Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Honda už svolává novou CR-V, její dveře se mohou nečekaně otevřít

Vedle nové generace Hondy CR-V se svolávací akce týká také sedanu Acura ILX.
Zpět na článek
20. 7. 2012 08:37
20. 7. 2012 08:37
co prosím???
Není mi jasný jak může současné použití klik obou předních dveří ovlivnit jejich následný samovolný otevření.
Rozbalit vlákno
20
Avatar - Choochoo
20. 7. 2012 09:05
Re: co prosím???
Zajimave je jak vsechny ty problemy co mohou u nejakeho automobilu neco zpusobit pochazej vetsinou z USA >:-[] To je snad vetsi pravdepodobnost ze na me spadne meteotit, nez ze by se samy otevrely >:-[]
20. 7. 2012 09:15
Re: co prosím???
Dveře musí být v pořádku, aby američani, co suší kočky v mikrovlnce, za jízdy nevyklouzli ven.
Avatar - Choochoo
20. 7. 2012 09:50
Re: co prosím???
Nebo zehli kalhoty na sobe >:-[]
20. 7. 2012 17:42
Re: co prosím???
To dělám kolikkrát taky já sám, přeci kvůli tomu nebudu vytahovat prkno :-)
Avatar - MikeeC
20. 7. 2012 09:54
Re: co prosím???
z US je polovina CRVček, takže i zbytek jiných lidí alespoň nevyklouzne ven :-)
Avatar - MikeeC
20. 7. 2012 09:53
Re: co prosím???
to bude i tím, že v Evropě a v Česku nemáte úřad typu NHTSA ;-)
Avatar - Choochoo
20. 7. 2012 09:57
Re: co prosím???
Co si o tom(problemech automobilek v USA) myslis jako cesky vyslanec ;-)
Avatar - MikeeC
20. 7. 2012 10:10
Re: co prosím???
tak záleží zda je problém u globálního vozu vyrobeného v US jako tu byl článek nedávno, nebo je to "světový" problém. Každopádně NHTSA je k tomu určen, aby se zabýval a prošetřoval i závady automobilů, takže to, že jsou články o svolávacích akcích "jen" z US je jasný. A nemyslím, že by to zesměšňovalo uživatele (američany). Copak můžou za to, že si koupí auto, kde se po měsíci nebo 5 letech objeví závada a NHTSA to začne prošetřovat nezávisle na výrobci a vydá pak své prohlášení? To, zda je to závada u nějakýho Chevyho vyrobenýho někde v Utahu, že někdo něco zmrvil, je věc druhá :-)
20. 7. 2012 10:20
Re: co prosím???
Pochopím, že se může objevit závada zralá na svolávačku, ale není mi jasný ten algoritmus vedoucí k samovolnýmu otevření dveří. Jak může současný použití klik u levých a pravých dveří ovlivnit to že zaklapne zámek. To mi prostě hlava nepobírá.
Avatar - KANKUNEN
20. 7. 2012 11:14
Re: co prosím???
Jednoduché, američani najednou potáhnou za jízdy obě kliky a dveře se pak v zatáčce otevřou. ;-)
20. 7. 2012 13:28
Re: co prosím???
Vypadá to tak, asi jim nikdo do návodu k auto nenapsal, že se nemá za jízdy tahat za kliku nebo se "sami" otevřou dveře.
Avatar - MikeeC
20. 7. 2012 13:55
Re: co prosím???
nikde nepíšou, že se za kliky zatáhne za jízdy :-)
Avatar - MikeeC
20. 7. 2012 12:06
Re: co prosím???
Vyjádření Honda Motor Co.

"If the interior front door handle is used to open the door at the same time as either the power lock button or manual locking knob are pressed, slack can develop in the cable connecting the inner door handle to the door latch. Slack in the door latch cable, if combined with the activation of the door locks, may result in the affected door opening unexpectedly."
20. 7. 2012 13:31
Re: co prosím???
tak hezké je to, "že to může vést k....". Jen mne na tom zaráží - to ta auta nemají takovou tu piktogramovou hračku autíčka, která jim ukáže nezavřené dveře a těm zdatnějším to ještě nenapíše?
Avatar - MikeeC
20. 7. 2012 14:10
Re: co prosím???
uzavřu to tak, že je to prostě chyba auta (i když Hondu mám rád). Asi to nebude tím, že američani nevědí, co znamená piktogram otevření dveří, nebo že by za jízdy vystupovali 8-s Bohužel NHTSA zveřejňuje zprávy o závadách automobilů a v Česku si to někdo vykládá tak, že amíci neumí jezdit. Holt o nich se toho do médií dostane dost, když jich je 312 000 000 lidí. Jasný, že tam může 1 praštěná ženská sušit zvíře v mikrovlnce.. Hlavně, že češi ví, kdy nastoupil v českejch zemích komunismus - tak zněla otázka v "Nikdo není dokonaly"a odpovědi typu 16. nebo 18. století mě pobavily >:D
20. 7. 2012 14:18
Re: co prosím???
nebuď startovací ;-)(nejsi) No co no..... tak je to velká země a velká země - velký problémy s malejma věcma no.... My jsme malá země a máme problémy s malejma věcma(bych Ti mohl vyprávět každý ráno....)
Zkrátka potřebujem si tak nějak v srdci Evropy dokázat, že jsme chytřejší, než za Velkou louží ne....
A teď k autům - pozitivní je, že pečlivost(místy až strach z toho, kdo jaký právní problém kde vyštrachá) vede k tomu, že se vychytávají slabiny a šlape se po tom... Negativní - v určitém slova smyslu to, že se řeší "renaultoviny" ve smyslu "držte za jízdy volant"....
Taky bych nerad, aby se mi za jízdy otevřely dveře, když tam mám prcky.....navíc jsem asi divnej, ale tahle Honda se mi líbí poměrně dost......
Avatar - MikeeC
20. 7. 2012 14:33
Re: co prosím???
jo, CR-V je fajne :-) ale Acura ILX je pro mě v tomhle duelu lepší :-) (i když z ní taky můžu vypadnout za jízdy >:D )
20. 7. 2012 17:47
Re: co prosím???
Jo a v podobném programu v US se ptali lidí, skama pochází KFC, to by ses teprv nasmál :-)
Avatar - MikeeC
21. 7. 2012 09:47
Re: co prosím???
jo jo, tupý lidi jsou všude ;-) Jen je od čechů pokrytecký, jak si myslej, že jsou na tom líp než amíci :-)
Avatar - CHerokee
20. 7. 2012 19:08
Se nedivím...
No někomu by hlavně mohla upadnout čelist jak jde ještě dnes dodrbat design. Určitě kvalitní auto, ale jinak obludka, která se blíží SsangYongům.
Rozbalit vlákno
0