Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Online rozhovor: Ptejte se opět moderátorů Autosalonu

Tým stojící za oblíbeným televizním pořadem o autech bude odpovídat na vaše dotazy znovu v pondělí 7. května.
Zpět na článek
21. 4. 2012 19:49
22. 4. 2012 04:30
21. 4. 2012 22:12
22. 4. 2012 04:31
23. 4. 2012 11:00
5. 5. 2012 12:03
4. 5. 2012 16:56
5. 5. 2012 12:03
22. 4. 2012 00:17
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
4. 5. 2012 15:29
4. 5. 2012 17:13
21. 4. 2012 08:36
Online rozhovor
Mylsím si, že je to dobrá vec :-)
Rozbalit vlákno
2
21. 4. 2012 11:06
Re: Online rozhovor
Ze starýho Vrtala stejně nic kloudnýho nevypadne, zrovna tak jako z expertky Báry. Strašná parta... :-!
21. 4. 2012 11:12
Re: Online rozhovor
Je fakt, že to neustále vnucování slova "expert" mi taky trochu leze na nervy.. Podle mě není třeba o někom říkat, že je expert. Protože když skutečně je, tak se to pozná i bez nápovědy ;-)
Avatar - jenik1
21. 4. 2012 11:20
Co je to za pořad
Ten pořad vůbec neznám...nikdy jsem ho neviděl
Rozbalit vlákno
1
21. 4. 2012 11:31
Re: Co je to za pořad
Prima ho vysílá každou sobotu ráno.
21. 4. 2012 14:49
Naprosto šílený pořad
Autasalon je opravdu šílený pořad.Hlavně co se "moderátorů" týče.Dnes jsem se po delší době opět rozhodl jeden díl shlédnout,jestli se to třeba nezlepšilo a dá se na to dívat.Bohužel nedá a je to čím dál horší.Majitel cukrárny Merunka,který evidentně nerozezná auto od žebřiňáku se snaží rozdávat rady a poučovat.Navíc to dělá formou,která je podle něj asi vrcholně vtipná,ovšem ve skutečnosti je to tak trapné,že je někdy člověku až stydno za něj."Expertka" Bára se tam dostala zřejmě těžkou protekcí,jinak to není ani možné."Experti" František a Radek jsou taky případy.Franta plácá a plácá a často ani neví o čem.Radek je na tom stejně.Snad jen "expert" Pepa to bere s nadhledem a zdá se že tomu co říká snad i rozumí.Na rozdíl od zbytku týmu.Celá ta skupinka ochotníků se to evidentně snaží dělat "vtipně" a věří tomu,že se jim to daří.Opak je pravdou a je to neskutečně nudný pořad.Ony ale všechny české programy o autech stojí za pendrek.AMR,AMS i Autosalon by se měly zrušit,páč dívat se na to opravdu nedá.
Rozbalit vlákno
11
Avatar - Armin Tamzarian
21. 4. 2012 16:08
Re: Naprosto šílený pořad
Tady se někdo špatně vyspal, ne ;-) ? Nebuďte hned tak kritický ;-) . Jasně, jako všechno, i Autosalon má nějaké své mušky (s tím Zbyňkem s Vámi souhlasím, za sebe přidám třeba ty popisky s informacemi a komentáři, navíc teď i s grafickými prvky, během testu..proč?), nicméně i přes to všechno je to, troufám si říct, nejlepší pořad o autech v Česku ;-).
21. 4. 2012 19:06
Re: Naprosto šílený pořad
Je to tak, je nejlepší v ČR. Pepa jedinej rulez, to je jasný. Merunka tam minule valil nějaký těžký PR na autoservis a pak na autačesky... to se dá na soukromé TV pochopit. i když to prezentuje dědula jako Podlaha receptář. Voni ho tam vůbec uklidili na PR sekci >:D Shlédl jsem ale autosalon na ČT a ten byl celý jen z PR složený, a bylo to na blití a ještě se mi jako plátci konces. poplatků otevírala kudla v kapse. :no:
21. 4. 2012 20:31
Re: Naprosto šílený pořad
Autosalonem na ČT myslíš AMR či AMS?
22. 4. 2012 10:12
Re: Naprosto šílený pořad
Myslím AMS... Jinak souhlasím s diskutujícími, že Radek má děsný hadry >:D
21. 4. 2012 20:29
Re: Naprosto šílený pořad
Je pravda, že Autosalon má slabá místa, nicméně bych nehovořil ve stylu, že je úplně všechno špatně. Obzváště Pepovy testy dle mého patří k tomu nejlepšímu tvořenému v ČR. Jak na Autosalon, tak na AMS a AMR se dívat dá, bývalo to horší.
Avatar - manitou
22. 4. 2012 14:22
Re: Naprosto šílený pořad
nezlob se na mne, ale testovat se má auto - motor, převodovka, podvozek, jízdní vlastnosti, komfort, atd. a ne to, že musí BT přehrávat hudbu z ajfounu nebo, že se dva poníci, vlastně hafani, nevejdou do kufru. prostě si jen zajezdí, natočí a to je vše, žádný test ;-)
21. 4. 2012 21:02
Re: Naprosto šílený pořad
Asis' to špatně pochopil. Merunka je tam proto, že je rozený moderátor a má za úkol tomu dát aspoň jakou - takou formu, protože co se týče ostatních, tak je to v některých případech bída a v některých katastrofa.

Když budu hodnotit projev, tak zrovna Bára je celkem OK, kultivovaná, nemele nesmysly. Na opačné straně žebříčku (ale hodně daleko) stojí Radek. Když minule řekl, že mazda 3 MPS mu přijde na suché silnici jako dobrá a na sněhu jako "mírně přemotorovaná", tak jsem nevěděl, jestli to myslí vážně. Jeho se mimochodem možná v pondělí zeptám, proč se tak příšerně obléká? Proč to někdo v zákulisí aspoň trochu nekoriguje? Jede na autosalon do Ženevy a tam pobíhá v triku s nápisama a číslama.

Ostatní víceméně OK.
Avatar - white label
21. 4. 2012 21:45
Re: Naprosto šílený pořad
Souhlas s Radkem, dneska zase děs... a ty jeho hadry - katastrofa! 8-s :-)
22. 4. 2012 09:15
Re: Naprosto šílený pořad
Velmi přesně popsáno, včetně Pepy. :yes:
21. 4. 2012 19:49
AUTOSALON
Autosalon je výborný pořad o autech. Výborně funguje ta až nečekaně pestrá komunita pánů (a dámy) testérů, výbornou partu doplňuje "klaďas", pan Merunka, s tváří sympaťáka a s absolutně profesionálním projevem, zkrátka nelze než chválit.

Na pochvalu je všechno, především pak akcent na objektivitu, který však umožňuje vpašovat i subjektivní střípky vhledů. Samostatnou pochvalu zaslouží přesně dávkovaný humor, mistrovsky štiplavý, jindy hřejivě konejšívý, no prostě paráda.

Přiznám se, že když nemám v sobotu dopoledne čas, shlédnu díl na počítači.

No a nakonec jsem si nechal dámu. Velmi těžká role, neboť přišla po předchůdkyni, vynikajicí herečce, které zobali z ruky i horní diskusní prosťáčci. Nová dáma ten přestup zvládla s velkou grácií. A i když bych ji raději než v BMW7, viděl v picantu a podobných ženských autech, pohled na ní je popravdě vždy milým oživením pořadu.

Tedy... velká pochvala všem, a velké díky :yes:

P.S. Speciální dík za dnešní oDStřel deespětky :-) :yes:
Rozbalit vlákno
8
21. 4. 2012 22:02
Re: AUTOSALON
Quote GTI: "A i když bych ji raději než v BMW7, viděl v picantu a podobných ženských autech"

lol pan je sexista zijuci v 20. rokoch minuleho storocia, hmm... pan ktory exhibuje so svojimi triedami a subriedami pozna este aj nejake zenske auta? To sa vsetky tie blondave pipiny s v X6, Q7 a podobnych koraboch mozu urazit. A o normalnych zenckych nehovoriac >:-[]
22. 4. 2012 04:30
Re: AUTOSALON
Špatně jsi mě pochopil, myslel jsem tím testy, tedy, že test o BMW7 čekám spíše od chlapa. Ovšem jak vidím, dnešní "mexikánci" mají na svět vskutku zajímavý pohled >:D
21. 4. 2012 22:12
Re: AUTOSALON
Souhlas především s P.S. Já málem ronil slzy...smíchy..."POKORA při nastupování"..."zadní stěrač...chachacha..." :yes: "francouzské hoooodiny smutně bijú...bim bam" :yes: :yes: >:D a pak "ten volant bych...vyhodil" >:D :yes: Pepovy testy se mi líbily vždy, ale tímhle se stal nesmrtelným :yes:
Avatar - Vrrrr
23. 4. 2012 11:00
Re: AUTOSALON
:yes: :yes: :yes: Pepa je jednicka, celkovo dobre. Mne nesedi akurat Mr. Merunka a jeho "nenapadne" reklamy. Zbytok super. Pepove hefty (asi, lebo nie som z UK) radim aj pred Jeremiho Clarksona. Pritom je to stale hodnotny test co ukazuje aj :yes: a aj :no:. Ako profik vystupuje Radek, co testoval GT-8. Pre mna u Pepu vyhrava nadsadzka a humor!
Avatar - Ji/Ri
5. 5. 2012 12:03
Re: AUTOSALON
....někomu stačí k ronění málo.... ;-\ ;-)
4. 5. 2012 16:56
Re: AUTOSALON
prvý raz súhlasím, FIAT BRAVO GTI ;-)
Avatar - Ji/Ri
5. 5. 2012 12:03
Re: AUTOSALON
....tak sis opět naplno využil možnosti vlézti do ři.i ty náš anální speleologu. >:-[]
Avatar - pumpkin
21. 4. 2012 20:47
Stále je čo zlepšovať
Autosalón na Prime sledujem už asi desať rokov a stále mi to príde ako nejaké provizórium. Najprv to tuším začalo zohratou moderátorskou dvojicou s pôvabnou slečnou, neskôr ich vymenili Zbyněk Meruňka a Jitka Čvančarová, ktorým to spolu celkom išlo. Potom Jitka odišla, Zbyněk to myslím moderoval chvíľu sám, sem-tam s dákou slečnou a postupne pribudli Experti.

Zo začiatku bolo Františkovi Fialovi dosť zle rozumieť, čo sa ale postupne zlepšilo (alebo som si len zvykol). Aj tak si ale myslím, že ak je niekto dobrým redaktorom/pretekárom, tak ešte to neznamená že bude aj dobrým moderátorom. To čiastočne platí aj o Radkovi Vrtalovi. Moderovanie týchto pánov mi príde trochu suché a nepresvedčivé. Najväčším prínosom je pre Autosalón Josef Vrtal, ktorý celú reláciu príjemne oživuje a myslím že často stojí aj za vtípkami ostatných expertov. Výhrady nemám ani voči Báre Pražanovej, ale ako vyššie spomínal GTI, viac sa hodí do menších áut a kabrioletov.

V relácii mi najviac chýba zohratosť Expertov, lebo divák má často pocit, že sa snáď medzi sebou ani nepoznajú. Dosť nudné mi už príde súťaženie s blondínou, ktoré tam začína byť dosť nasilu.
Dnes ale ma ale príjemne potešila reportáž o Trabante si vtipným komentárom. Niečo podobné by mohli robiť častejšie.
Jednoducho, je stále čo zlepšovať. Držím im teda palce. :yes:
Rozbalit vlákno
23
21. 4. 2012 21:05
Re: Stále je čo zlepšovať
Závod s blondýnou - no comment. Vždy to vypínám.
Avatar - m.z.
21. 4. 2012 21:37
Re: Stále je čo zlepšovať
Blondýnu taky nesleduju, to jsou hrozné kecy u toho a stejně vždycky prohrajou. Na testy Pepy se vždycky těším, o auto ani nejde, ale ty jeho hlody, stojí za to.
Avatar - white label
21. 4. 2012 21:42
Re: Stále je čo zlepšovať
Jj, Pepa dneska zase perlil s DS5kou... >:-[]
Blondýna si to nejdřív stokrát zajede v té své škatulce a pak všechny důležitě vyzývá na souboj... :-)
Avatar - Ronault.
21. 4. 2012 22:40
Re: Stále je čo zlepšovať
Musel jsem to video dohledat, když už se o něm tak mluví. Líbil se mi ten závěr, když říkal, že by si jej nekoupil... docela jsem si oddychl, při představě, jak v DS5 jede mrož ve vytahaném šedém tričku a ošoupaných džínách, že by mu dal člověk korunu devadesát na rohlík...

Mno, pro jednou mi to zase stačilo, asi mám trochu jiné nároky na pořad o autech a naprosto jiné nároky pro zábavu. Ještě, že je tady nejmenší slovenský autonovinář, ale naštěstí nejlepší. Vivat Rasto Chvala :yes:
Avatar - white label
21. 4. 2012 23:31
Re: Stále je čo zlepšovať
Ono to chce víc nadhledu, Pepa je prostě správný český Pepa (včetně ohozu, který je pořád lepší, než ta hrůza v čem tam dneska strašil Radek), aspoň si tam na nic tam nehraje. Dyť tam sám přiznal, že takový "klenot" není nic pro něj... ;-)
A jeho argumenty byly věcné a názorně doložené, ty by sis snad koupil auto do kterého se (na výšku) skoro nevlezeš, a to Pepa není žádný velký čahoun...
Avatar - Ronault.
21. 4. 2012 23:37
Re: Stále je čo zlepšovať
Já přiznávám, že nejsem žádný český Pepa, natož Pepík, proto se mi jak styl, tak "humor" prostě nelíbí.

Vzhledem k tomu, že žádný trpaslík taky nejsem a do DS5 jsem se vlezl, tak bych s tímhle problém neměl. ;-)
Avatar - white label
21. 4. 2012 23:48
Re: Stále je čo zlepšovať
A měla ta "tvoje" DS5ka taky tu panoramatickou střechu?
Avatar - Ronault.
21. 4. 2012 23:53
Re: Stále je čo zlepšovať
Samozřejmě, ani nevím, jestli to bez ní jde. Jak jse vysoký víš. Ten interiér je prostě stísněný pocitově, člověk je v tom autě jak v kokpitu, ale funguje to, i ta tlačítka na stropě jsou velmi logická a každý trochu bystřejší cvičený lachtan pochopí, co ovládají.
Avatar - white label
22. 4. 2012 00:01
Re: Stále je čo zlepšovať
Jak jsi vysoký ty vím, ale nevím kolik měří on, v TV to může v tomto ohledu docela klamat...
Avatar - Ronault.
22. 4. 2012 00:06
Re: Stále je čo zlepšovať
Tak ono to není jediná věc, co mě zaráží. Ať už upozorňuje i na objetivní fakt, tak se to dá podat tak nějak... s vkusem a nebo vtipně.

Jinak DS5 v reále opravdu poutavá, to se ji nedá upřít.
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
22. 4. 2012 00:17
Re: Stále je čo zlepšovať
Nehodnotím autosalon (který jsem navíc ani neviděl), jen si dovolím souhlasit s pohledem na DS5. Je báječná :yes:
22. 4. 2012 09:06
Re: Stále je čo zlepšovať
To zalezi na vkusu divaka. Mne se treba libi, ze se Pepa specializuje na prakticnost - vsechno vyzkousi a jeho postrehy jsou k veci. Viz ted DS5 - maly sterac, volant atp. Samozrejme dokaze odstrelit jakekoliv auto - viz multimedialni system v BMW atp.
22. 4. 2012 09:03
Re: Stále je čo zlepšovať
V jednom dile rikal, ze ma kolem 190 cm, je docela vysoky podobne jako jeho bratr.
Avatar - Katikakus
22. 4. 2012 09:22
Re: Stále je čo zlepšovať
Pepa ma pres 190 cm (myslim, ze 196 cm - nepamatuji se presne, v nekolika dilech to zminoval.) To uz nevim, co si predstavujes pod pojmem cahoun. :-O

V jednom mas ale pravdu - Pepa se profiluje do role typickeho vesnickeho burana - bohuzel s ohledem na vyber aut, ktera testuje to moc nefunguje.
Kdyby testoval nejake dodavky nebo trakory ci sekacky, mozna by to fungovalo a bylo by to vtipne. Takto je to jenom hloupe. :no:
Avatar - white label
22. 4. 2012 10:11
Re: Stále je čo zlepšovať
Dyť píšu dál, že TV dost zkresluje a při jeho šířce se ta výška opticky ztrácí, jestli má těch 196, tak to už je docela dost, ale rozhodně se pořád nejedná o žádný extrém přes 2m apod., takže jistý problém to je. Zřejmě se sečetl problém vyššího posazu (který také výrazněji kritizovla) a problém snížení prosklené střechy. Sám mám 193cm a dnešní mladá generace má přes 190cm ještě častěji...
Avatar - del42sa
22. 4. 2012 13:56
Re: Stále je čo zlepšovať
ono nejlepší bude, když si ty "francouzské hodiny" vyzkouší každý sám a udělá si vlastní názor. Je ale každopádně úsměvné, že i taková maličkost dokáže zvednout GTImu náladu, aneb největší kritici těch aut jsou ti, kteří v nich nikdy neseděli/nejeli ;-)
Avatar - Ji/Ri
5. 5. 2012 12:06
Re: Stále je čo zlepšovať
gtiho ted neruš, on si užívá pobytu v tmavé, teplé a ne příliš vonící jeskyni..... >:D
22. 4. 2012 08:46
Re: Stále je čo zlepšovať
:yes: :yes: :yes:
Avatar - Ji/Ri
5. 5. 2012 12:07
Re: Stále je čo zlepšovať
Podepisuju.... Rasto :yes:
Avatar - Ji/Ri
5. 5. 2012 12:05
Re: Stále je čo zlepšovať
...neznáme tu blonckou odněkud? .... >:D >:D >:D >:D
21. 4. 2012 22:09
Re: Stále je čo zlepšovať
Blondýna má být očividně variací na Stiga, ale zjevně to moc nefunguje.
21. 4. 2012 21:55
Re: Stále je čo zlepšovať
ja mam vzdy stastie, ze to sledujem z videoarchivu (sobotne rana su tazke). Teraz som to pozeral, aj ked si posledne diely hovorim, ze preco vlastne. Blondynu preskakujem, to mi pripada ze chcu zaplacnut 2 minuty. Rozumel by som zdvojenej jazde kde by bolo vidno ako to prechadza bloncka a ako ten looser co sa prihlasil, oni tam svihnu par zaberov a sustredia sa najma na silacke kecy ako to ti vikendovi pretekari tej blondavej zabke natru. fakt skoda casu

asi najlepsie co tam bolo za posledny pol rok bol dnes test Trabanta, ten (zrejme) majitel to podal perfektne. Nerozumiem hodnoteniu aut, nevidel som horsie hodnotenie ako 4 *, to tak potom trochu postrada zmysel. V com sa snazia najma technici je slusny soundtrack, kamera je casto moc na oci, strih je ale pekleny. Chybaju mi viacere skusenosti z premavky (po tych 1000km co deklaruju), casto tam vyratavaju zbytocnosti, ktore si clovek vycita z tabulky

PS: trasenie ruk nesposobuje Alzheimer ale Parkinson (pepa, test DS5)
23. 4. 2012 12:41
Re: Stále je čo zlepšovať
Párkrát už dali i tři *, ale v podstatě většinou vystačí s rozmezím 3,5-5.
Avatar - Pekelná Micinka
4. 5. 2012 14:19
Expert Pekelná Micinka
>:-[]
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Guttalax
4. 5. 2012 15:29
Propadák
;-) ;-) Už se na to nedívám . Nemá to jiskru,jen hujdy pro vrchních 10 tisíc. Běžné auto aby tam pohledal. :no: :no: :no: :no:
Rozbalit vlákno
1
4. 5. 2012 16:01
Re: Propadák
Bože, co to je za slint? Např. Mazda 3, kterou svého času testovala Bára vám nepřijde dost "obyčejná?" Co je podle vás "běžné" auto? Fabia HTP ve výbavě holobyt? Já si taky těžko kdy koupím S-klassu, nebo A8, přesto se na tyto testy rád podívám.
4. 5. 2012 16:29
Topgear po česku...
Jelikož tu v té naší kotlině nic lepšího nemáme, pořad lze považovat za velmi dobrý.
Je tam několik vad na kráse, jako PR reportáže a Picantní zoufalství v chytání Edity Práškové, ale třeba na Pepovo testy se vždy vyloženě těším :yes:

Topgear to není, ale v rámci možností se snaží dělat solidní show... proti té křeči na ČT to je alespoň zábava.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Pekelná Micinka
4. 5. 2012 16:54
Re: Topgear po česku...
Jestli je současný TG etalonem pořadů o autech, tak to si nemyslím a snahu o jeho napodobení beru v každém případě za trapnou a kontraproduktivní. Autosalon takový není, ale nic zvláštního na něm taky není, AMS je sice kratší a má své nedostatky. ovšem Petr Lutonský se nejvíce blíží tomu, jak bych si to moderování pořadu o autech představoval.
4. 5. 2012 16:54
AUTOSALON na Prime zatiaľ v českých a slovenských TV najlepš
je to asi jediný TV program o autách, kde moderátor povie občas aj to, čo sa mu na aute nepáči a nebojí sa, že mu nepožičia importér auto nabudúce na povozenie sa. Pepa Vrtal jazdí rýchlo aj v zákrutách ( nie ako niektorí nevybúrení TDi 100 v dedine a v zákrute za dedinou 60 len aby nás nevynieslo ). A terénne auto ide do terénu a nie na poľnú cestu ktorú by zdolala aj 911tka. Dobré bolo aj AMS, kým testoval Zezulka. V akých farbách sa auto predáva, akú má tabuľkovú spotrebu a rozmery, to si viem pozrieť aj na internete a nemusím pozerať tv program, preto slovenské programy o autách nepozerám, jednoduchšie je ísť do predajne ( nie peši, ale s presvedčivým záujmom ) a previezť predajcu 20, 30 km ( stále tá istá trasa ), Zatiaľ to vždy šlo a aj s detskou sedačkou a prckom. Ak nie ste spokojní s AUTOSALONOM, tak pozerajte na STV1 a uvidíte, ako sa to nemá robiť. :-(
Rozbalit vlákno
0
4. 5. 2012 17:13
HODNOCENÍ
Již delší dobu bych se velmi rád vyjádřil k pořadu Autosalon!

Rozhodně nebudu jen hanit, ale pokusím se zhodnotit všechny klady, ale i zápory (kterých je bohužel více), co mě momentálně napadají a provázejí každým sledováním nového dílu.

Dle mého je jediným opravdovým profesionálem Josef. Je vidět, že se v autech vyzná a velmi vtipně dokáže udeřit hřebíček na hlavičku, je-li to třeba. Myslím si to proto, že dokáže nejlépe zprostředkovat dojmy z testovaného auta. Zbytečně nebazíruje na maličkostech a dobře popisuje i jízdní dojmy - vždy se od něj dozvím něco nového. Bára svým vystupováním také určitě neurazí, naopak, ale domnívám se, že by se mohla v testech více profilovat a zaměřit se spíše na praktické stránky (viděny ženským okem) vozů.

Zcela nepochybě je užitečná většina rubrik a rad, či celá témata, jimž se zabývají jednotlivé díly. Bohužel, pro mě nepochopitelně, se tak děje pod velením Zbyňka, který záměrně vystupuje způsobem, jako by neuměl do pěti napočítat. K člověku jeho let je to role nedůstojná a nevhodná.
Stejně tak nerozumím setrvávání Radka před televizními obrazovkami, ač nechci kritizovat jeho celkový přínos, ten neznám. Někdo by mu měl doporučit, jak se obléci a jak vyjadřovat. Jedno předpotopní červené tričko s rukávy jiné barvy má na sobě snad v "každém" díle. Copak produkce nejsledovanějšího televizního českého motoristického pořadu tohle nevidí? Obměna brýlí a barevné sportovní boty by jej mohly zachránit snad jen v cirkuse. Důvod, proč zrovna tento mdlý člověk působící dojmem "prkeného panáka" testuje sportovní vozy je pro mne stejně zarážející a děsivý, jako představa ožralého Romana Janouška v ženském svetru za volantem svého porsche (citováno z Reflexu). Ustavičné stěžování si na nedostatek místa v interiéru od někoho, kdo měří ke dvěma metrům, s rozhodně ne konfekční velikostí, snad ani nemůže být bráno vážně.
Poslední do party - který stojí za zmínku - František se jeví se svým šlapáním si na jazyk jako legrační strejda, který kdysi jezdil rychle nad vším se podivuje, ale dnes používá výrazy stejně nešikovně jako umí popsat zážitky za volantem. Raději by líčil okolní krajinu a nešikovné držáky na pití (naprosto nepodstatné malichernosti) místo zprostředkování kladů a záporů automobilu...

...Výše zmíněné také považuji za největší chyby u nás stále nejlepšího a mnou oblíbeného pořadu o autech. Budu moc rád, poběží-li pořad i nadále a zlepší se. Moc děkuji za novou rubriku veteránů. Ona i moderátor jsou vynikající. Rozhodně bych však zvážil personální obsazení - někteří kolegové (i z internetových serverů) by obstáli lépe... Co mě ovšem nejvíce irituje je, že "třetina" každého příspěvku se zabývá tím, zda se moderátor dobře vyspal, jaké je venku počasí, kolikrát se polil pitím, zda měl při přemisťování se na test příjemný let a zda i v zahraničí je chleba o dvou kůrkách. Podrobnosti, záběry a zprávy, které naprosto nikoho nezajímají, které pořad degradují a místo kterých by každý automobilový fanoušek raději viděl a slyšel více informací o vozech, které obdivuje, ale i těch, které si třeba bude moci i jednou koupit...

Petr M.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - white label
4. 5. 2012 18:35
Re: HODNOCENÍ
No, s tím se nedá nesouhlasit a většina téhle diskuse to jen potvrzuje...
Avatar - pallas
5. 5. 2012 16:33
Najslabší, máte padáka!
Moja otázka do online diskusie je na Radka Vrtala: nerozmyslali ste nad tym, ze by ste sa zacali venovat niecomu inemu? Niecomu, co by sa vam darilo? .V primackom Autosalone ste najslabsi prvok, a ani po case nebadam ziadne zlepsovanie. Jednoducho vam to nejde a nesedi.
Rozbalit vlákno
0