Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Novinky Škody pro modelový rok 2013: Výbavy a design

Na Rapid i třetí generaci Octavie stále čekáme. Novinky modelového roku 2013 se tedy omezují hlavně na rozšíření výbav a optické pakety.
Zpět na článek
3. 5. 2012 15:25
3. 5. 2012 09:36
Facelift Superb
A já se letos těšil na facelift superbu... Ženeva zklamala, Peking zklamal... Škoda mě jako fanouška domácí značky z tohoto pohledu zklamala >:D :no:
Rozbalit vlákno
4
Avatar - nalimer
3. 5. 2012 10:17
Re: Facelift Superb
Škoda má pred sebou veľa nových modelov v jednom čase.
Rapid LB tento rok, pri Octavií 3 LF som opatrnejší, či príde do výroby ešte tento rok (tie dva modely sa totiž kanibalizujú svojim spôsobom). IMHO na budúci rok prídu aj kombíky a predstaví sa nová Fábia 3. Tá pravdepodobne aj ako HB a KO a FL pre Yeti. 2014 zas prinesie nový Roomster.
Ako na to pozerám, Suberb3 by mohol dojsť na trh, ak vôbec, práve koncom 2014. Robiť FL preň sa mal už teraz. Iba ak by sa Škoda pridala k ceste a la VW Passat - úpravy na starom modele a predĺžime jeho cyklus.
3. 5. 2012 16:41
Re: Facelift Superb
Jo taky bych řekl, že je čas na nové modely, ne jen na úpravy laků a výbav... Taky je čas na úpravu cen směrem dolu >:D :yes:
3. 5. 2012 17:01
Re: Facelift Superb
Ještě že lidi jako ty nejsou ve vedení. To by asi škoda rychle skončila >:D

Všechny modelové řady se prodávají skvěle! Není důvod zatím cokoli měnit ;-)
3. 5. 2012 19:30
Re: Facelift Superb
ale prd, naopak by přidala... Btw sám mám už druhou OII jdenu před FL a jednu po FL a ani na jednu si nemůžu stěžovat. Já jsem neřekl, že se to neprodává, kde jsi to četl v těch dvou řádkách? ;-)

Myslím, že Fabia má rozhodně čas na výměnu a OII už taky, ač je stále dost dobrá :yes: Tak jak všichni na konci loňského a začátku letošního roku se prsili, že každý rok budou 2 nové modely, tak pořád nic, vše se oddaluje. Btw CitiGo je okrajová záležitost, tedy celkem nezajímavá...
3. 5. 2012 12:22
modelový rok 2013
Není tady vše, přidávám odkaz na Škodu, kde už se píše o celé modelové řadě.
[odkaz]
Rozbalit vlákno
1
Avatar - nalimer
3. 5. 2012 15:21
Re: modelový rok 2013
ak sa odmyslia "akčné modely", marketingové blah blah a nálepky, zmena je

Citigo
+ robotizovaná prevodovka ASG
+ farby modrá Night a strienorná Leaf
Roomster
+ možnosť objednať si dvojfarebnú verziu bicolor
Yeti
+ handsfree sada GSM 3 premium
+ nové 17" kolesá "Erebus"
Octavia
+ v packu "Speed" pre RS bude nová farba Zelená rally
Superb
+ LB v stupni L+K bude mať zadné LED svetlá

Celkovo
+ lepší SW pre navigáciu Amundsen+, BT a klimatizácia
Avatar - rokba79
3. 5. 2012 13:44
To je pecka, z toho si každý škodovák asi cvrnkne
ŠKODA Fabia Monte Carlo získá samolepku šampiona IRC 2011 na zadní sklo; Fabia RS a Fabia Combi RS pak navíc ponesou symbol vítěze IRC i na předním blatníku. (www.skoda-auto.cz)
Rozbalit vlákno
2
3. 5. 2012 14:07
Re: To je pecka, z toho si každý škodovák asi cvrnkne
ROFL >:D
Prida taka samolepka aj 5hp ako samolepky z tesca? >:D
3. 5. 2012 16:42
Re: To je pecka, z toho si každý škodovák asi cvrnkne
nene ty z Tesca přidají až 8hp a pro některý závodníky i 10 >:D >:D >:D
Avatar - GeorgeWWW
3. 5. 2012 15:25
Chyby
Superb LaK nebude mít chromovanou masku ani ve verzi Combi.

Ve standardu nikdy není nějaká barva (paket Speed pro Octavii RS). Je to jen nová barva pro tento model, která jde objednat výhradně jen s tímto paketem. Objednat lze ale dalších 8 barev v kombinaci s paketem Speed.
Rozbalit vlákno
0