Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Bentley vysvětluje design konceptu EXP 9 F (video)

Designéři automobilky Bentley mluví o designu konceptu velkého luxusního SUV, jehož vzhled je do jisté míry inspirován sokolem.
Zpět na článek
8. 3. 2012 16:21
8. 3. 2012 22:03
8. 3. 2012 22:14
8. 3. 2012 12:57
tady je vysvětlení
[odkaz]
Rozbalit vlákno
3
8. 3. 2012 13:04
Re: tady je vysvětlení
Do značné míry spíše tady:
[odkaz]
8. 3. 2012 20:00
Re: tady je vysvětlení
co to jee za typ? :-)
9. 3. 2012 10:32
Re: tady je vysvětlení
Je to Bentley pro brunejského sultána. Nechal si postavit, tuším, 3 kusy. Stojí to na základu Range Roveru.
8. 3. 2012 13:20
a čo toto vysvetlenie:
inšpiráciu zrejme čerpali u súdruhov z ČĽDR :-! :-! :-!
[odkaz]
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Bubáq
8. 3. 2012 14:41
Re: a čo toto vysvetlenie:
Tak toto je nezbezpečnější vysvětlení!!!! Opravdový Falcon >:D >:D >:D
Avatar - salamoon
8. 3. 2012 15:04
nic vysvetlovat nemusia
to auto sa moze zdat skarede,avsak vyzaruje z neho neskutocna kvalita,majestatnost,prdenie na konvencie,mierna arogancia,a v bocnych liniach aj elegancia...vyzera ako take futuristicke retro :yes:
majitelom tohto auta bude moct byt uplne fu(c)k,co si o tom aute bude niekto mysliet...
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Hammunasakra
8. 3. 2012 19:58
Re: nic vysvetlovat nemusia
Ano, věřím že v postsovětských zemích či Číně BUDE mít úspěch.. ;-)
..a u "dřívějších" zákazníků není moc úspěšný ani Mulsanne, takže na ty "kašleme" - těch "nových" je stejně (daleko) VÍC :-)
Avatar - salamoon
8. 3. 2012 21:57
Re: nic vysvetlovat nemusia
ono snad prestavaju vyrabat sucesne modely? alebo preco inak by mali kaslat na sucasnych zakaznikov? :-O
Avatar - Hammunasakra
8. 3. 2012 22:48
Re: nic vysvetlovat nemusia
Neb TENTO design ty "původní" zákazníky na 100% absolutně O-D-R-A-D-í :-)
..ale těch "nových" čínských ruských apod. je samozřejmě VÍCe = takže.. ;-)
8. 3. 2012 20:32
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Machýrek
8. 3. 2012 20:48
Re: nic vysvetlovat nemusia
ad posledni veta - no tim se nejspis nebudou lisit od vetsiny ostatnich majitelu aut, nebo vy to mate jinak?
Avatar - salamoon
8. 3. 2012 22:00
Re: nic vysvetlovat nemusia
poslednou vetou som myslel skor [odkaz]

ako som pisal,je to stale bentley,na nic sa to auto nehraje,je to taky parnik,vyzera brutalne,mierne arogantne,no zaroven neskutocne retro,brutalne nekonvence,tazko sa to popisuje.je to kategoria sama pre seba,aj Range Rover pri tom vyzera ako seda myska.

vystihol to asi alambert najlepsie...na nic sa to auto nehraje :yes:
8. 3. 2012 16:21
Hmm:)
Jak na to auto koukám tak třikrát během každého dne, tak si na něj nějak začínám zvykat, dozrává mi v hlavě a začíná se mi líbit :-) a nějak už jsem tak trochu fanouškem Bentley SUV :*) Snad ale jediný, co nestrávím, jsou ta kola.. ;-\ podle mě něco takovýho patří na Escalade, kterýmu se z okýnek valí hiphopová muzika.. Na Bentley to chce něco střídmějšího, jednoduššího a čistšího ;-) :yes:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Hammunasakra
8. 3. 2012 19:58
Re: Hmm:)
..tak u mne zatím "vše při starém" (prvním dojmu :-)
Avatar - salamoon
8. 3. 2012 22:03
Re: Hmm:)
jj,aj u mna to bolo najskor ze WTF!?,to myslite vazne??
ale cim viac na to clovek pozera,tym to dava viac zmysel,a zacina prichadzat na to,ze to nevyzera vobec tak zle,ako sa to na zaciatku zdalo.
Avatar - Hammunasakra
8. 3. 2012 22:45
Re: Hmm:)
..tak u mne zatím STÁLE "vše při starém" (prvním dojmu ;-)
Avatar - rohYpnol
8. 3. 2012 22:14
Dokonalé
Čím déle vidím tento koncept, tím víc mu předvídám světlou budoucnost. Myslím, že tohle je přesně to, po čem sáhnou rozmlsaní a nenasytní "úspěšní", znudění samýma Range-Roverama...
Dokonalé proporce, dokonalé detaily, dokonalý majestát. Tohle dělá z ostatních SUV obyčejnou konzumní tuctovku :yes:
Navíc si Bentley dalo opravdu záležet a je to vidět. Nejen na detailech samotných. Ale třeba i v tom, že s vozem nabízí atmosféru, příběh, zkrátka něco navíc. Něco, co u konkurence nenajdete. Dokonalé Bentley pro dokonalý "úspěch" :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
4
8. 3. 2012 22:42
Re: Dokonalé
souhlas. a těší mě, že je tu pořád víc a víc lidí, kterým se to líbí.

je prostě faktem, že vedle tohodle bude i vytuněná cayenne v plný palbe a zlatý metalíze vypadat jako obyčejný nudný a laciný auto.

a to jsme si také řikal, že je to * takovedle design. ale měl jsem to štěstí, že jsem si jej mohl ohmatat naživo a jako i phantom vedle toho vypadá jako tuctovka...
Avatar - Hammunasakra
8. 3. 2012 22:49
Re: Dokonalé
..viz blacklemon4 dnes v 13:20 ;-)
Avatar - rohYpnol
9. 3. 2012 16:20
Re: Dokonalé
Tohle není žádný prvolpánovitě líbivý design. Tohle prostě vyžaduje ten "nadhled", co mají převážně jen "úspěšní". Podívej se třeba na takové Mansory... Prostě jiný vkus a já je plně chápu. Na jejich místě bych kupoval to samé.

Vezmi plebejce na operu nebo na koncert vážné hudby. Taky ti 90 procent z nich řekne, že to je děsněj kravál a cestou domů si v zájezdové karose pustí do empétrojky Maxim turbulenc :-!
Avatar - Hammunasakra
10. 3. 2012 00:02
Re: Dokonalé
Mansory mne zrovna NEoslovuje (zato třeba Bristol ANO) - tenhle design Bentley ale prostě NEeee - chápu že "trumfnout" Range Rover (a v osobních vozech Rolls Royce) je "těžké" a takováto (designová) cesta může být (určitou) cestou k úspěchu, ale mne opravdu NE-oslovuje..
PS: Na operu chodím ráda (nejčastěji do Staatsoper a na "ostatní klasiku" do Musikverein) - letos v létě (hodně) zvědavá na Magdalenu Koženou jako Carmen (v SALZBURGu) - ale tamní návštěvníci myslím z Bentley EXP 9 F moc "odvázaní" NEbudou.. ;-)
Avatar - WalterWhite
9. 3. 2012 15:43
Televízor vravel ...
Televźor vravel že toto auto bolo zvolené za obludu autosalónu , ale jednným dychom dodal že naň majú tisíc objednávok aj keď je to len koncept >:D
Rozbalit vlákno
0