Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cadillac XTS: iPad ve standardní výbavě

Nový Cadillac XTS dostal do základní výbavy iPad. Ten zákazníky naučí obsluhovat palubní systém CUE.
Zpět na článek
10. 5. 2012 11:24
10. 5. 2012 13:22
10. 5. 2012 13:34
10. 5. 2012 11:24
krasavec
Opravdu nadherne auto!!!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Barrichello
10. 5. 2012 11:36
No Cadillac byl vždy leaderem v inovacích
tak jen tak dál :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
9
10. 5. 2012 12:36
Re: No Cadillac byl vždy leaderem v inovacích
Tablet má i Zoe a nové Clio. Bohužel jen s androidem a aplikacemi od Renaultu. :-)
10. 5. 2012 13:25
Re: No Cadillac byl vždy leaderem v inovacích
Bohudík, že s Androidem.
Avatar - Barrichello
10. 5. 2012 13:36
Re: No Cadillac byl vždy leaderem v inovacích
:yes: :yes: Android je fajn. Ale zas potencionální zákazní si u Aplle určitě něco zaplatí, ten na tom škudlit nebude. Pokud to teda nebude 80-ti letej důchodce kterýmu tohle nic neříká, ale z toho zas něco vytáhnou vnoučata :-)
Avatar - kari.laz
10. 5. 2012 16:00
Re: No Cadillac byl vždy leaderem v inovacích
co to je za příspěvek? Nějak v tom nevidím hlavu ani patu.

Co si zákazníci apple zaplatí? U Androidu máš taky mraky app i placených, ale stejně nechápu, jakou to s tím má souvislost.
Avatar - Barrichello
10. 5. 2012 16:18
Re: No Cadillac byl vždy leaderem v inovacích
Akorát že u Aplle si musíš zaplatit prakticky vše >:D
Avatar - kari.laz
10. 5. 2012 16:56
Re: No Cadillac byl vždy leaderem v inovacích
Tak to je pravda.
Avatar - jazva
10. 5. 2012 17:04
Re: No Cadillac byl vždy leaderem v inovacích
Nemusíš... Mám kopec app v iPhone a nič som zatiaľ neplatil. Mám stály prístup aj k jednému Samsung Gal.SII a neviem tomu prísť za boha na chuť. >:D
10. 5. 2012 12:42
Re: No Cadillac byl vždy leaderem v inovacích
Jo jo. Takhle si představuju přístup výrobce luxusního auta - že nebude šetřit na maličkostech. :yes:
Ne jako někteří konkurenti, co si nechají připlácet za automatickou klimu nebo za přídavnou 12V zásuvku 8-s
10. 5. 2012 15:01
Re: No Cadillac byl vždy leaderem v inovacích
Tohle je sympatické. Velmi. :yes: U auta jako takové mám rozpaky. Nemám nejmenší problém s přední částí. Vlastně se mi líbí. Horší je to s macatostí zadku. Ale chápu zaměřenost čistě na USA, kde maj prostě jiný voko a to respektuji.
10. 5. 2012 13:22
Pekné!
Mne sa to auto páči! Aj interiér vyzerá výborne... :yes:
Rozbalit vlákno
0
10. 5. 2012 13:34
jak typické...
Naši zákazníci chtějí pozlátka, tak proč jim je nedát a čím dál víc se soustředit na tyhle pozlátka než např. na snižování spotřeby a zvyšování kvality které je mnohem náročnější a zákazníci tomu většinou nerozumí. Stejně okaté a laciné, jako když Vám k lednici dají basu piv zdarma. Co chtít v povrchní společnosti, kde se při testování řeší tvrdost plastů v interiéru a ani se nezmíní např. dojem ze světlometů v noci...
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Barrichello
10. 5. 2012 13:41
Re: jak typické...
Cadillac nabízel systém nočního vidění už v roce 2000. Jako příplatek. Ale zákazníci ho zrovna houfně nepřipláceli, takže ono jde o to co ta konzumní společnost preferuje.
Avatar - MikeeC
10. 5. 2012 14:44
Re: jak typické...
zrovna Cadillac je a byla prestižní značka... takže tyhle věci mi u toho nevadí ;-) Proč ne. Když bude chtít američan auto s nižší spotřebou, tak má mnoho možností kam sáhnout.. A že by zrovna Cadillac dneska potřeboval zvyšovat kvalitu... nevím :-| Máš nějaké negativní zkušenosti?
10. 5. 2012 18:35
Re: jak typické...
Nemám, ale když vidím např. Lexus, tak se v některých technických aspektech Cadillac zlepšit může. Nic není zadarmo a u auta bych ocenil jiné věci než šíleně složitý systém na jehož pochopení se musí přidávat tablet a školit lidi. Z tohoto článku mám pocit, že buď jsou američené mentálně zaostalý národ nebo je ten CUE z pohledu uživatelské vstřícnosti odpad.

PS: Kvalitu by měli zvýšit snad všechny automobilky, ale pokud seš fanda nějaké značky, tak ti nechci brát iluze.
10. 5. 2012 14:58
Re: jak typické...
Ono totiž to "pozlátko" bude to co bude zákazníky lákat čím dál tím více. Je to dáno hlavně tím, že technika pod kabátem (kvalita, dostupnost výbavy, prvky výbavy, motorizace) se více či méně "sjednocuje" napříč značkami. Dnes prakticky nejde koupit funkčně špatné auto (které by nesvítilo, nezatáčelo, neakcelerovalo, "žralo", atd...)
10. 5. 2012 16:04
Re: jak typické...
Rozhodně takové nefunkční auto nenajdeš v téhle kategorii. :yes:
10. 5. 2012 16:41
Re: jak typické...
Já si troufnu tvrdit, že to platí obecně. Když se podíváš i do lowendu, tak se dnes opravdu nemusíš bát ani u Dacie, že by jsi v noci musel jet 20, protože to svítí jak petrolejka. V rámci tříd je to +- nastejno.