Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Proč NIKDY nezastavovat uprostřed dálnice

Zastavovat na dálnici se rozhodně nevyplatí. Když pomineme to, že ve většině států včetně našeho je to zakázané.
Zpět na článek
Avatar - salamoon
10. 5. 2012 22:46
Re: Fake
cez celne sklo octavie ho vidiet,stopni si to na 12 sekunde,ked uz ma nohy dohora...
a ako z nicoho nic sa otocil hlavou dole? ved mu octavka podobrala nohy,jeho to smarilo hlavou o kapotu a zotrvacnost octavie ho potom otocila nohami dohora.po zabrzdeni ho odhodilo,letel a spadol....
Avatar - salamoon
10. 5. 2012 22:42
Re: Fake
vystopoval som si to,a veru ze ziadne chytanie nosa tam nevidiet... :no:
Avatar - Johny.Rico
10. 5. 2012 21:27
Re: D1 před týdnem
Haha, ty jsi podobný, jak ta ženská jak to tak vypadá. Jde vidět, že je to kvůli, že děcko má problem.
Nejdřív mysli, než začneš dělat borce za klávesnicí. :no:
10. 5. 2012 15:42
Re: Fake
no upřímně by jsi se divil, co je možné a co ne, ale díky, že jsi mne upozornil na to, že není vidět - bohužel Tě opravím - je tam na HD vidět velmi dobře......zrovna jak je hlavou dolů.....
10. 5. 2012 15:05
Re: Fake
Nie je možné aby sa v desatine sekundy len tak, z ničoho nič otočil dole hlavou. To musí vidieť aj slepý :).
A druhá vec je, že zrazeného vôbec nie je vidieť cez čelné sklo tej octávie. Pri dopade už myslím hej, ale pri tom ako ho to vyhodí a spraví to "reálne" salto tak v momentoch kedy by ho malo byť cez čelné sklo octávie vidieť je vidno len to auto s otvoreným kufrom.
10. 5. 2012 14:48
Re: "Fejk"
zřejmě ne. Nevšiml jsem si značného předělu - předem - nechci se hádát - chci tomu přijít na kloubu - na základě čeho....
beru v úvahu rychlosti vozidel a stíny - posuzuji-li "rozdíl" mezi sec. 10. a 11. - nevidím na okolních vozidlech - černém vlevo a nissanu, či co to je, vpravo - žádný rychlostní "skok". Co se týče rychlosti nárazu a jeho otočení - to je jediná věc na celém videu, která by chtěla pomalejší krokování, než mám na notíku - ta jediná věc mne zarazila - ale - ta dynamika rychlosti toho otočení může mít původ v nárazu hlavy na kapotu a odražení, což urychlí to otočení - to ho si lze všimnout například při stolním tenisu. Jinak - za nos se opravdu nedrží ani náhodou....
Vřele doporučím některá videa jiných havárií či lidí zasažených střelbou - člověk se během milisec. změní v hadrovou panenku.... Jeho dopad - jako "kontrolní" bod beru tu lištu odlétnuvší z vozu - a jeho vlasy....plus tričko při dopadu - kdyby to bylo, ze skoku do vody - tak na hladinu nedopadne tímto způsobem - nebude mít takovou dynamiku - ale to jsou skutečně jenom moje domněnky.....
Avatar - matii
10. 5. 2012 14:26
Re: "Fejk"
1) Netvrdím, že je to počítačová animace, ale jednoznačně mezi sekundami 11 a 12 je značný předěl, který se nepodařilo tolik zamaskovat.

2) Když se podíváš na dynamiku videa, přesně v tom okamžiku to udeří do očí hned na první pohled, navíc ten člověk se až nepřirozeně za cca 0,5s otočí vzhůru nohama!!!

3) Připadá mi to jako sestřih 3 částí, přičemž záběr 1 do srážky je reálná situace na dálnici, to salto mi připadá jak do vody (zdá se, že si dotyčný drží nos) až těsně před dopad a pak třetí část na zemi. Tyto dvě části jsou s největší pravděpodobností vložené do situace 1.

4) Asi si moc "fejků" na tůbě neviděl, zvláště ty ruské nemají chybu. Tohle je jen slabý odvárek.

Pokud ještě nevěříš, dej si to na rozlišení 720 a plnou obrazovku, tam je to krásně vidět.
10. 5. 2012 14:22
Re: Fake
mne sa tak tiez zda...

napriklad..

preco ten clovek leti salto dozadu a chyta si nos ako keby padal do vody?
10. 5. 2012 13:34
Re: Fake
taky - viz výše - na základě čeho? Nepopírám tu možnost, že je to fake, jen bych rád od znalejších zjistil, jak to poznám....
10. 5. 2012 13:29
Re: "Fejk"
přijmu-li Tvoji verzi, že jde o fejk - tak bych rád, abys mi vysvětlil několik "nesrovnalostí", toho "fejku"...

ne, že bych viděl tolik střetů s chodci, jako Ty - stačili mi dva - naštěstí vždy jako svědek z jiného vozu, ale ne vždy probíhal stejně - jednou na spojce u OMV nad Barranďákem chodec prolétl od čelního skla dozadu za vůz - to "dostal" v nějakých 50km/h - nehezký pohled.... A potom v cca 20 chodec zase odletěl "od vozu" směrem dopředu - tak si vyber.... Ale zpátky k videu... Vysvětli mi prosím, jak tvůrci toho fejku tak dokonale nahráli ofouknutí toho gymnasty od brzdícího offroadu(vitary?) - to je těsně před střetem - jak se práší od vozovky, tak ten vítr mu "načechrá" ofinu. Potom na brzdícím voze vidíš mírné zhoupnutí v okamžiku kolize - to auto už nemá moc velkou rychlost.... Zároveň sedí stíny. Když dopadne - tak ho to krásně zuje(to bývá) a při dopadu na asfalt sedí stíny a dokonce tam přistává lišta od toho černého vozu(octavie?). Na základě čeho - konkrétně - stín, úhel, dovozuješ, že je to "fake"? - Jediné, co - nevidím "krev" v obličejové partii po nárazu - ale to může být - protože nárazy nejsou vždy stejné, může se stát....
10. 5. 2012 13:23
Fake
Pre Boha tak si sem dávajte videá, ale nech sú aspoň pravé... :no:
10. 5. 2012 10:45
Re: NÁMĚT DALŠÍHO HEADLINE ČLÁNKU PRO REDAKCI
přidávám se se stejným názorem

Vážená redakce, tohle byl poslední příspěvek, který jsem si od Vás přečetl/prohlédl. Dříve jsem hltal většinu vašich článků a sednout si k internetu bylo pro mě zároveň i odpočinkem a útěkem od zatuchlého a páchnoucího bulváru Nova/Blesk/Aha a dalších, které se na nás valí všude kam se podíváte. Můžete namítnout, že mám právo volby se na vás vykašlat a jít jinam. Přesto mi za to stojí napsat alespoň tohle málo, abych se tu důstojně rozloučil. Chodil jsem sem bezmála 10 let a hlavně v době, kdy velká konkurence na poli webových stránek o autech nebyla. Naštestí je tomu dneska úplně jinak...
sbohem

Pragovka
10. 5. 2012 09:20
Re: "Fejk"
>:D je to trosku mimo, mas recht :-)
Avatar - matii
10. 5. 2012 09:12
"Fejk"
Úplně jednoznačný ... porovnejte stopáž 0:11 a 0:12s. Viděl jsem hodně střetů, ale téměř vždy skončil člověk/zvíře na čelním skle a nikdy nedělal salta kupředu s rukou v nose. >:D >:D >:D
10. 5. 2012 09:01
NÁMĚT DALŠÍHO HEADLINE ČLÁNKU PRO REDAKCI
Milá redakce, jsou i servery, na kterých najdete lidi resp. jejich ostatky na detailních záběrech. Záběry bezvládně odhozeného lidského těla autem možná přijdou třeba panu Alešovi Sleeper dragounovi zábavné, ale po čase začnou část poblika nudit.
Za sebe považuji tyto příspěvky na tomto webu za nevhodné, bezcictné a samozřejmě obecně nevkusné.
Je ironie, že pokud někdo v diskuzích použije vulgární výraz jinak běžně v češtině používaný, cenzor okamžitě zasáhne a přitom prezentace podobných videí je vaší běžnou prací...
Rozhodně tedy doporučuji více invence při tvorbě článků a rozhodně mnohem více najetých kilometrů s testovanými vozy. A když ne to, tak alespoň větší pečlivost při psaní a trochu pokory.
Avatar - delphino
10. 5. 2012 08:08
Re: D1 před týdnem
no tak z 95% tu jde o to, že dítě začalo vřískat že nutně potřebuje na záchod...
9. 5. 2012 23:54
Re: D1 před týdnem
Takový chytráky mám nejdraši. Ty nemáš v nějaké oblasti mezery nebo nedostatky jako ženské v řízení např?

Při zapojení mozku, který máš jistě nadprůměrný tě nenapadne situace kdy se můžeš zastavit nevlastní vinou v prostředním pruhu? Ti pomůžu: Jedeš v prostředním pruhu, robije se ti auto, nemůžeš zrychlit pouze setrvačností dojíždíš. V levém (popř. pravém) pruhu jedou souvisle kamiony/auta. Jelikož pouze zpomaluješ tak se nemusíš dokázat zařadit a zůstaneš uprostřed.

Nejdřív mysli, než začneš dělat borce za klávesnicí.
Avatar - Johny.Rico
9. 5. 2012 23:13
Re: D1 před týdnem
Zřejmě poslední kategorie... 8-s Takových běhá hlavně po Praze tak 80%...
Avatar - twistedTSD
9. 5. 2012 22:39
Rusko
Kdoví, jestli si ti dva "nevyměňovali názory", jak už jsem v nejednom podobném ruském videu viděl...Každopádně pěknou dávku štěstí měl ten druhý, který skočil do kufru. Jinak by mu ta Vitara slušně zpracovala nohy...
Avatar - Starfighter
9. 5. 2012 22:37
Re: D1 před týdnem
Jedna teorie o ženách praví, že každá má 100%. Některá má 80% na matematiku a do zbylých 20% se musí vejít krása, rodinný život, vaření. Některá to má půl na půl, některá od každého něco. A některá má 80% na krásu, 10% šperky a o posledních 10% se dělí kamarádky, solárko, kabelky, IQ a BMW. Ale každá má dohromady přesně 100%.

K fotkám: nevím co se tam stalo, ale bylo velký štěstí, že dálnice moc nejela (podle brzdových světel aut vepředu). Na poslední fotce je vidět Jeep, jak flekuje na poslední chvíli [odkaz] 8-s
Avatar - twistedTSD
9. 5. 2012 22:36
Re: D1 před týdnem
Tak tohle jsem těžce nepochopil. 8-s
9. 5. 2012 22:29
Re: Zřejmě Rumun
:yes: jo,jo, doskok dopilovat :-) :-) :yes:
9. 5. 2012 22:14
Re: Zřejmě Rumun
woe ;-) >:D >:D >:D >:D to přece není k smíchu......
9. 5. 2012 21:39
Zřejmě Rumun
Rumuni byli ve sportovní gymnastice vždy špičkoví. Ovšem za ten nepovedený přemet vzad body dolů...
9. 5. 2012 21:34
Re: D1 před týdnem
To vypadá spíš na poruchu....těžkou mozkověhormonální poruchu...
9. 5. 2012 20:48
Re: D1 před týdnem
tak tohle mít doma, tak seženu kamaráda s vápenkou a půjdu jí ukázat tu kráááásu.... Tuhle bych normálně nechal zabásnout za pokus o vraždu vlastního dítěte...... vždyť i když to dítě začne ječet, tak by jí to stálo cca dvě vteřiny, než by zaparkovala na krajnici..... To je hroznáááá kjááááááva..................
Avatar - Johny.Rico
9. 5. 2012 20:34
Re: D1 před týdnem
Tak to je normální p-í-č-a! Tupá bloncka, kterou má frajer coby jako diamant ve vytrínce a jen to udržovat. Hlavně, že to pěkně vypadá. Narodzíl od diamantu se tato investice nemusí vyplatit... kor když ohrožuje vlastní děti!
:no: :no: :no:
Avatar - Starfighter
9. 5. 2012 19:21
D1 před týdnem
Tuhle madam ulovil někdo minulý týden na D1 8-s

[odkaz]
9. 5. 2012 19:15
OII RS
Jestli koukám správně tak ten pitomec dostal direct od Octavie II RS.