Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Honda Crosstour: Modernizované japonské X6 pro Ameriku

Drsnější vzhled má nalákat nové zákazníky ke koupi japonského crossoveru Honda Crosstour.
Zpět na článek
8. 4. 2012 09:39
31. 7. 2012 22:35
8. 4. 2012 13:57
8. 4. 2012 15:28
Avatar - MikeeC
8. 4. 2012 09:39
Evropa
Myslim, že by si v Evropě zákazníky taky našla... :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Bristol
31. 7. 2012 22:35
Re: Evropa
no...nevím zda je v mainstreamu/subprémii místo na podobného konkurenta pro BMW X6...nebo spíš X4, ale vypadá to docela zajímavě naživo
8. 4. 2012 09:44
Na strašení malých dětí dobrý.
Jiný důvod koupě nevidím.
Rozbalit vlákno
8
Avatar - 3_diamanty
8. 4. 2012 11:16
Re: Na strašení malých dětí dobrý.
ja to vidim podobne ako ty v EU zase s X6-tkou :yes:

;-)

a vidis ono sa ta krava ku.rva predava :yes: lebo volov a kktov je vzdy dost :yes:
Avatar - Hotwire
8. 4. 2012 11:20
Re: Na strašení malých dětí dobrý.
pozri sa do zrkadla ty pozer :no: :no:
8. 4. 2012 11:23
Re: Na strašení malých dětí dobrý.
Oproti X6 je toto fakt ošklivka.
Avatar - twistedTSD
8. 4. 2012 11:47
Re: Na strašení malých dětí dobrý.
:yes: X6 mi zas tak moc nevadí, ale tohle je docela děs.
Avatar - MikeeC
8. 4. 2012 15:23
Re: Na strašení malých dětí dobrý.
Dobrá, možná to neni až tak pěkný, ale alespoň se to snaží vypadat originálně, kdyby to vypadalo jako ostatní crossovery, tak by tu probíhaly diskuze jak je to zepředu podobný tomu modelu, zadní světla že jsou okopírovaný z tamtoho modelu atd... Takže za mě :yes: za to, že si to zachovává originalitu. Podobá se to Acurám a ty se taky nemusí každýmu líbit svým designem... :-)
Avatar - Glaukos
8. 4. 2012 16:04
Re: Na strašení malých dětí dobrý.
:yes:
8. 4. 2012 20:16
Re: Na strašení malých dětí dobrý.
Jj, mne se to take docela libi. Neni to sice prekrasne auto (to se Honde posledni dobou moc nedari), ale znam spoustu horsich.
Avatar - Choochoo
9. 4. 2012 22:04
Re: Na strašení malých dětí dobrý.
Mas sice pravdu, ale ty maly deti by se tim taky dali strasit. Tohle by se mohlo prodavat spise jako korejec ;-\
8. 4. 2012 13:57
no zbohom
quo vadis honda...? Co sa to deje s touto znackou, ktora robila kedysi pekne auta? Posledne auto, ktore je naozaj podarene je accord, zvysok je strasny...a toto nie je dobre ani ako vtip :no:
Rozbalit vlákno
2
Avatar - MikeeC
8. 4. 2012 15:28
Re: no zbohom
myslíš Acco us version nebo britskou verzi? Mě se líbí víc modely pro Asii a US, než pro Evropu. Kupříkladu novej Civic 9g 5door se mi zepředu vůbec nelíbí, oproti Civic 4door a coupe. ;-) Ale hlavně, podle mě si honda drží svůj designovej směr a to je dobře.
Avatar - Choochoo
9. 4. 2012 22:06
Re: no zbohom
Pokud si videl novy Acury myslim ze se asi nad sebou zamysleli.
[odkaz]
[odkaz]
a tohle je proste pecka
[odkaz]
a tohle by jiste byla taky
[odkaz]
8. 4. 2012 17:05
Hondě nedošlo, že X6 se prodává...
... protože to je BMW... někteří se tu můžou rozčilovat sebevíc, ale je to tak... kdyby identické auto mělo jinou značku na kapotě, tak by mělo smůlu... z marketingového pohledu upřímně gratuluju BMW k síle jejich značky a ke skvělému vyhmátnutí mezery na trhu...
Rozbalit vlákno
2
15. 4. 2012 21:44
Re: Hondě nedošlo, že X6 se prodává...
Přesně tak, nikdo jiný než BMW si nemůže dovolit prodávat takové auto, protože s jakýmkokiv jiným znáčkem na kapotě by se tomu autu každý vysmál.
Nicméně tady se jedná pouze o USA a třeba tam potenciál prodejů je, navíc Honda tam má poněkud vyšší renomé než tady. V každém případě mě mrzí, že už i má oblíbená značka staví nesmysly pro pitomce jen za účelem prodejů. Tradice a a své hodnoty už ale zahodilo i BMW, tak proč ne i Honda. Jde to celé do kelu.
Avatar - Bristol
31. 7. 2012 22:33
Re: Hondě nedošlo, že X6 se prodává...
myslím, že něco podobného by mohlo prodávat kdokoli z D3 a klidně aj Lexus-rusáci by to koupili, nedávno jsem právě tento crosstour viděl poprvé naživo: na parkovišti LH Thermal v Karlových Varech-a hádej na jakých bylo značkách...?? ;-)