Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Co dokáže srážka se zvěří II – jelen vs. Corvette

Záběry nepříjemné srážky s jelení zvěří tentokrát natočila palubní kamera umístěná v interiéru Corvetty Z06.
Zpět na článek
23. 6. 2012 18:00
23. 6. 2012 18:23
23. 6. 2012 21:05
23. 6. 2012 22:46
Avatar - theolli
23. 6. 2012 09:03
No,mám vlastní zkušenost
jednou ve 120 jsem "sestřelil" kance a jednou jsem s Preludkou vzal Laň,čím nižší auto ,tím nebezpečnější. bojím,bojím........ >:-[]
Rozbalit vlákno
0
23. 6. 2012 10:04
Mrchy jedny rezavy
Take jsem mel tu cest s lani. Bylo by super mit kolem ces ploty,nebo nemit tu zver v lesich >:D
Rozbalit vlákno
8
23. 6. 2012 13:50
Re: Mrchy jedny rezavy
...no ty si buran...Zver patrí do lesa...to skôr cesty nepatria do prírody....HANBA takýmto názorom
23. 6. 2012 14:19
Re: Mrchy jedny rezavy
Zkus to brát trochu s nadhledem, tak jak to bylo myšleno. Jednou mi přeběhly dvě laně před autem, jedna šmrncla nárazník ze strany od řidiče, byl to takový fofr že jsem nestačil ani zabrzdit, ale ani ty dvě potvory se neobtěžovaly zpomalit a než jsem se stačil podívat byly pryč.... a ani na autě skoro nic nebylo...
Avatar - white label
23. 6. 2012 14:22
Re: Mrchy jedny rezavy
"Zvěř" nepatří především za volant, tam je totiž zdaleka nejnebezpečnější...
23. 6. 2012 15:54
Re: Mrchy jedny rezavy
:-) :yes:
23. 6. 2012 16:44
Re: Mrchy jedny rezavy
Chalani to chce len riadny jeep a velku radlicu dopredu namontovat a potom budu tie kance a lane len tak šprngat od auta >:-[]
23. 6. 2012 19:11
Re: Mrchy jedny rezavy
..ďalší sedlák....hanba ti...agresiou nikdy nič nedosiahneš...
23. 6. 2012 19:11
Re: Mrchy jedny rezavy
:yes:
24. 6. 2012 11:20
Re: Mrchy jedny rezavy
Tak specialne pro tebe. To byl for. Ten smajlik by ti mohl napovedet >:D
23. 6. 2012 18:00
Řepka
Někdo tvrdí, že ty zvířata jsou dneska přiotrávený řepkou, takže nemají reakce a snadno vběhnou pod kola. Zrovna včera večer nabral brácha srnce Seicentem, naštěstí jel pomalu a něco ještě dobrzdil. Ta potvora skočila přímo přes svodidla, prej se tomu nedalo vyhnout - sice ctyřproudovka (Hitlerova dálnice z křižovatky Kohoutky-Žebětín na Bystrc), ale v levým pruhu auta.
Výsledek: pomačkanej nárazník, pár chlupů ze srnce, promáčklá kapota, takže nic vážnýho ani pro auto, ani pro srnce :-)
Rozbalit vlákno
2
23. 6. 2012 18:23
Re: Řepka
No to se tyka repkovejch vyhonku tusim. Zvirata po nem mohou i kratkodobe oslepnout. Nejhorsi je, ze priroda proste nepocitala s necim ocelovym, co se bude pohybovat 90km/h. Ale je zvlastni, ze auta jsou tu uz dlouho a zvirata stale skacou pred ne, ze se to nenaucila :-)

Ja mel zatim vzdycky stesti a dobrzdil jsem, ale znam hodne lidi kteri meli s nejakou tou cernou zveri problem :-)
23. 6. 2012 21:05
Re: Řepka
Se zveri je problem v tom, ze miliony let evoluce ji naucily (mluvme o sudokopytnicich) pred nebezpecim utikat. Nam se to mozna zda nepochopitelne, ale pro ne je lepsi, nez se otocit a bezet pryc od silnice silnici prebehnout a utikat na druhou stranu, protoze nechapou, ze je autempo lese nebudete pronasledovat. Proto, kdyz uvidite zver na kraji cesty, brzdete jak najati, protoze je daleko vyssi pravdepodobnost, ze vam tam na posledni chvili skoci (jedete k ni, misto toho aby jste zatocili do lesa nebo zastavili a zacali se past, to znamena ze jdete po ni a znamenate nebezpeci, tj. signal k uteku) a bude chtit utect. Jinak v Evrope je zvere jeste pomerne malo a je dost placha, omezuje se na les. Tam kde ziju ted je dost sucho, nicmene ve meste je spousta stavnatych zavlazovanych travniku, takze jeleni, losi, karibu, o myvalech nemluve, hlavne v noci vyrazi do mesta se napast...
23. 6. 2012 22:46
Pes
Tak ja som mal zatial skusenost iba so psom, ktoreho som uz z dialky registroval kedze sa na trave pri ceste nahanal s druhym psom... zrazu sa ale otocil a utekal krizom cez cestu. Ja som stihol zastavit ale pes uz nie takze dal pekne celo narazniku a urobil dva kotrmelce.Nikomu sa nic nestalo ale mam pocit ze posadka v aute bola vo vacsom soku ako ten pes a jeho majitel...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
23. 6. 2012 23:36
clovek musi predvidat
taketo veci hlavne ked jazdi uzkymi cestami druhej triedy medzi obcami a z kazdej strany je les - preto obdivujem tych machrov ktori nilen ze predbiehaju na neprehladnych usekoch kde je plna ciara a nevidia do zakruty ale keby im v tom moemnte niec oskocilo pred auto tak je po nich....clvoek musi predvidat a sofer obzvlast....ak je v okoli les....kedykolvek moze nieco vyskocit a v 100ke to clovek neubrzdi....preto radsej pojdem 60 a prezijem ako 100kou robit machra a sejmem dajakeho diviaka alebo jelena a som kaput.....ludia bacha, viem o com vravim.....samemu sa mi za zatackou na ceste krava zjavila....ktora vysla od neviem odkial...z luky......ist o par km rychlejsie tak tu kravu naberiem a som v ri.ti............ale nastastie vzdyyyyyyyyyy predvidam.... oplati saaaaaaa...............verte mi
Rozbalit vlákno
1
Avatar - GeorgeWWW
24. 6. 2012 22:00
Re: clovek musi predvidat
Jako s tím předvídání sice s Tebou souhlasím, když jedu po Vysočině, tak v určitých místech jedu i 40 (mluvím teda o ježdění za tmy) a i tak se bojím, kde se zase co vyřítí. Ale pokud se nemýlím, tady se jedná o nějaký uzavřený okruh, ne? A tady bych to opravdu nečekal..