Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Sorento: Nové fotky interiéru evropské verze

Kia odhalila modernizované Sorento nejprve v březnu v americké specifikaci, poté v červnu v evropské. Nyní přidává více informací a fotek.
Zpět na článek
17. 8. 2012 10:26
17. 8. 2012 10:44
17. 8. 2012 13:43
Avatar - 3_diamanty
17. 8. 2012 09:25
celkom pekne
a vkusne auto.... v tejto triede chce zakaznik istu davku konzervativnosti co sa tyka aj dizajnu ale aj napriek tomu neposobi inovovane sorento nejako fadne, necudujem sa ze ma v USA uspech, je to dobre vyvazena masinka po vsetkych strankach a pritom sa nehra na mercedes ani bmw ale ide svojou cestou :yes: a vieme ze zakaznici v USA nie su nejako protikorejsky ani inak orientovani na rozdiel od zadubanych europanov, keby taketo nieco ako kia ponukal fiat opel peugeot alebo renault tak by mozno nemuseli lamentovat a bedakat a hladat chyby na inych ktorymi by odovodnovali svoj vlastny predajny neuspech.... s tou ponukou co maju niektore europske znacky by hyundai alebo kia skutocne nemali sancu ani v afrike..... nie to este v europe

v kii a hyundai netreba vzdy hladat problem - prave naopak - je hanbou niektorych europskych znaciek ze zaspali dobu a ponukaju 20 rokov tie iste auta stale len tych istych tried tej istej koncepcie , taky fiat napr akoby uz par rokov ani neexistoval... znacka zaspala a my si samozrejme budeme vybijat zlost na korejcoch japoncoch americanoch ze nam v europe predavaju stale viac a viac.... paradna logika

ak by korejci japonci a ini vyrobcovia ponukali v europe to co europania nechcu tak by to predsa nikto nekupoval.... za uspechom inych treba hladat v prvom rade neuspech svoj a nehladat len chyby na inych a vybijanim si zlosti na inych nejako odovodnovat svoje neuspechy.... mam pravdu ja viem :yes:

uz sa opat opakujem ale pokial sa niektore europske znacky nespamataju za par rokov urcite skrachuju ale kedze to nechcu pochopit luto mi za nimi nebude :yes: a par ich skrachuje uz predpokladam do 5tich rokov..... a mozno cim skor tym lepsie pre nich aj pre zakaznika ktory uz nebude mat moznost zlej volby :yes:
Rozbalit vlákno
12
Avatar - kari.laz
17. 8. 2012 10:12
Re: celkom pekne
Vždyť to uvnitř vypadá pomalu jak Dacie

[odkaz]
17. 8. 2012 10:26
Re: celkom pekne
Tentokrát s tebou nesouhlasím, mě se to docela pozdává. Je to první sympatické korejské SUV a to jak zevnitř, tak zvenčí. FL Sorentu opravdu pomohl ;-)
Avatar - kari.laz
17. 8. 2012 10:44
Re: celkom pekne
Souhlasím s tím, že je to jediné korejské stravitelné SUV, ale když udělají interier, co nevypadá jak vjetnamská hifi věž, tak to zase vypadá jak Dacie. Jestli to na fotce je vrcholná verze, tak se moc nepředvedli. Jediné, za co se jim dá tleskat je, že konečně upustili od korejských všudypřítomných hnusných stříbrných plastů v interieru a mají ho tam poskromnu. Takže ano. Jediný korejský SUV, na který se dá aspoň podívat, pokřád má dost "ALE"
17. 8. 2012 10:44
Re: celkom pekne
No X5 to nikdy nebude ;-)
Avatar - Bristol
17. 8. 2012 12:32
Re: celkom pekne
mě se docela líbí decentní ix55 :-) to je asi poslední pěkný nefluidní hyundai
19. 8. 2012 21:10
Re: celkom pekne
ix55 posobi na mna nedotazene,asi moc bola preamerikanizovana...v tomto je krajsi Santa Fe!
Avatar - twistedTSD
17. 8. 2012 11:35
Re: celkom pekne
To já mám z toho faceliftu stále rozporuplné pocity - něco vylepšili, ale třeba ta zadní světla... ;-\
Avatar - Bristol
17. 8. 2012 12:32
Re: celkom pekne
ten zadek a hlavně světla dost nápadně připomínají superb sedan-nevím proč
Avatar - peter_ko
17. 8. 2012 16:40
Re: celkom pekne
mne tú daciu skôr pripomína toto: [odkaz]
Avatar - Starfighter
17. 8. 2012 11:33
Re: celkom pekne
Jenom celkom pekne? To bych od tebe čekal víc >:D
Avatar - escorpion
17. 8. 2012 15:56
Re: celkom pekne
Kus poriadneho auta, vyzerá robustne. Pekný exteriér, aj interiér vyzerá celkom dobre. Sorento :yes:
Avatar - Tomas_2002
17. 8. 2012 12:23
Cena vs. kvalita
Jako hnusnej ten interiér není, to ne, ale u auta za milijón bych čekal jinou hitparádu.... :-!
Rozbalit vlákno
8
Avatar - kari.laz
17. 8. 2012 12:36
Re: Cena vs. kvalita
přesně tak. Vyvarovali ze zkroucenin, ale vypadá to dost "lacině"
17. 8. 2012 19:59
Re: Cena vs. kvalita
Kia za milion? To snad né to bude za 399 900,- v plné palbě a proto to zase bude nejlepší auto na světě. Přece >:D
19. 8. 2012 17:35
Re: Cena vs. kvalita
no predstav si ze aj skoda sa da kupit za 42tisic Eur!
Avatar - Katikakus
20. 8. 2012 06:53
Re: Cena vs. kvalita
No, v tvem pripade to neni zadne prekvapeni, vid Peto?! Ty nechapes tak nejak permanentne. 8-s :no:

EDIT: ted jsem si uvedomil, ze jsem pouzil slovo, kteremu pravdepodobne nerozumis. To slovo znamena "neustale" nebo "trvale".
20. 8. 2012 19:41
Re: Cena vs. kvalita
Běž se bavit se sobě rovnými romy. Ten kdo nepochopil je iggy11
Avatar - Katikakus
21. 8. 2012 08:52
Re: Cena vs. kvalita
Ne, Peto! Ten kdo nechape, jsi ty! >:D
21. 8. 2012 11:02
Re: Cena vs. kvalita
Řákal jsem ti aby jsi se bavil se sobě rovnýma ne?! Tak táhni mezi cikány něka do ústavu.
Avatar - salamoon
17. 8. 2012 13:43
super
vyborny nastupca co do dizajnu aj vybavy.blis a ventilovane sedacky.... :yes:
len v tej tmavej farbe nevyzera rovnako dobre,ako v tej striebornej... ;-\
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Well-being
17. 8. 2012 23:21
Svislé přední a zadní lampy
... tak to je designerský omyl ;-)
Rozbalit vlákno
0