Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V Praze je největší riziko, že vám vykradou auto

Hlavní město vévodí – nikoliv překvapivě – statistikám vloupání do motorových vozidel, ale bezpečno není ani na Ostravsku.
Zpět na článek
15. 6. 2012 08:39
15. 6. 2012 13:46
15. 6. 2012 13:52
15. 6. 2012 09:20
15. 6. 2012 14:14
15. 6. 2012 14:55
15. 6. 2012 08:39
Anketa
No tak v anketě nemohu zaškrtnout ani jednu možnost ;-\ Do auta mi sice vlezli (asi 8 let nazpátky), ale neuměli použít, tu dle redakce zbytečnost-elektrické otevírání kufru, asi ho v autě z 89 nečekali, v kufru by si slušně napakovali-vercajk tak 30-40tkč. Jen mi tam udělali hroznej bordel-vyházený věci z kastlíků
Rozbalit vlákno
2
15. 6. 2012 13:46
Re: Anketa
Vlastně nápodobně, jednou mi v Itálii otevřeli auto (tu corollu, o kreré jsme mluvili v předešlé diskuzi :-) ), vylámali všechny (3) zámky, auto odemčené, ale nezmizelo nic. A že tam toho bylo, říkali jsme si, že nechat telefony, peněženky a navigaci v autě na frekventovaném místě je bezpečnější, než je nechat válet se bez zámku na pláži a rochnit se ve vodě. Inu, omyl. Teď ale nevím, esi zloději jenom trénovali (což by napovídalo, jelikož vylomili všechny zámky), nebo je někdo in flagranti vyrušil. Každopándně nám to tehdy stačilo a radši jsme jeli do Rakous :-)
15. 6. 2012 13:52
Re: Anketa
Mě naštěstí ani nevylámali zámky, jen jsem den před tím přijel domu večer tak hotovej, že jsem zapomněl zamnkout :*) . Jinak se mi i zadařilo nechat auto v Praze týden i s klíčky v zapalování 8-s a nic se nestalo (nešlo o žádnej zrezlej stoletej pekáč, ale velmi udržované auto)
Avatar - www.skodaoctavia.cz
15. 6. 2012 09:19
Praze krade se blaze
Mě v Praze vykradli auto již 4x a to parkují v centru spíše výjimečně. :no:
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Ham.
15. 6. 2012 09:58
Re: Praze krade se blaze
V samotném centru to není nejhorší (dost kamer, celkem i dost policajtů), nejhorší je to na okrajích a na některých sídlištích.
Avatar - Hammunasakra
15. 6. 2012 10:12
Re: Praze krade se blaze
To chce Citroën C5 Exclusive (s MAXimální výbavou, šestiválcem bi-turbo v nejluxusnější kůži Criollo "všude" včetně palubky na opravdu pěkných 19ti palcových kolech s nejdražšími MICHELINkami s indexem do 300 km/h) - za cenu SUPerbu 2.0 Tdi a jste "v TOTALním bezpečí".. :-)
...i když klíček zapomenete položený na střeše.. ;-)
PS: Možná tak za stěračem najdete "SOUSTRASTný" lístek od majitele "čiplé" Octavie, čím že to proboha jezdíte... :-)
15. 6. 2012 12:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Stefič
15. 6. 2012 12:24
Re: Praze krade se blaze
jo, tak tu poslední záležitost jsem už viděl taky. U nás někomu ukradli dvě kola na jedné straně auta. Ani se zloděj neobtěžoval podložit auto nějakým špalkem. Normálně ho nechal spadnout na kotouče a na bok...
Jinak mě zase někdo ukopnul zrcátko...ale to je celkem běžné
Avatar - Hammunasakra
15. 6. 2012 13:03
Re: Praze krade se blaze
Ten "znám" - strýček byl v Praze před 2ma (?) lety GOLFem do Prahy a s jeho "očesanou" verzí na odtahovce do NĚMECka domů... ;-)
..no spíš ;-\
PS: Jednu dobu prý také bylo docela"dobrodružství" (jak to dopadne) nechat vůz v PLACENÝCH (nijak NEhlídaných) parkovištích u letiště.. :-)
Avatar - Hammunasakra
15. 6. 2012 12:58
Re: Praze krade se blaze
To NE"znělo" moc hezky.. :-|
Avatar - cerrbion
15. 6. 2012 09:20
zkušenost
mě auto vykradli naposledy v devadesátých letech a to hned 3x :). první dvě krádeže byli v první felicii co jsme měl, a to přes kufr, klasicky vymáčkli zámek a ukradli 2x rádio. Po třetí opět feldu, mou druhou a nejspíš ji vyháčkovali a vzali mi kufřík, nic moc ceného tam naštěstí nebylo. Ve dvou případech to bylo někde před restaurací, kde jsem parkoval max hodinu, proto jsem ty věci blbec nechal v autě .... Na druhé feldě, kterou jsem měl asi rok novou a stála mi před oknem u domu, mi přez noc rozkradli haubnu, čelní sklo a přední světla:)

Pak už jsem si Škodovku nekoupil a od té doby mi nikdo nic neukrad.
Rozbalit vlákno
4
15. 6. 2012 12:36
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
15. 6. 2012 14:14
Re: zkušenost
Pozor, to se děje běžne, co je potřeba to se očeše, třeba citroenum tuším BX se kradli světla-šli jenu cuknutím vyndat, omegám první generace zrcátka, taky jen nacvaknutý, kolegovy vybrali z pašíka pytle, ale zdaleka nejvíc se divil kamarád, když mu z Espace vykradli sedadla >:D
15. 6. 2012 14:55
Re: zkušenost
Asi někdo koupil verzi s pěti sedadly a a chtěl si ji rozšířit na sedmisedadlovou :-)
15. 6. 2012 15:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
15. 6. 2012 09:46
to svědčí o pražácích
že je tam nejvíc zlodějíčků... víc než kdekoliv jinde.
A jezdit po praze je utrpení, taková prasata jinde nejezdí .....
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Katikakus
15. 6. 2012 09:54
Re: to svědčí o pražácích
Mindracek? 8-s :no:
15. 6. 2012 09:57
Re: to svědčí o pražácích
Ne, to svědčí o tom, že jsi nevzdělaný, nevychovaný bl*eček.

I malé děti ví, že kriminální živly se stahují zejména do velkých měst, protože je tam víc kořisti a větší anonymita. Tak je to po celém světě. Ta prasata co jezdí po Praze jsou většinou původem z Dolních Chotěhůlek a zatočila se jim hlava z té trošky peněz, co si z leknutí díky velkoměstu vydělali. :no: :no: :no:

Jezdí jako prasata proto, protože se*rou strachy, že kdyby přišli pozdě do práce, tak je vyrazí. Neměli by na hypotéku na ten papírový domek na poli za Prahou a museli by zpátky domů do kravína. :-) >:-[] >:-[]
15. 6. 2012 10:08
Re: to svědčí o pražácích
Ti, kteří jezdit neumějí, většinou do Prahy nejedou. Jsou to zpravidla venkovani, kteří se do Prahy bojí, nebo tam prostě jet nemusejí.
Nejhorší jízdní situace jsem zatím zažil skoro vždy mimo velká města a daleko od nich. Místní člověku z vedlejší vyjíždějí naprosto bez rozhlédnutí a těsně před čumák, není pro ně problém zaparkovat uprostřed cesty, jedou jako s hnojem a objet se nedají, to považují za osobní urážku.
Jinak Pražáci sice jezdí jako prasata - proč by právě oni měli být v republice výjimkou, že? Ale aspoň jsou trochu vyježděnější.
15. 6. 2012 10:16
Re: to svědčí o pražácích
Prazaci hlavne umi jezdit v Praze. Jezdim do Prahy casto a nejvetsi problemy tam nedelaji prazaci ale lidi z jinejch kraju :).

S tim vyjezdenim bych to neprehanel, to je dost individualni.
Avatar - cerrbion
15. 6. 2012 15:44
Re: to svědčí o pražácích
Přesně tak,

dnes už většina lidí co v Praze jezdí je "náplava" a to hlavně z moravy, to jak se v Praze jezdí tedy není dílo pražáků, ale venkovanů, co ve velkém městě prostě jezdit neumí, protože dělali autoškolu na polničce za JZD a praxi v řízení mají tamtéž.

To, že má auto pražskou SPZ je totiž o ničem nevypovídající, většinou jsou to služebáky právě firmy, u které venkovan v Praze pracuje.
Avatar - Ham.
15. 6. 2012 10:03
Re: to svědčí o pražácích
Jj, zloději (a nejen aut) se do Prahy sjíždějí z celé republiky a velké bandy jsou až z Ukrajiny, Rumunska a tak. >:-[]
15. 6. 2012 11:02
Re: to svědčí o pražácích
Chudáčku maličkej zamindrákovanej...
15. 6. 2012 14:35
To je zase objevnej článek
V Praze je nejvíc lidí a vysoká anonymita, která láká smažky a jinej lidskej plevel. No a jsou to právě smažky kdo vykrádá auta. Nejvíc smažek = nejvíc vykrádaček aut. Něco co se dalo vyřešit dvěma řádkama vydá na článek. Holt okurková sezona, no...
Rozbalit vlákno
0