Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Za agresivní jízdu po D1 dostal Trpišovský podmíněný trest

Jak státní zástupce, tak Trpišovského obhájce se proti rozsudku na místě odvolali.
Zpět na článek
28. 6. 2012 16:00
28. 6. 2012 17:20
29. 6. 2012 08:35
29. 6. 2012 09:13
29. 6. 2012 09:57
29. 6. 2012 11:06
29. 6. 2012 11:15
29. 6. 2012 11:56
29. 6. 2012 12:18
29. 6. 2012 15:39
28. 6. 2012 18:17
28. 6. 2012 19:34
28. 6. 2012 20:07
28. 6. 2012 20:07
28. 6. 2012 20:08
28. 6. 2012 23:09
29. 6. 2012 10:47
29. 6. 2012 13:00
29. 6. 2012 13:02
29. 6. 2012 09:15
29. 6. 2012 12:41
29. 6. 2012 13:06
29. 6. 2012 15:23
29. 6. 2012 15:50
28. 6. 2012 15:53
Tak to je fakt pech:-(
Já si včera koupím nový Ray Bany a teď vidím že ten mamrd je má taky :-(
Rozbalit vlákno
7
28. 6. 2012 16:00
Re: Tak to je fakt pech:-(
Trpišovský, jsi to ty, že jo? ;-)
28. 6. 2012 17:58
Re: Tak to je fakt pech:-(
na té fotce vypadá jak Dr. Octopus
28. 6. 2012 16:03
Re: Tak to je fakt pech:-(
vidíš, já si koupil před časem arnette a ještě se mi nestalo, že bych v nich někoho potkal >:D
Avatar - petrumr
28. 6. 2012 21:07
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 6. 2012 07:10
Re: Tak to je fakt pech:-(
však já jsem taky amatér.
29. 6. 2012 08:56
Re: Tak to je fakt pech:-(
Jasně, profíci nakupujou v Canisu.
Avatar - Ronault.
29. 6. 2012 15:48
Re: Tak to je fakt pech:-(
Náhodou, montérky tam mají dobré >:D
28. 6. 2012 16:00
Poznatek soudu
kdyz na dalnici zezadu naborite SUVcko, nemuze se vam nic stat?
To by se u NCAP asi divili.
Jestli 50kou do zdi anebo 130kou zezadu do brzdiciho SUVcka, to je celkem nastejno. Ta S klada byla docela fest pocuchana a bejt to Felina, tak se deformace dostane az k naprave, auto jde do smyku a je na srot a uvnitr jsou mrtvi. Takovej .... jako Trpisovsky by mel dostat zakaz rizeni na dozivoti.
Rozbalit vlákno
2
28. 6. 2012 16:03
Re: Poznatek soudu
Nenaplnil ale skutkovou podstatu...bohudík
Avatar - 4hill
28. 6. 2012 16:45
Re: Poznatek soudu
třeba příště.. ;-\
Avatar - 3_diamanty
28. 6. 2012 17:10
stalo to za to robit machra? no ja neviem
poniektori sa nevedia spravat a az ked je neskoro potom placu....takych ako on stretavam na cestach denne...kazdy je dnes frajer a kazdy je najmudrejsi.....ale raz sa kazdy dosmeje.... ;-) bozie mlyny melu pomaly ale isto.......

na cestach je stale viac krizov a pohrebne sluzby je cim dalej tym vynosnejsi biznis....poniektori to ale nie a nie pochopit a nadalej robia somariny na cestach, auto psychicky labilnym do ruk nepatri to je ten problem...ktory treba riesit...a nie pokutovat dedka vo felicii ze prekrocil max povolenu rychlost o 3km za h....na neprisposobivych frajerov si treba posvietit na kazdom rohu....a nie buzerovat slusnych vodicov nezmyselnymi pokutami za kazdu somarinu....

za par rokov budu cesty takymto tempom uz pre normalneho sofera nezjazdne....kedze pojde o zivot...
Rozbalit vlákno
0
28. 6. 2012 17:20
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
22
Avatar - Stejsn
28. 6. 2012 18:34
Re: nechutný...
chudák? CHUDÁK???? :-O
28. 6. 2012 20:03
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 6. 2012 07:26
Re: nechutný...
člověka, který jen díky velkému štěstí nezavinil smrt dvou lidí, bych nazval rozhodně jinak než "chudákem"
29. 6. 2012 08:35
Re: nechutný...
Tady šlo spíš o to, že trpišovský dostal za podobný průser (i když nikoho při tom nepřizabil) jenom podmínku. Lacina má sedět, vo tym žádná, ale do cely mu měl soudce jako spolybydlu poslat todle kopyto v raybenech.
29. 6. 2012 08:58
Re: nechutný...
Lacina taky nikoho nepřizabil.
Dokonce ani nezranil a celková škoda byla menší.
29. 6. 2012 09:13
Re: nechutný...
Myslel jsem, že v té mazdě, co lacina poslal přes pankejty ven, byl někdo zraněn.
29. 6. 2012 09:39
Re: nechutný...
Pokud mi paměť slouží, tak nic víc než odřeniny.
29. 6. 2012 09:57
Re: nechutný...
To měl klučina (lacina) tedy opravdu štěstí, nemuselo to skončit pouze u pěti letech v chládku.
29. 6. 2012 11:54
Re: nechutný...
Nechci to tady otvírat, už jsem o tomhle tématu napsal dost.
Každopádně vidím jasný nepoměr mezi mírou nebezpečnosti Laciny a Trpišovského a mezi jejich tresty za - řečí čísel a faktů - v podstatě podobné nehody.
29. 6. 2012 10:18
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 6. 2012 11:06
Re: nechutný...
No, úplně do toho nevidím a mám jenom informace z médií, ale to snad nemyslíš vážně s lacinou...nedokázali mu úmslné jednání a sám zavolal záchranku, on je to snad ještě hrdina,ne? Hodil myšku řidičce v pravém pruhu a je jedno, čím ho tak nastartovala, to co udělal je na kulku a v jeho případě bych zavedl prezumpci viny. Dtto trpiš (i když moje stanoviska jsou samozřejmě zmanipulovaná mediální masáží), to, že lacina zavolal záchranku je slabá záplata.
29. 6. 2012 11:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 6. 2012 11:15
Re: nechutný...
Ano, jeho kauza byla na společenskou objednávku. Ale nezlob se na mě, to video mi přišlo průkazné dost.
29. 6. 2012 11:50
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 6. 2012 11:56
Re: nechutný...
Jo, to je zajímavý pohled, takhle jsem nad tím neuvažoval. Asi když jim zrudlo před očima, nebyli schopni přemýšlet, natož tak uvažovat o následcích.
29. 6. 2012 12:04
Re: nechutný...
To video v případě Laciny nedokazuje nic jiného, než že se to opravdu stalo.
Nevypovídá nic o tom, jestli za akcí byl úmysl, nebo chyba, nebo něco jiného.

Kapiš?

P.S.

Osobně ti přeju, aby na tebe tu presumpci viny někdy někdo použil, zajímalo by mně, jak bys pak zpíval. :no:
29. 6. 2012 12:18
Re: nechutný...
Beru, máte pravdu, kluci.
29. 6. 2012 13:47
Re: nechutný...
:yes:

Vidíš, nic to nechce - jen chladnou hlavu.
29. 6. 2012 15:39
Re: nechutný...
To jde v diskuzi pod článkem o trpišovi jen těžce ;-)
Avatar - Katikakus
29. 6. 2012 12:36
Re: nechutný...
Presne tak... :yes:
29. 6. 2012 13:15
Re: nechutný...
Boze ty ses inteligent .... :-)
29. 6. 2012 13:49
Re: nechutný...
Máš ten text čím zbořit?
28. 6. 2012 18:17
TRP...ĚLIVOST
Klid, doba samozvaných soudců z garážového lidu snad už minula, vyčkejme konečného rozhodnutí. Avšak již dnes se každý podívejme hluboce do sebe. Pravdou tedy je, že ve věku horního řidiče už by měl být člověk poměrně slušně vycukanej a zajetej. Jde (naštěstí) o extrémní případ, který bude jistě po právu zhodnocen.

No a nyní k tobě. Dej si ruku na srdce a odpřisáhni tu, žes tento týden zatím nejel přes padesát v obci a přes devadesát mimo ni. Umíš se ovládat? Dokážeš to, nebo se domníváš, že předjet někoho ve sto deseti je ukázka mistrovství tvého vraku? Pokud jsi mladej silniční zobák do pětadvaceti, tak moc dobře víš, že udržet svý žábry v klidu je v tomto věku skutečně nadlidský výkon. Navíc seš do najetí jedno sta tisíce kilometrů jen dokonalej silniční amatér, ale to snad víš...

Dělám to zásadně tak, že jsem začal důsledně jezdit na tempomat, dám tam mimo obec devadesátku či sto třicet a jedu. Nevěřil bys tomu, ale v podstatě jsem neustále předjížděný. Tedy u nás, jakmile najedeš na silnice v Rakousku či v Německu, zjistíš, že to jde - všichni úzkostlivě dodržují předpisy, maximálku, umí se na silnici chovat... kdybych to měl nějak přirovnat, pak na těchto zahraničních silnicích si připadáš jako v exklusivním podniku na špičkové večeři, u nás je to tradičně prohulená čtyřka s upatlaným stolem, hostinským se špačkem za uchem, pivem pod míru a kecama, že by sis z nich moh´ koupit do hodiny dva až tři rollsy.

Tak ti tedy píšu - vodvazuj se zásadně v posteli. Ve dvou, případně ve třech. Na silnici, i kdyby vás jela za sebou "grupa" se chovej jako džentlas. Jestli tedy vůbec víš, co pojem "džentlas vlastně znamená.
Rozbalit vlákno
24
Avatar - Ronault.
28. 6. 2012 18:49
Re: TRP...ĚLIVOST
Souhlas... jen si myslím, že Trpiš udělal o něco více než jen "běžné" překročení rychlosti o 10 km/h. Sešlápl brzdu aby cíleně a vědomě někoho ohrozil. Nejsem právník, ale pokud se nepletu, tak je v tom rozdíl ;-)

V autě to chce klid, i když je to často extrémně těžké. Možná je pořád lepší si zanadávat uvnitř, než vybuchnout a udělat něco takového.
28. 6. 2012 19:34
Re: TRP...ĚLIVOST
No vždyť také nahoře píši, že se jedná o silniční extrém. Souhlas, nikdy se nenechat vyprovokovat.
Avatar - 4hill
28. 6. 2012 19:52
Re: TRP...ĚLIVOST
Příliš slabá slova pro takový silniční ksindl.Představte si místo extrémně odolného a bezpečného vozu Mpv vaši manželky ,včetně dvou dětí na zadních sedačkách.Výsledek mohl být zoufale příšerný a o to hůř že to tak chtěl.Nezaslouží si jakékoliv umírněné jednání.Říct mu to na plnou hubu a ještě mu do ní šlápnout.Nemá na to nervy?Tak at už na silnici ani nepáchne.Jsem z výsledku práce soudu krajně znechucen ale v této zemi ne překvapen...
28. 6. 2012 20:07
Re: TRP...ĚLIVOST
Jo, je to těžké.
Avatar - Starfighter
28. 6. 2012 22:57
Re: TRP...ĚLIVOST
Dotyčný nezvládá sebe a tak nemůže zvládat ani auto. Pak nemá na silnici jako řidič co dělat a sedmiletá permanentka na vlak je hodně málo.
Právo za velkou louží by na něj pohlíželo úplně stejně, jako na vydlabance, který začne na ulici střílet na všechno, co se pohne.
Avatar - matii
29. 6. 2012 05:36
Re: TRP...ĚLIVOST
Osobně si myslím, že trest je odpovídající, asi bych mu snížil ten počet let, co nemůže řídit.

Napařil bych mu pořádnou pokutu která ho citelně zasáhne, podmínku dva roky bez řidičáku a povinnost absolvovat před opětovným získáním ŘP nějaký kurz sebeovládání.

Myslím si, že po mediální masáži, si po opětovném usednutí za volant nic podobného nedovolí.

Nechci se ho zastávat, ale má pravdu, že se stal obětí štvanou médii. Kolik podobných Trpišovských každý z nás za svůj řidičský život potkal a jen proto, že neměli luxusní auto, nebo značku 2222, nikdo z toho nic nedělal. Sám nejsem žádný milionář, ale reportáže typu:

"Podívejte na toho zlého bohatého podnikatele co udělal! Ten si jistě nakradl z kapes vás všech ostatních a teď se vám ještě vysmívá", tak ty mně fakt sejří.
Avatar - Starfighter
29. 6. 2012 07:50
Re: TRP...ĚLIVOST
Za média se nemůže skrývat, protože to dělal dlouhodobě- viz minimálně čtyři prasárny na silnici, o kterých se ví. Potom se nediv, že tisk a bulvár odvádějí svoji práci. Že si nic podobného už nedovolí si nemyslím, protože dostal nafackováno de facto za totéž v době, kdy byl u novinářů velmi populární. Nechme to celé na soudu, ale přál bych si, abychom podobných řidičů s diskotékou v hlavě měli na silnici méně a na více, než jen sedm let.
Avatar - mustafa
29. 6. 2012 15:22
Re: TRP...ĚLIVOST
V čem je horší Trpišovský, který nikoho nezranil, než policajti v Passatu, který se vydali stíhat "piráta", který v přehlednym úseku mimo zástavbu u výjezdu z obce jel 63km/h!!!! a při zbrklym otáčení zabili motorkáře? Při tom samém manévru byly natočeni znovu, kde málem došlo taky k nehodě a když nova ukázala záznam šéfovi dopraváků, tak se jich ještě zastal za to, že nic neudělali. To je podle mě systémová demence, která je horší a zvrácenější, než nějakej narcisní mentál, kterej nezvládl emoce, když ho brzdili idioti bezdůvodnou jízdou v levym pruhu...
29. 6. 2012 08:42
Re: TRP...ĚLIVOST
Hehe, taky si občas bouchnu do volantu, abych to nemusel ventilovat jinak, trpiš měl udělat to samé. Navíc, kdyby jel, jak měl, ani nemusel ani nikoho předjíždět zprava a nebyl by nasra**j.
Avatar - ManInBlack
28. 6. 2012 19:55
Re: TRP...ĚLIVOST
Ruku na srdce - přes 50 nikdy v obci nejezdím (nechci přispívat do zlodějské kasy) a mimo jezdím tak, jak mi to stav můj, mého vozu a vozovky dovolují, abych nikoho neomezil a už vůbec neohrozil. Ale to vůbec není o 90 mimo obec a 130 na dálnici. Viděl jsem idi.oty v 80 ohrozit několik lidí a už jsem taky byl svědkem menší nehody, která neměla nic společného s překročením rychlosti, ale pouze s (doufejme že náhlou) nekompetentností jednoho blba. Na druhou stranu mě na dálnici předjela auta jedoucí 180+ a neohrozili a neomezili NIKOHO.

Základem zkrátka je POUŽÍVAT MOZEK a předvídat!

A jinak - já jsem byl vždycky klidnej řidič už od 18-ti, kdy jsem si udělal řidičák.
28. 6. 2012 20:07
Re: TRP...ĚLIVOST
Cením :yes:
Avatar - Starfighter
28. 6. 2012 23:00
Re: TRP...ĚLIVOST
:yes: Jojo, chce to zkušenosti, nadhled a v hlavě rozum.
29. 6. 2012 12:41
Re: TRP...ĚLIVOST
zvláštní zásady, nicméně jseš nějakej skromnej, kromě tempomatu (jasně že adaptivního) můžeš zapnout i hlídání jízdního pruhu a řízení podle navigace a můžeš doma nechat volant i pedály
nebo řidiče
nebo mozek

:no:
29. 6. 2012 13:00
Re: TRP...ĚLIVOST
Jak tě čtu, mozek necháváš doma především ty, a to i při psaní svých příspěvků 8-s >:D Ten tempomat jsem zmínil nikoliv pro silniční platonické prosťáčky tvého kalibru, nýbrž pro lidí, kteří ví, že bez toho tempomatu má člověk poměrně přirozenou tendenci zvyšovat rychlost, musí se neustále krotit, zatímco s tempomatem si navolíš rychlost a tou jedeš. Časem to pochopíš, i když při tvém rozhledu a papírové praxi to bude ještě dlouho trvat...
Avatar - autista
29. 6. 2012 12:44
Re: TRP...ĚLIVOST
GTI, až na to, že do 25 let najet jen 100 000km je velmi málo, to tak do 20-22 let. Pak už ten zobák do 25 není zobák, protože může mít blízko ke 300tis. Vem si, že i když soukromě dáš 20-30za rok, tak služebně to může být více. :-!
29. 6. 2012 13:02
Re: TRP...ĚLIVOST
Souhlas, shrňme tedy, že těch 100.000 je nutný jezdecký nájezd, aby člověk nebyl na silnici za škodnou. Věk je druhořadý.
Avatar - autista
29. 6. 2012 15:50
Re: TRP...ĚLIVOST
Souhlas :yes:
28. 6. 2012 20:11
Sílu nedokážeš
tím, že druhému rozbiješ hubu, ale tím, že mu dokážeš rozmluvit, aby se Ti ji rozbít pokusil..... Tedy pokud jsi v právu - pokud ne - zasloužíš, jak jsi si "nastlal".
Kdo z Vás někdy za tu dobu, co jezdí neudělal nějakou kravinu? Druhé mentorovat nehodlám..... Takže - jezdit mě naučil táta - v autoškole už "se nebylo co učit" a hurá do provozu.... Po pár kilometrech jsem byl king a pánbůh zaplať, že jsem boural "jenom na plechy" - dvakrát..... To kolikrát jsem vyvázl se staženými půlkami, mezi kterými by se v tu chvíli neprotáhl ani bacil doktora Kocha - to raději počítat nebudu... Po pár desítkách tisíc kilometrů "jsem už uměl všechno". Všichni byli *, kteří neumí jezdit - ten, kdo umí jezdit - to jsem byl já.... No a jak jsem stárnul - najednou najeto pár set tisíc - přesuny na dálnici okolo 180-200 - "král levého pruhu". Vrtění hlavou nad "těmi, co zdržují" - to je tak deset let zpátky.... Když se ohlédnu zpět - rozbil bych si hubu.... Ne, že bych dnes občas nejel rychle. Ne, že bych občas někomu nenadával... Nevím jestli je to věkem, nebo jsem vyměkl či maliličko zmoudřel - dneska klidně uhnu rychlejšímu, zastavím před přechodem ať si druzí ťukají na čelo, pustím klidně do zipu, z vedlejší, kdo pospíchá... Snažím se předvídat... Nejezdím pomalu, ale snažím se dojet a "být řidič" ne h.ovado... Střelcům - slušnost není slabost pánové..... jestli jste zrovna pustili ovladač od plejstejšnu a dopli šoférské pampersky a někdo Vám bude tvrdit, že profrčet městem kilopade na budíku je "cool" - pošlete ho do ***. "cool" je přemejšlet hlavou......ale k tomu si většina musí holt dojít sama...... Tak ať se většina dožije toho, že k tomu dojde ;-)
Rozbalit vlákno
8
28. 6. 2012 20:42
Re: Sílu nedokážeš
:-) Podepisuji :-) :yes:
28. 6. 2012 21:05
Re: Sílu nedokážeš
Jednoznačně a bez výhrady souhlas. :yes:
Avatar - Ronault.
28. 6. 2012 22:00
Re: Sílu nedokážeš
Svatá pravda. :yes:
Avatar - Dinar
29. 6. 2012 13:41
Re: Sílu nedokážeš
Přesně, je to jednoduché, pokud se ti podaří ve zdraví zestárnout do věku, kdy jaksi samo a přirozeně vymizí touha být na silnici nejrychlejší, případně někoho vyučit, pokud udělá ať úmyslně nebo neúmyslně chybu/prasárničku, tak máš vystaráno. V mladším věku je tohle z hlediska sebeovládání těžší, přichází to s věkem, takže rozumím i gtiho výše zmíněnému tempomatu, ačkoliv jsem pořád velmi zásadně proti často se objevujícímu zjednodušování ve smyslu, že hlavním problémem na silnicích je rychlost. Těch faktorů je spousta, rychlost pouze v relativním vztahu, a to jak ke schopnostem řidiče, auta aktuální silnici a provozu. Nemyslím si, že jezdit rychle nutně znamená neohleduplně a naopak ohleduplnost k ostatním akcentuji jako naprostý základ. Sám můžu říct, že už jsem se prožil a projezdil do věku, kdy si toho neexhaltovaného stavu za volantem užívám. ;-)
29. 6. 2012 13:58
Re: Sílu nedokážeš
:yes: přesně - rychlost je relativní - někdy je 30 před přechodem moc a někdy je 120 na okresce akorát - ale to chce používat ten software za lebeční kostí.... Ten pocit, o neexaltovanosti - tak to Ti rozumím - až mne příjemně zarazilo, že někdy, když jedu na dálnici mezi 120-130 tak si to užiju víc, než ti, kteří to prosviští a stejně je potkám v koloně před první uzavírkou...... takový je zkrátka život..... zatímco oni nervozně oťukávají nappu na volantu, já se jen podívám na nebe.... Prostě některé věci jsou jinak.....ale k tomu fakt člověk musí tak nějak "dojet"...
29. 6. 2012 14:08
Re: Sílu nedokážeš
Jasně, netvrdím, že jezdit rychleji je nebezpečné obecně, ostatně svoje jsem si odlítal :-) Dobře píšeš o tom bodu zlomu, tedy o stavu, kdy člověk ovládne touhu to někomu (byť po garážovém právu) nandat. A velmi souhlasím s tou vyspělou ohleduplností.
Avatar - Dylan McKay
28. 6. 2012 21:27
Pro koho je to trest?
Největší trest je to pro státní kasu. Pan Trpišovský mohl projezdit benzín minimálně za 30.000 měsíčně, to je za 7 let 2.520.000 Kč. Jasně, teď ho bude někdo vozit, ale...

Trest by měl vypadat jinak. Podmínka a několik desítek hodin veřejně prospěšných prací.

Mazánek od kolibříka řídil opilej, srazil ženu, utíkal před policií a dostal za to dovolenou v Chorvatsku ve své vilce za cenu Prahy olympijské...
Rozbalit vlákno
1
29. 6. 2012 10:28
Re: Pro koho je to trest?
no jasně, a kdyby sejmul nějakého důchodce tak ještě mohl státní kase ušetřit ne??? Když někdo řídí s neomylným egem a dělá ohrožuje ostatní tak by se měl ze silnic odstranit.
28. 6. 2012 23:11
VYPADA JAK SPATNE STAZENY ZALUD
:-! :no:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Guttalax
29. 6. 2012 09:15
Cocotário
;-) Vypadá jak Vor z Práglu >:-[] >:-[] >:-[]
Rozbalit vlákno
0
Avatar - autista
29. 6. 2012 12:41
Udělat Trpiho
Myslím si, že v mém okolí: "Udělat Trpiho" je celkem běžným pojmem. A můžeme se setkat min. 1 z 5 cest po D1, že Vám někdo Trpiho udělá. Sám jsem to zažil a není to sranda. A ruku na srdce ve 130 to nebylo. Jedete s odstupem za kolonou v levém pruhu, pohybující se 160 a někdo to nevydrží, předjede zprava a zadupne. :no: Souhlasím s GTI taky jezdím nejraději na tempomat předpisově, je to balzám na nervy, do té doby, než vás někdo ve felicii, nebo favoritu předjede, div se nerozsype a ještě se tváří, jakto že vám to nejede? V Anglii překročení v obci o 4 míle/hod je myslím zákaz na jeden rok. A ještě příklad ze Slovenska, závidím vám kamery na udržování rozestupu na D1. To my nemáme a přitom je to nejčastější prohřešek 80% řidičů. :no:
Rozbalit vlákno
4
29. 6. 2012 13:06
Re: Udělat Trpiho
Ano, souhlas.
29. 6. 2012 15:24
Re: Udělat Trpiho
pokud vás často někdo vybržduje, tak si pořiďte kameru a posílejte záznamy na Policii a nějaké televize.
Avatar - autista
29. 6. 2012 15:48
Re: Udělat Trpiho
no, jednou jsem zkoušel volat dálniční policii, že mi to někdo ve Fabii udělal, měl jsem i SPZ, a nějak je to nezajímalo. Nejsem blázen, abych se za ním hnal a pak mu dal do huby. Ale ta kamera by byla fajn. Chápete, že jezdit v koloně v levém pruhu nemá smysl 5 m za autem, ale lepší je tak cca 3-4 sec. Stejně si nepomůžu jet na krev, ale u nás je nešvar, že pravý pruh nikdo nevyužívá a na tříproudce u Prahy to nemá smysl ani rozebírat :-)
29. 6. 2012 16:35
Re: Udělat Trpiho
ani se nedivím, že to policie neřešila, protože bez hmotného důkazů(video) to je pro ně jenom spousta papírování, které nikam nevede(slovo proti slovu).

Na druhou stranu by si to měli někam poznamenat, protože když jim potom někdo(různý řidiči) každý týden zavolá, že je to auto ohrožovalo, tak by se s tím mělo něco dělat, než z toho budou zranění. Sim myslím že těch lidí, který Trpišovský ohrozil bude asi více, ale nemají náladu a nervy se do toho plést.
29. 6. 2012 15:23
Podmínka
I kdyby tu podmínku nakonec dostal, tak on stejně nevydrží, sedne do auta a udělá nějaký průser. Je to prostě blbec(a to sem hodně slušný) a ten psychologický posudek má určitě nějakou váhu. 4roky je hodně dlouhá doba, takže si umím představit, že s jeho povahou vydrží třeba půl roku dělat dobrotu, ale pak ta hrozba z něho spadne a bude se chovat jako dřív. Akorát je škoda že by potom šel jenom na 2roky. To bych mu dal 4roky podmínku a pak 6-8let vězení a zákaz aspoň na 20let!!!

Navíc tady je pořád ten fakt, že mu média zlikvidovala firmu a jeho osobní život je na tom velice špatně. A toto počítám také za velký trest!!!
Rozbalit vlákno
1
Avatar - autista
29. 6. 2012 15:50
Re: Podmínka
Souhlasím, každému se někde skutky sčítají a tak. Jsem sice agnostik, ale i tak ono to na každého, kdo se chová jako hovado jednou dříve nebo později musí dojít. :yes: