Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan Juke-R: Fantastický koncept míří do výroby

Japonská automobilka neupřesnila, kolik bude extravagantní crossover stát, ani kolik exemplářů vyrobí.
Zpět na článek
4. 5. 2012 08:31
4. 5. 2012 09:29
4. 5. 2012 12:41
4. 5. 2012 18:28
4. 5. 2012 20:18
4. 5. 2012 09:26
4. 5. 2012 18:24
4. 5. 2012 10:34
4. 5. 2012 10:59
4. 5. 2012 11:53
4. 5. 2012 08:31
no fuj
tohle nepatří do výroby, ale do šrotu :no:
Rozbalit vlákno
10
Avatar - ZiP2150
4. 5. 2012 09:29
Re: no fuj
Mojito... zdravim, dlho sme sa nevideli ;-) Musis uznat, ze Juke ako seriove auto sa cloveku bud paci, alebo... A s prestavbou na GT-R je ten rozdiel este vyraznejsi :-)
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: no fuj
JRSC - čau, ty ještě žiješ? :-)
Chápu,že se Juke nekomu nelíbí a někdo jej naopak nesnáší, ale psát něco o šrotu můžeš jen hlupák, zvlášť když uvážím, co s nám dokázali udělat
Avatar - ZiP2150
4. 5. 2012 12:41
Re: no fuj
Tak je to urcite raketa... je to krasny experiment. Len nevhodny darca ;-) Skoda, ze dane pokusy nerobia aj ine znacky. Najkrajsie na tom je to, ze ide do vyroby... ale aj tak, GT-R je GT-R :-)

Zijem, zijem....v Praze. Jazdim tu na japoncovi...s priatelkou - Suzuki Swist 1.3 :-) Moja Honda podstupila razne kroky vsetkymi smermi... jedneho dna sa pridem ukazat, teda, znova sa pridem ukazat, len musim vyriesit druhe parkovanie pre auto.
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: no fuj
Mě, jako fandu Nissanu, těší, že ty úlety dělá právě Nissan, každopádně bych raději GT- R a 240 Z :-)
Prej je ,,svišť,, výborný auto, je to pravda? Co jsi udělal s Hondou? Rád bych ji někdy viděl, občas přes Prahu jedu, můžeme dát pokec, ne?
Avatar - ZiP2150
4. 5. 2012 18:28
Re: no fuj
Preluda pokrocila ako opticky, tak najma motoricky, viac tu: [odkaz]

Ma 270 kompresorovych koni a myslim, ze i po estetickej stranke som dospel ;-) Swift je ok... ale to je tak asi vsetko: je maly, pomerne lenivy, ale ma dobry podvozok a fajn pre babu... je to priatelkyne auto, ako som spominal, riesim parkovanie pre Hondu v Prahe.

Apropo minule som siel na 320d, v Prahe, pripajal som sa na Wilsonku a iste 350Z s brnenskymi cedulkami ma obehlo, ako aj ine auta... a pomerne svizno. Nevies o tom nic? :-)
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: no fuj
Sakra, kára vypadá skvěle, koukám, že se na ní udělalo spousty práce :yes: Snad se někdy dostaneš do Brna, abych mohl okouknout ;-) V Praze jsem se zetkem nebyl, pochybuji,že to, co tě předjelo, mělo Nismo křídlo
Avatar - ZiP2150
4. 5. 2012 20:18
Re: no fuj
To je zas asi pravda... bolo to klasicke Z-orangove a brnenske, prve co ma napadlo... ale isiel ako prasa... tak, dobre, ze si to nebol ty :-)

Dik, no, pravda, pocas prace v US som natrafil na kompresor... a kedze som ho vydrazil... nic ine mi neostalo, ako to cele zacat odznova a v SR sa s tym trapit ;-) Ale o to viac ma teraz tesi, sice spotreba v meste je 15 litrov, mimo mesta 10, ale ide slusne :-)
4. 5. 2012 09:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - ZiP2150
4. 5. 2012 18:24
Re: no fuj
oops...sorac, prispevok do zleho vlakna :-)
4. 5. 2012 09:28
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
1
4. 5. 2012 10:35
Re: to zas bude okolo cest pomníčků...
Arabaci nikdy nemeli vkus ;-)
4. 5. 2012 10:34
Dobry bastl
jak tam vari na ochrannem ramu a pritom uz maji v kabine namontovane plasty ... metoda des bes :-! Ale treba se to tyka jen toho konceptu a produkcni auta uz budou mit neco jako "technologicky postup vyroby".

Kazdopadne klobouk dolu, jak jim to tam vsechno vlezlo, motor, napravy...
.
Rozbalit vlákno
0
4. 5. 2012 10:59
Zrůda...
Co je proboha fantastického na silném autě s vysokým těžištěm? GT-R je levnější a lepší.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: Zrůda...
252kW - evidentně jsi nepochopil smysl toho auta a na to, jak má vysoký těžiště, jezdí mimořádně dobře, stačí se mrknout na videa...
Prodávat se bude dobře i za nesmyslnou cenu a i o to Nisasnu šlo
4. 5. 2012 11:53
je to super
Jasná výhoda je v tom, že nissan na tom zarobí a má kasu na vývoj čehokoliv jiného.
Že firma která má velký kus nabídky crossovery vytvořila a bude prodávat ještě bizardnější crossover je detail >:D
Rozbalit vlákno
1
4. 5. 2012 15:57
Re: je to super
Jestli na tom vydelaji na vyvoj neceho jineho, to dost pochybuju, tohle je zalezitost image s navracenim nakladu a ne projekt na vydelani baliku.

Kazdopadne vedle tohoto se i Cayenne GTS bude v noci pomocovat a ostatni budou sve auta na noc zamykat do garaze, aby je tento Juke nesezral, neskutecna sleha. Je to tak obludne a premototorovane, az je to neskutecne krasne :-)