Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: SUV Bentley bude mít třetí řadu sedadel – pro služebnictvo

Koncept EXP 9 F automobilky Bentley se stane základem pro sériový model a jeho interiér se dočká jedné zásadní změny, kterou představuje počet sedadel.
Zpět na článek
25. 8. 2012 14:17
25. 8. 2012 17:10
25. 8. 2012 10:48
Já to mám jinak
Když už musí ta chátra jet se mnou v jednom autě, tak komorník-řidič v uniformě sedí za volantem a řídí, otvírá dveře, uklání se a tak a vedle něj sedí ta au pair. Za přepážkou v patřičném komfortu a pohodlí sedím já s kyselou unuděnou manželkou co má poměr právě s tím šoférem a dvěma rozmazlenými nesnesitelnými ukřičenými spratky.

K tomu se EXP 9 F vůbec nehodí. A ještě se mi nelíbí.

Mě se líbí ta au pair. :-)
Rozbalit vlákno
4
25. 8. 2012 11:03
Re: Já to mám jinak
:yes: >:D >:-[]

Jó, kež by byl člověk chudý a tyhle věci nemusel řešit >:-[]
Avatar - Pekelná Micinka
25. 8. 2012 11:30
Re: Já to mám jinak
Chudej je řeší v Q7 bez přepážky. >:D
25. 8. 2012 16:10
Re: Já to mám jinak
>:D >:D >:D Dlouho jsem se tak nenasmál! :yes: Piš častěji! :-)
25. 8. 2012 17:27
Re: Já to mám jinak
>:D :yes:
Avatar - Pekelná Micinka
25. 8. 2012 11:29
7 míst
Tak jak? Lodgy nebo Exp 9? >:D
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
25. 8. 2012 14:17
Re: 7 míst
lodgy ;-) bez vahania :yes:

lodgy nema konkurenciu.....lepsie plnohodnotne 7 miestne auto s podobnymi rozmermi nikto este nevymyslel........... urobit drahu neprakticku a skaredu obludu vie dnes kazdy d...l , urobit dnes vsak normalne auto pre ludi je najvacsi problem kazdej automobilky.... totiz kazda znacka sa dnes hraje na to co nie je.... kazdy chce byt dnes rollsom alebo lambom.... kazdy chce byt sportovy luxusny a iny.... bohuzial.... svet na hlavu co narobime... normalne auto aby clovek hladal lupou
Avatar - escorpion
25. 8. 2012 17:10
Re: 7 míst
Normálne auto ? Však sa povoz a prípadne kúp. Nevyzerá to dobre, nejazdí to dobre, aký je zmysel tohto "auta" ? Cena a posmešky ľudí ako bonus ? ...
25. 8. 2012 23:21
Re: 7 míst
Posmívají se většinou lidé, kteří nejsou spokojení se svojí vlastní situací, cítí se méněcenní a posměšky si vylepšují nízké sebevědomí. Tito lidé se potom stávají bazarovými kovboji a v totálně olítaných střepech vyšší třídy se zvučnou značkou machrují. Všude se chlubí, jak to auto za původně milion oni koupili za 150 tisíc. A před každou jízdou se modlí, aby se něco drahého nepokazilo.
Znám takového - koupil si staré Audi A8. Když jsem s ním jel, stáhl jsem okno u spolujezdce, načež ho chytil amok, co jsem to provedl, že mi zapomněl říct, že to okno nejde vytočit zpět nahoru. Potom jsme tam s tím hodinu štelovali... Navenek sice super kára, ale klima v háji, stahování okna v háji, k tomu plno dalších pokažených drobností. Spotřeba jako tank. Na delší cesty raději nejezdí, na opravy nemá. Kdyby za 150 koupil Pandu, má na kolik let vystaráno. Ale do té by se mu asi nevešlo jeho ego...
25. 8. 2012 14:32
Tohle mně potěšilo,protože
náš bavič topperer hezky zaleze do kufru,teda dozadu a namísto vysněnou Kijou či Hjůndajem si poveze prd€l ve skutečném autě.Akorát aby odsud mohl surfovat po netu,páč by bylo škoda přijít o jeho myšlenkové poznatky.Nenapsal jsem, doufám, zvratky,že ne? :-! Ale vyjde to nastejno ;-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - escorpion
25. 8. 2012 17:18
Re: Tohle mně potěšilo,protože
Keď sa stretne Topper s Icescentom, to bude masaker >:D . Nechcem to vidieť, ale okrem milovaného H/K, budú všetci zlí.

VW predražené, BMW hnusný interiér, Audi nespoľahlivé a podobné nezmysly. Topper bude zachraňovať potápajúci sa peugeot, Icescentovi pomoci niet.

Jedine hyundai a kia spasí tento svet, máme sa na čo tešiť, pretože obe značky "sľapú" >:-[]