Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon Ženeva 2012: Kdy, kde a jak (se tam dostat)

Brány letošního ročníku ženevského autosalonu budou pro širokou veřejnost otevřeny od 8. do 18. března 2012. Přinášíme vám několik rad, jak se dostat na tuto tradiční automobilovou výstavu.
Zpět na článek
3. 3. 2012 23:01
4. 3. 2012 00:31
5. 3. 2012 11:38
neregistrovaný "roo"
3. 3. 2012 10:16
Jediny den je stvrtok
V zeneve som uz bol niekolko krat, tento rok mi to koli skole bohuzial nevide. Ale mam jeden zasadny tip: Najlepsi den pre zenevu je stvrtok, takze 15.3. kazdy iny den to nema cenu. Stvrtok je najlepsi den preto lebo tam je malo ludi, skoro vsetky auta su otvorene a vystavovatelia sa Vam aj povenuju. Cez vikend tam su davy, hlavne kadejakych mladych smradov a polonegroidnych individuii ktory tam pobehuju a fotia sa pri Cadilacu Escalade alebo Mercedesu G-Klasse aby svojim kamosom mohli ukazat jake "Krass" Auta videli a ake gangsta-foto maju.
V stvrtok su aj rozne promo-akcie, napriklad Ford minuly rok rozdaval obcerstvenie co tiez potesi.
Takze pokial si to chcete uzit, a nie mackat sa ako na koncertne Justin Bieber huraa do zenevy v stvrtok. Ked pojdete autom v stvrtok vecer/piatok rano domov tak odporucam prestavku v mnichove, v BMW muzeu :-)
Rozbalit vlákno
2
3. 3. 2012 10:27
Re: Jediny den je stvrtok
Minulí rok jsem byl v Ženevě i Frankfurtu a Ženeva je hezčí. Když jsem na začátku ledna hledal letenky o víkendu vše vyprodaný. Ale nakonec budem kupovat nový auto v červnu tak si těch 10 000kč co to stojí autem ušetřím. V těch 10 000kč je benzín, dálniční známka, 2noci ubytování ve Francii v F1 asi 3km od autosalonu, pojištění a vstupenky - celkem přijatelný. Doporučuju Ženevu !!! :yes:
Avatar - euro89
3. 3. 2012 10:50
Re: Jediny den je stvrtok
S tím nesouhlasím. Do Ženevy jezdím každý rok. Jednou jsem byl hned první den (čtvrtek) autosalonu pro veřejnost, jinak vždy soboty. A nepřišlo mi, že bych poznal v počtu lidí nějaký rozdíl. Jinak doporučuju trasu na München, Memmingen, kolem Bodensee a přes Švýcarsko. Cestou se může člověk zastavit v Kemptenu v továrnim muzeu ABT. :yes:
3. 3. 2012 12:34
Dostupnost Ženevy
Pro ty co remcaj, že je to daleko... Loni jsem tam byl svou Felicií a cesta úplně na pohodu. Ubytovat se za slušný peníze dá ve Francii. Letos se budeme muset popasovat s pátkem, ale snad to nebude ještě tak strašný, jak o víkendu. Aspoň ne dopoledne. Cesta tam je lepší přes Karlsruhe a zpět přes Mnichov, podél této cesty se dá hodně vidět. Náklady na loňský výlet necelé 3000 na osobu.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - white label
3. 3. 2012 12:45
Re: Dostupnost Ženevy
Ono je to taky podstatně jinak daleko např. z Plzně, jako třeba z Ostravy. ;-)
4. 3. 2012 19:31
Re: Dostupnost Ženevy
jj ono nejhorsi usek je CR pak uz to jde jak po masle..... (smirme se s tim ale nase silnice stoji za h*vno)
3. 3. 2012 23:01
naco
Bol som tam raz, autobusom a ak tam niekto chce ist aby to zazil OK. Druhy krat by som ale urcite nesiel. Bol som prekvapeny z ludi co tam su, plno sopliakov a celkovo kvanta ludi. Nechapem, som si myslel ze tu je len u nas a ze svajciary takyto nie su ale myslil som sa. Kua okolo ferrari tlacenica ze som nemal chut sa na to ani pozret a to boli este za paskou. Preboha nechapem, take auta chodai bezne po ulici a oni to obzeraju ako keby zili v mongolsku.

To iste vsade, kazdy si sada do aut jedno akych ako daky ciagani, kazdy caka na tasky alebo hociaku blbost ako chudaci a to uz maju na oboch pleciach tasky plne tasiek.. Fakt skoda casu.
Inak keby neikto nevedel je to vsetko v jednej hale na jednom , podlazi, ziadne pavilony ziadne poskochia prose jedna velka hala.
Rozbalit vlákno
0
4. 3. 2012 00:31
Vlak
Nevíte jak se pohybují ceny při zakoupení jízdenky na vlak?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "roo"
5. 3. 2012 11:38
Niekolko informácii pre návštevníkov zo SR
Niekolko informácii pre návštevníkov zo SR
[odkaz]
Rozbalit vlákno
0