Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dacia Dokker: Levnější bratr Lodgy na prvním videu

Dacia Dokker se spolu s užitkovým provedením Dokker Van představila nejprve prostřednictvím dvojice fotografií a nyní je zde i první video osobní verze.
Zpět na článek
25. 5. 2012 01:06
Tak měl vypadat Roomster
Původně měl mít i Roomster šoupačky, proto má takový design. Potom z toho sešlo a vznikl divný nepraktický kočkopes. Dokker má před sebou slibnou budoucnost, pokud nepodělají cenu. Design naprosto v pohodě, dozadu je možné nakládat i vysokozdvižným vozíkem, boční šoupačky se otevřou i ve stísněným prostoru. Praktická nenáročná bomba.
23. 5. 2012 07:57
Re: neporovanvajte s Lodgy
Pro tebe je to možná nanejvýš směšné, ale pro mě je auto víc než jen plechovka od konzervy. Mám auta rád a kupuju auta nejen rozumem, ale i srdcem. Auto mě musí nadchnout, je to hra na emoce, které v tobě vyvolá, stejně jako třeba ručně vyrobený dřevěný nábytek. I proto jsou auta různá, protože jsou i různí lidé a auta v nich vyvolávají pocity. Takže doufám, že Dacia Lodgy nebo Dokker nebude nikdy moje cenová skupina, protože jsou to auta, která si na emoce nehrají a jsou to jen bezduché užitkáče...
22. 5. 2012 09:05
Re: Nechápu
osobne si myslim,že lodgy nechaju tak jak je...skor mam pocit ,že sa dočkame dokkera +2 a v tom momente prestane davat lodgy zmysel,lebo neponuka o moc viac "luxusu" neviem,myslim,že renaul - dacia vie čo robi...možno by som to videl tak,že podla odbytu sa rozhodne či v čr a sr ostane len dokker,alebo aj lodgy budu predavat
22. 5. 2012 08:59
Re: neporovanvajte s Lodgy
ja som stale v tom ,že hociake auto je len spotrebak ohanat sa tu ,že duuufam,že nikdy nebude tvoja cenova skupina je nanajvyš smiešne...nech si kupiš hociake nove auto minimalne po dobu zaruky a nejaky čas po nej by auto nemal vypytat viac financii ako su tie povinne/prehladky spojene s vymenom oleja atd/...niekto si straži ako oko v hlave Sandero iny kupi za 600litrov auto a nemazna sa od prveho dna...dokker a lodgy sa vydarili,ale ja sa musim priklonit na stranu z pracovnejšieho z dvojčat ...
Avatar - KubikCv
21. 5. 2012 22:43
Nechápu
Jen nechápu tenhle "tah" Dacie....Lodgy s klasickejma dveřma a Dokker,šoupačky a dělený zadní.Tohle klidně mohli udělat v rámci jednoho modelu.Docela by mě zajímalo jestli Dokker bude i 7místný. Zatím vypadá Dokker o moc líp a praktičtějš než Lodgy.Klasický dveře vrací Dačku do doby starýho Sharana...dnes už většina MPV má šoupačky. Jsem zvědavej na prodeje,ale troufnu si tiupovat,že Dokker se bude prodávat líp
21. 5. 2012 19:04
Re: Lodgy ma zadelano na neuspech...
Taky mi to přijde výrazně lepší varianta než Lodgy a navíc o dost pohlednější. Uvidíme jak s výbavou, ale na to si musíme počkat, zatím bych moc nehodnotil ;-)
21. 5. 2012 13:25
Re: neporovanvajte s Lodgy
Jo, ale tohle dle mě půjde (narozdíl od Lodgy) na dračku. Dacia není, a doufám, že nikdy nebude, moje cenová skupina. Ale pokud bych splácel hypotéku, měl mladou 3 až 5-ti členou rodinu a k tomu běžný český plat, tak Dokker s 1.5dci je jasná volba. :yes:
Avatar - KubikCv
21. 5. 2012 12:04
Re: nadhera
děláš taky něco jinýho,než že sedíš u PC a musíš plácnout něco ke každýmu článku? 8-s
Avatar - KubikCv
21. 5. 2012 11:55
Re: Lodgy ma zadelano na neuspech...
6 pytlů do kufru (s cementem) a když budeš mít štěstí...třeba potkáš Josefa Klímu a svezeš ho...takže budeš mít fše kromě toho tempomatu >:D
21. 5. 2012 11:42
Lodgy ma zadelano na neuspech...
Dokker je hezci a praktictejsi.... aneb, kdo potrebuje sedm kresel... :yes:

Dokazal bych si ho predstavit u sebe v garazi... prakticke, levne, dost mista pro LPG, snad i lehce opravitelne, nezajem zlodeju... proste dokonaly rodinny dric, ktery si na ni nehraje... jen bych tam potreboval 6 bagu a klimu... a tempomaaaattt :yes:
Avatar - nalimer
21. 5. 2012 09:43
neporovanvajte s Lodgy
Ide o auto odvodene od Kangoo.
Radovo cakajte az o 1000 Euro lacnejsie auto, ako Lodgy.
Na trhu je dalsi konkurent pre Peugeot Partner / Citroen Berlingo / VW Caddy / Fiat Doblo / Opel Combo / Skoda Roomster / Ford Tourneo / Mercedes Citan / Renault Kangoo (vsimnite si, minimalne 6 aut vychadza koncepcne z 3).
Ja tomuto typu aut vravim "remeselnicke". Pri nich sa nepozera na luxus, ale na cenu automobilu a velkost.
Avatar - 3_diamanty
21. 5. 2012 08:23
nadhera
neskutocna parada dokker a slovenskoooooooooo :yes: