Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota chystá své první hybridní kombi, nový Auris

Japonská automobilka předpokládá, že třetina prodaných Aurisů bude mít hybridní pohon.
Zpět na článek
13. 9. 2012 14:58
Avatar - Carlos Santana
13. 9. 2012 09:49
Marketing
Tak snad se v marketingovém oddělení nerozhodnou pro reklamu ve stylu transexuální rodinky >:D

Jinak za kombi :yes: těším se :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Glaukos
13. 9. 2012 14:58
Re: Marketing
mohli, konečně aspoň zajímavá reklama a v Japonsku to byl velký úspěch
13. 9. 2012 15:03
Marketing je věda bohů
Asi pouze v marketingovém oddělení Toyoty někdo ví, proč opustily zaběhnutou a oblíbenou značku Corolla a nahradili ji divným autem jménem Auris, které má dnes pověst horšího auta. Ale možná, že to nevědí ani tam, protože pak by nemohly zrušit kombi, přestože vědí že "čtvrtina kompaktních aut prodaných v Evropě je právě ve variantě kombi". To jsou teda minely.
Rozbalit vlákno
1
13. 9. 2012 15:42
Re: Marketing je věda bohů
Já ti nevím .... vždycky když se kouknu na svůj služební vůz nižší střední třídy ve variantě kombi, chce se mi zvracet .... kupodivu u hatchbacků nebo menších sedanů se mi to nestává .... ale asi jsem divnej, protože stejně zvracím nad řadou R od MB nebo (zatím jen) u fotek CLS kombíku ... Ještě divnější je, že SUVéčka, která jsou (podle mého názoru) jen zvýšeným kombíkem mi nevadí ....
Jinak souhlas ... měl jsem Corollu rv 2003 a moc rád na ní vzpomínám ... Auris je divnej, snad ten nový bude lepší, třeba Yaris je (až na cenu) fajn ...