Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford Tourneo Custom Concept: Osobní i užitková verze (video)

Ford krátce po konceptu osobní verze nového Transitu odhalil na videu i podobu čistě užitkového provedení.
Zpět na článek
14. 3. 2012 10:55
14. 3. 2012 17:50
14. 3. 2012 10:55
Jako nisan NV200
Styl exteriéru v zadní části mi připomíná Nissan NV200, vysoká hrana oken, obrovská plechová plocha na zádi a vlastně i na boku. Vůbec se mi to nelíbí
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Destract
14. 3. 2012 17:50
Transit
Hádám, že je tohle bude postaveno jako konkurent pro Transportera a jemu podobným. Já jako velký fanda stávajcího designu Transitu, musím říct, že s tímto lehce japonsky vyhlížejcím designem zrovna dvakrát spokojený nejsem. K této velikosti ta přední maska ještě sedí, ale co to udělá na velkym Tranďáku si nechci ani představovat. Nelíbí se mi ani poměr velikosti kol k autu samotnému, jak hlavičky od špendliků. U stávajcího si stežuji na obtoustlé A (?) sloupky přes které je horší výhled, tady vypadají že ještě přibraly. V interiéru to nevypadá špatně. Mohli by ale ubrat na hranách, přeci jen je to užitkáč tak by se měl nechat lehce vyčistit.

Snad si s tím ještě pohrají a nevypustí tohle ve verzi Transit ven :-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - jozephko
14. 3. 2012 20:33
Ako retro ošklivka dobré
Nechápem dizajnérov od Forda. Takto dovŕzať ikonu Tranzit a urobiť z nej neforemný, chaotický, disproporčný a disharmonický automobil. Asi najzaujímavejšie je na ňom to, že pripomína Tranzit zo začiatku 80 rokov, inak je to des a hrôza.
Mám dojem, akoby dizajnéri od Forda (nielen pri tomto aute) boli počas práce zhúlení. Neustále experimentujú - viď interiér prvej generácie Focusa a alebo prvé Káčko. A nakoniec aj tak vždy zistia, že niet nad klasiku. V tomto smere si s francúzskym Citroenom môžu podať ruky.
Tento Tranzit Volkswagenu Transporter nesiaha ani po náboje kolies - aj keď je mi jasné, že Tranporter je trochu iná kategória.
Rozbalit vlákno
0