Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Honda Accord Type S: V limitované edici také s benzinovým motorem

Když Honda v březnu na ženevském autosalonu představila Accord ve verzi Type S, určila pro tento model jen dieselový motor 2,2 i-DTEC naladěný na vyšší výkon. Nyní přichází také možnost benzinového motoru.
Zpět na článek
9. 8. 2009 09:04
neregistrovaný "carmik"
9. 8. 2009 12:36
10. 8. 2009 00:26
neregistrovaný "carmik"
9. 8. 2009 09:04
Accord Type-R
Jo, kde jsou časy skvělého Accordu Type-R? :-(
Rozbalit vlákno
5
Avatar - R32
9. 8. 2009 12:36
Re: Accord Type-R
Er-ko bude, v Japonsku a Anglicku určite... no len či ho spravia aj pre EU??? :-( Ten Accord je ale nádherný, sakra sakra, žeby som predal svojho a šiel do tohto? ;-)
Avatar - Loptos
9. 8. 2009 19:28
Re: Accord Type-R
Alebo este lepsie. Daruj mi svojho a chod do noveho.

Kazdopadne do accordu som zalubeny a toto vyzera fakt skvelo.

A naco je Rko? Kto chce rezat zakruty ma Civic-a, Accord je tu pre nieco ine

Honda :yes: :yes: :yes:
Avatar - riderhenry
9. 8. 2009 20:51
Re: Accord Type-R
A na co je potom BMW 3er Mko? Plno lidi chce radeji sportovni sedan nez hatch a nepohrdnou vetsim prostorem a treba i vybavou. Ja bych byl mezi nimi, i kdyz kvuli cene a hmotnosti bych urcite sahl po Civicu Type-R Sedan, kdyby se u nas prodaval. Kazdopadne me mrzi, ze to je jen limitovana edice - pro me by to byla jasna volba misto 3er BMW, protoze jsem na JDM auta, ale zase ten zadni pohon by mi chybel.
Avatar - Loptos
10. 8. 2009 00:17
Re: Accord Type-R
Ale porovnavat M3 a Acc Type-R mi nepride prave najvhodnejsie.

Myslel som to tak, ze hoci pri type-S zdvihli vykon accordu ostal sam sebou, nespravili z neho dravu selmu, tak ako napriklad vyzera typeR civic.

A prave to sa mi paci. Ani M3 nevyzera oproti serii ako nieco super neviem ake drave nech to hned vidno - a prave to ma smrnc. :-)
Avatar - riderhenry
10. 8. 2009 08:18
Re: Accord Type-R
Vim ze M3 by bylo s Type-R asi nesrovnatelne, kdyby ho vyrabeli, uz jen kvuli cene a koncepci, ale zabavou by mohla Honda klidne BMW predcit, i kdyz M3 je asi dost povedena. Podle me tu prostor pro Type-R urcite je! ;-)
Avatar - kolmar
10. 8. 2009 00:26
Accord
Tak kazdy ma rad nieco ine, no mne osobne sa Accord velmi paci nielen designovo ale aj kvalitou a technikou. Dufam, ze uz konecne sa toho tyzna posadim aj za volant ;-) . Type S je podla mna skor pre mladych co vymenia comfortnejsie prvky vybavy za 18-ky (myslim kolesa :-) )a podobne. Ja nevidim po prestudovani cenniku velmi dovod ist do Type S ale do Executive - kde je moznost vybrat z vsetkych motorov, ziadne special edicie pre bendzin a podobne... Je to zlata stredna cesta, kedze Executive Plus uz ma vela drahych prvkov, ktore kazdemu chybat nebudu...

PS: to auto ma len jedinu chybicku krasy, skoda ze to nerobia liftback ;-\ a inak :yes:
Rozbalit vlákno
0