Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon Paříž 2012: Přehled očekávaných novinek

Na co se můžeme těšit na konci září v Paříži?
Zpět na článek
21. 7. 2012 14:55
21. 7. 2012 15:24
21. 7. 2012 15:51
13. 9. 2012 08:40
21. 7. 2012 18:59
24. 7. 2012 19:35
12. 9. 2012 11:53
14. 9. 2012 00:55
Avatar - PeterLuk
21. 7. 2012 14:55
Ešte...
Ďalej Citroen DS9, možno C3 a C3 Picasso facelift, C5 facelift, C8 facelift, DS4 Racing, Opel Astra facelift, Chevrolet Cruze SW a Cruze facelift, Peugeot 807 facelift - keď ho už dostala sesterská C8, tak by si ho zaslúžila aj 807 a ďalšie...
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Fe
21. 7. 2012 15:24
Re: Ešte...
C5 a C8 majú minimálny facelift, u C5-ky ide len o zmenu výbav a loga. Nic víc.
13. 9. 2012 08:40
Re: Ešte...
Peugeot představí v Paříži ještě například i RCZ R
[odkaz]
Avatar - boost.
21. 7. 2012 16:28
Úvodní obrázek
Představí se tam důležitější auta, jako třeba nový Golf a redakce opět dá Rapida na úvodní fotku a na první místo v seznamu. 8-s >:-[]
Rozbalit vlákno
20
Avatar - 3_diamanty
21. 7. 2012 17:07
Re: Úvodní obrázek
rapid sa este ani nezacal predavat a uz sa mi sprotivil..... a to som studii missionL velmi fandil a tesil sa na rapida...... no ale toto co teraz vidim, nuda, setrenie na nespravnych miestach, zavazne nedostatky aj po motorickej stranke.....celkovo fajn auto ako nahrada za terajsiu octavku.... ale inak nic moc..... cakal som podstatne viac, skoda

ak by som si mal vyberat takyto typ auta zvolim pezota 301 s 1.6tkou, pripadne si pockajme aj na noveho logana.... to uz bude uplne nove auto.... s podstatne lepsim interierom aj motormi....

nasilu vsuvat meno rapid a obrazky pri kazdom clanku je uz trapne..... titulky ako
" francuzsky rapid " ( P301 ) su uplne smiesne
... superb predsa tiez nie je cesky P508....

na tejto stranke sa zatial redakcii dari znechutit ludom rapida.... este by to chcelo par videi a clankov... stale o tom aute *** vieme , tak dokonale auto to chce predsa vacsiu pozornost nie len 3 clanky denne :yes:
Avatar - pumpkin
21. 7. 2012 18:04
Re: Úvodní obrázek
Rapid u mňa veľmi rýchlo zovšednel a to len kvôli neustálej masáži mozgu, ktorú nám pripravila redakcia. Celý týždeň tu behali Rapidy po meste a už som ich považoval za samozrejmosť ako napr. súčasné Octavie. Mnoho ľudí ich od nej ani nerozoznalo... Musím ale uznať, že je to pekné a proporčne vyvážené auto. Nepôsobí až tak úzko ako tu mnohí písali a najviac mu asi sekne strieborná a netradičná modro-zelená metalíza. :-)
21. 7. 2012 18:16
Re: Úvodní obrázek
To mě připomíná, jak po Grazu jezdil taky Rapide...ale od Aston Martinu. Tady se totiž vyrábí a jeden jsem potkával docela často. Asi 2 měsíce poté přišli na AutoFun s exluzivně první fotogalerií tohoto modelu :-) jinak je to nádherné auto (rapide od AM samozřejmě, ne od šáde :-) ).
Avatar - boost.
21. 7. 2012 18:55
Re: Úvodní obrázek
Já jsem ještě naživo Rapida neviděl, Citigo jsem viděl dvakrát a to teda není zrovna pohledný auto. S designem se drželi moc při zdi, up! je tedy hezčí.
Avatar - pumpkin
21. 7. 2012 19:08
Re: Úvodní obrázek
Citigo som videl už asi 250x, ale väčšinu vo výrobnom závode. >:D V premávke sa v nich objavujú väčšinou dámy v strednom veku. Je to pochopiteľné, lebo mladí túžia po iných autách...
Avatar - PeterLuk
21. 7. 2012 21:56
Re: Úvodní obrázek
Ja som Rapida ešte nevidel, ale Citigá hej - nie v premávke ale v showroomoch. Zato som videl z noviniek množstvo up!-ov, Beetle-ov, i30, ceed-ov alebo Lodgy...
22. 7. 2012 12:52
Re: Úvodní obrázek
Já jsem nedávno viděl maskovanou octávku III takze je jenom otázka času kdy začnou na auto cz dělat to stejný co s rapidem.
Avatar - PeterLuk
22. 7. 2012 13:32
Re: Úvodní obrázek
>:D

Ja osobne som zvedavý hlavne na novú Fóbiu...
Avatar - 4hill
22. 7. 2012 15:02
Re: Úvodní obrázek
Asi tak jako podsouvat někomu že kdejakej korejec je nejlepší české SUV apod...Rapid je důležitý model domácí automobilky který poukazuje na změnu směru minimálně v designu.Většina rádoby komentářů pochází spíše z nenávisti k něčemu nebo někomu než ke skutečnému hodnocení vozu.Pokud jsi znechucen běž se léčit na nějakou slovenskou stránku pod komentáře o nějakém slovenském autě.Normální fanoušek motorismu si rád přečte o něčem tak důležitém přesto že ho nikdo nenutí.Stejně jako tebe..Edo..
:no:
24. 7. 2012 19:30
Re: Úvodní obrázek
Vždyť je to hlupáček,už není ani trapný,jej neřeš.
Dotaz pro toppera1982-už ti stojí??? :-O
BTW:pokud bysme impotentovi topperovi mohli dopručit,tady je naprosto vynikající šlovenský web o autech,sice tam mají také rapida,ale jinak diskuse nula,jak už to na východním webu chodívá.Holt někteří i po 20.letech mají stále potřebu si honit... >:D
[odkaz]
[odkaz]
Avatar - w3s
25. 7. 2012 00:06
Re: Úvodní obrázek
Za mě bych diskuse na webech o technice, zejména autech, telefonech, OS úplně zrušil, protože je to shromáždiště názorů čtenářů zaujatě preferujících jednu věc / značku. Ti úspěšní pravděpodobně nemají čas vysedávat psát hovadiny.

Pravděpodobně tu nenajdeme příspěvek od diskutéra, který byl na autosalonu a chce se podělit o info, ale najdeme tu řadu spekulací, zaujatých názorů, atd., které jsou jen ztráta času.

Lidi, uvědomte si, že automobilky zaměstnávají špičkové odborníky, občas nějakou chybu udělají všichni..Pokud jste chytřejší, pošlete jim životopis a ucházejte se o práci. Do životopisu nezapomeňte dodat, že jste aktivně diskutovali na auto.cz, jako vaši odbornost vobl. automobilů.

Malé zamyšlení, přeji všem hezký den ;-)
Avatar - Hammunasakra
21. 7. 2012 17:09
Re: Úvodní obrázek
..no když o příští generaci SEATu Toledo/škodě Rapid napsali, že to je
NEJvětší AUTOmobilová UDÁLOST ROKU - tak se toho (nesmyslu) holt "drží" ;-)
Avatar - 4hill
22. 7. 2012 15:09
Re: Úvodní obrázek
Z pohledu obyvatele země ve které žijem určitě.Nejsem fanouškem koncernu ale rád si přečtu o novinkách, obzvlášt pokud se to týká domácí značky.Co je na tom složitého?Či tebe někdo nutí to číst?
Avatar - Andromeda
22. 7. 2012 18:35
Re: Úvodní obrázek
Nutí tím, že mi to neustále opakovaně vnucuje ... Pokud potřebuješ číst o "novinkách" , teda o jedné 10 a vícekráte kráte během jednoho týdne, pak znovu a nestačí ti to, tak je to na návštěvu odborníka... To můžeš maskovat národovectvím jak chceš...A až bude autor výše zmíněného nadpisu trochu soudný, napíše, že se jedná o auto událost roku v ČR ( bohužel ... ), jinak jde o sypání těm jednodušším...Je na tom, co píšu, pro tebe něco složité ???
Avatar - Andromeda
22. 7. 2012 18:44
Re: Úvodní obrázek
Dá se říci, že letos se v Paříži urodí ... Témat k polemikám bude až až ...
21. 7. 2012 18:39
Re: Úvodní obrázek
Pro cesky trh je to urcite nejdulezitejsi auto.
21. 7. 2012 18:44
Re: Úvodní obrázek
Jo, vo verzii 1,2HTP >:D
Avatar - PeterLuk
22. 7. 2012 13:12
Re: Úvodní obrázek
Tak toto je vrchol - včera som si kúpil Autobild a pozeral som si kandidátov v ankete Zlatý volant a uprostred dvojstránky, medzi Citroenom DS5, Hyundaiom i40, BMW3 či Lexusom GS sa čnie obrovský obrázok - koho iného ako Rapida. A v akejžeje kategórií? stredná a vyššia trieda!...
31. 8. 2012 04:49
Re: Úvodní obrázek
Tak na půl souhlas, akorát si nemyslím, že je nový golf o moc důležitější než rapid. Obě to jsou "jen" spotřební auta. Rapid je pro koncern důležitější nakonec než ten golf, protože je to nová modelová řada, ke všemu nový designový jazyk jedné z jejích značek a potřebuje mu udělat pořádnou masáž, aby se s ním počítalo a prodával se. Kdežto golf je prostě golf, nová platforma už je na Audi A3, takže v tomhle nic nového nenese a od designu se nedá čekat nic, takže může jenom překvapit. Já spíš čekám, jestli se tam objeví nějaký zajímavý technický nebo designový koncept, nebo nějaká reálná představa budoucnosti pohonu, protože auta na baterky budoucnost nejsou... Takže souhlas s očekáváním důležitějších aut, ale jiných...:)
21. 7. 2012 18:59
Lex
Lexus by měl přivézt nový Lexus LS ( bude-li, tak zřejmě ve všech verzích včetně nové F-Sport) a ještě jedno auto, zatím utajované. Mohlo by se jednat o crossover menší než RX (dlouho očekávaný) nebo o ostřejší verzí CT (dlouho diskutovanou a dnes údajně prakticky jistou), ale to je jen spekulace. V každém případě se mezi lidmi z Lexusu mluví o velkém významu letošního pařížského autosalonu, i když oficiálně nikdo žádné podrobnosti nesdělil. Pokud by snad téma Lexusu někoho zajímalo více, třeba včetně prvních informací o novém LS, které unikly z Japonska, mohu odkázat na zpravodajství Lexi na www.facebook.com/Lextra.cz?… .
Rozbalit vlákno
0
21. 7. 2012 21:14
Pane Bože ! Zase Rapid !!!
Strčte si tu pikslu do ... někam !
Rozbalit vlákno
6
Avatar - PeterLuk
21. 7. 2012 21:57
Re: Pane Bože ! Zase Rapid !!!
Ešte nieje koniec, ešte tu naň budú reklamy... >:D
22. 7. 2012 20:25
Re: Pane Bože ! Zase Rapid !!!
Ste všichní nějaký poša.... Nevim co máte pořád proti rapidu!! a to jestli Vás nezajímá kvůli tomu že na něj nemáte tak to je bomba >:D Nevim proč se ho teda všímáte...a taky jak tu někdo napsal že je zajímavější novej Golf to sem se zasmál !! Rapid je skvělej..Když si vezmu že má konkurovat třeba loganu nebo levným Renaultom (pekáčom) tak to je jako srovnat Superba s Trábošem >:D RAPIDE DRŽ SE!!!
Avatar - PeterLuk
22. 7. 2012 21:07
Re: Pane Bože ! Zase Rapid !!!
Ja proti Rapidu samotnému nič nemám. JE to dobré, praktické a pekné auto. ALE: Mne aj a ďalším vadí, že sa všade o Rapide píše tisíc článkov, o novinke od PSA píšu, že je to frnacúzsky Rapid, ale mala by to byť skôr "skutočná limuzína od Peugeotu", veď Fluence tu bol už skôr.Proste, je jasné, že Rapid dosť možno bude najpredávanejším autom v ČR a SR a má pre našu oblasť veľký význam, ALE PRI TOM VŠETKOM RAPID NIEJE BEZ CHÝB A NIEJE DOKONALÝ... "Toť asi vše..."
22. 7. 2012 21:53
Re: Pane Bože ! Zase Rapid !!!
Žádný auto neni bez chyb a ani neni dokonalé :-)
Jen nechápu proč píšou že na úvodnim obrázku je Rapid..Tak snad jsme v Česku ne?? Co jinýho by tam měli dát... Třeba např. v Německu ho tam na úvodnim obrázku mít nebudou..Spoustu lidí by se mělo napřed zamyslet nad tím co chtí psát než to vůbec napíšou!!
Je to dlouho očekávaný auto a je český tak se v česku o něm bude psát co nejvíc!! a všichní se budou předhánět aby toho měli o něm co nejvíc a lidi tam chodili a četli to!! Tak se kruci nedivte že se o něm tolik píše když jste v Čr.. a jestli Vám to vadí tak Čr jděte fuč!
Avatar - cerrbion
23. 7. 2012 09:33
Re: Pane Bože ! Zase Rapid !!!
ano, všichni chápou, že jsme v Čechách, je to škodovka, novinka, proto se o ní všude píše. Ale přes to všecko logické uvažování a fakta už i tak spoustě lidí leze krkem každodenní všudypřítomná reklama a já to naprosto chápu.
Avatar - PlumJelinek
25. 9. 2012 18:26
Re: Pane Bože ! Zase Rapid !!!
Koukám, že jsi přílišný a zatvrzelý nacionalista, bohužel silně zmanipulovatelný tím, co se kde píše. Mám na mysli to, že se jedná o low cost model, z čehož ty usuzuješ, že je namířen proti Loganu a třeba Thalii. Low cost možná je, ale jen co se týče nákladů, cena je nastavená cca o 100 000kč výš, takže už tak "low cost" zase není, pouze tak působí, což je smutné, smutnější, než kdyby to bylo naopak. Takže otevři oči a nevěř všemu, co říká marketingové oddělení...
24. 7. 2012 19:35
2 topperek1982
Tu máš ve své mateřštině váš web o autíčkách a Rapidovi, per do nich,co to dá,neb diskuse je tam notně povadlá...jako tradičně a tu si toho nevšímej.Nikoho nenas€reš.
[odkaz]
Rozbalit vlákno
0
26. 7. 2012 10:57
RAPID RAPID RAPID
Vážení čtenáři auto.cz,
jsem člověk, který si rád přečte diskuzi pod jakýmkoliv článkem, abych porovnal svůj názor na věc s ostatními. Ale opravdu mě už nebaví komentáře typu "proč mám zase číst o rapidu" - doprčic tak ten článek nečtěte a vůbec na něj ani neklikejte, aby se vám z něj nedělalo špatně!!! je tu spousty jiných článků!
1000 lidí 1000 názorů - osobně jsem čech a jsem nacionalista, takže rapid je pro mne skutečně nejdůležitější model tohoto roku (ok, škoda už moc česká není no)... vůbec nemusím korejská auta, ale taky jsem neblil do všech diskuzí pod i30 nebo ceeda, že už mě s*re, že se o nich furt píše!
díky za pochopení ;-)
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Stenly77
1. 8. 2012 15:25
Re: RAPID RAPID RAPID
souhlasim. :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
27. 8. 2012 21:31
Re: RAPID RAPID RAPID
Taktéž souhlas :yes: :yes:
28. 8. 2012 09:41
Re: RAPID RAPID RAPID
To je sice hezké, ale co dělat, když si chci přečíst o novinkách chystaných do Paříže a Rapid je tam v takové pozici, jako by se ten autosalon pořádal jen kvůli němu.
Kromě toho nevím, zda tam patří vůbec, když by si měl odbýt výstavní premiéru zítra v Moskvě.
P.S. Jinak Rapidu úspěch přeji.
12. 9. 2012 11:53
Novinky ?
Divná doba , jako novinky budou slavnostně odhalovány vozy které už dlouhé měsíce známe , známe jejich techniku , známe jejich testy a již si je můžeme u prodejců objednat .
Rozbalit vlákno
1
13. 9. 2012 14:07
Kia Optima Hybrid v Parizi
v prehledu novinek postradam take Kia Optima Hybrid :-) zrovna o tom psali ve fleet casopisu Company car
Rozbalit vlákno
0
14. 9. 2012 00:55
A kde je
Dacia? Ta nic nového nepředstaví?
Rozbalit vlákno
0