Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi Outlander 2WD: Pohon jen předních kol pro benzinový motor za 624.900,- Kč

Mitsubishi nově nabízí pro Outlander v základní výbavě možnost jen přední poháněné nápravy. Tato varianta je o 35 tisíc Kč levnější, než 4x4, změn je ovšem více.
Zpět na článek
22. 7. 2009 23:13
23. 7. 2009 07:30
neregistrovaný "carmik"
23. 7. 2009 07:29
neregistrovaný "carmik"
22. 7. 2009 23:13
Výběr motoru
Myslím, že nej motor bude asik ten 2,2 diesel. Strašně se mě líbí. Auto má nádherný interiér. Jediné, co se mě nelíbí, jsou zadní světla. Nelíbí se mě LED diody. Ale nelíbí se mě na žádném voze.
Rozbalit vlákno
6
Avatar - kolmar
22. 7. 2009 23:34
Re: Výběr motoru
ano, to "HDI" je do toho asi dobra volba, to som aj jazdil a :yes: no nemozem posudit bendzin, ked som v nom nesedel. Auto je to naozaj podarene, po vsetkych strankach, jedine co ma mrzi je znizenie svetlej vysky pri dieselu... A pre mna to auto zozadu vyzera uzasne...no hold, kazdy sme iny :-!

PS:SUV bez 4x4 je ako tank bez hlavne...proste aj keby dali rozdiel 3 tis. eur aj tak by pre mna nemala predokolka vyznam.
Avatar - woody-alien
23. 7. 2009 00:27
Re: Výběr motoru
Svět je už úplně na hlavu. Nabízet SUV typu Outlandera (míněno rozměry a váha) čistě jako předokolku znamená rezignovat i na sebemenší náznak použitelnosti takovýho auta v těžších provozních podmínkách. To nemusí být rovnou terén, ale třeba sníh na silnici, hustý déšť atd.

Outlandera mám rád, je to povedený auto a tohle nemá zapotřebí, kůli pár fufníkům vyhodit z auta 4x4, no fuj...
:no:
neregistrovaný "carmik"
23. 7. 2009 07:30
Re: Výběr motoru
Bohužel, v současné situaci to má zapotřebí.
neregistrovaný "carmik"
23. 7. 2009 07:29
Re: Výběr motoru
2.4L je výborný motor a Outlander s ním uhání parádně, v tomto případě bych raději volil benzín. Škoda, že zatím nemontují svůj diesel 1.8L.
Avatar - kolmar
24. 7. 2009 00:59
Re: Výběr motoru
serus, takze ako som pisal hore, MIVEC som nejazdil, takze lepsie ako ta 2.2-ka? aj v stupaniach ma dost sily?

PS: Pajero sme spravili a uz jazdi, chyba bola "prehrebnute" rozvody
Avatar - pelikoš
29. 7. 2009 20:42
Re: Výběr motoru
právě ten vnitřek je najvětší slabina tohohle auta...sedni si např. do nissanu x-trail a poznáš rozdíl několika tříd...outlender je out ;-) ani centimetr čtvereční měkčenýho plastu v týhle době-skandální