Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Opel Mokka na nových fotografiích, dostane kompletní bezpečnostní výbavu

Poslední modely Opelu nešetří pokročilými asistenčními systémy. Malé SUV Mokka bude v tomto trendu pokračovat.
Zpět na článek
18. 9. 2012 09:26
18. 9. 2012 12:02
18. 9. 2012 13:49
18. 9. 2012 19:31
19. 9. 2012 18:33
Avatar - 3_diamanty
18. 9. 2012 08:58
mne tie predne svetla s maskou
dokonca pripominaju trosku fabiu... ano viem je to uletene ale ten cumak a kukuc je cista fabka ked prizmurim obe oci ;-)

ale auto pekne, paci sa mi aj ked trax je krajsi.... a podla mna bude aj v nasich koncinach predavanejsi.... uvidime

opel ide spravnym smerom..... crossovery to tu coskoro ovladnu..... pride peugeot 2007, nova SX4, clio cross, polo cross, cross odvodeny od modelu 500L a aj spominany trax...... bude tu dusno.... uz sa chysta aj novy soul a dalsi aziati........ vznikne kompletne nova trieda aut
Rozbalit vlákno
0
Avatar - R32
18. 9. 2012 09:26
OPEL
Opel ide správnym smerom, má správne rozloženú modelovú ponuku, navyše sú autá dizajnovo zaujímavé a jednoznačne identifikovateľné, čo je najdôležitejšie zlepšili kvalitu čo dokazujú rôzne dlhodobé testy, zvýšili štandardnú záruku... Skrátka všetky kroky sú správne no neviem či už nieje neskoro. Ak by sa znova GM rozhodlo Opel predať nový majiteľ má dobrú paletu modelov no neviem ako by sa zachovalo GM (patenty, koncernové diely, práva na zančku atď..). Chevrolet sa v EU zlepšuje, takže GM tu už vlastne Opel nepotrebuje, dokonca mu vlastne konkuruje. :-!
Rozbalit vlákno
1
18. 9. 2012 13:49
Zaujímavé
Videl som ho v Nitre. Veľmi zaujímavé, bohužiaľ veľkosť kufra som nevidel. Musím pochváliť sedadlá a kvalitu spracovania. Konečne auto, kde sa sedí v zadu vyššie. Len aby to neprehnali s cenou. Začínať by malo na 13 190 Eur. Tak uvidíme
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
18. 9. 2012 14:35
Re: Zaujímavé
tak 13 000 eur nie je az tak malo... terajsiu SX4ku kupis za nejakych 10 000 eur s 1.6tkou v zaklade.... aj ked je pravda ze terajsia SX4ka je uz vybehovy model ale stale je to dobre a prakticke auto.... podla mna je 13 000 eur za zakladny model vela ( za tu cenu mam lepsieho a vacsieho ceeda )... ked bude stat trax pod 12 000 tak si mokku nikto nekupi lebo trax a mokka su fakticky identicke auta a priplacat si akoze za image znacky opel dalsiu tisicku je nezmysel... opel uz davno nie je to co byvalo.... trax sa mi paci viac a bezny clovek si platit akoze za image nebude a nepotrebuje... akurat pozeram do cennika a zakladny cruze stoji 11 000 eur, trax nebude urcite drahsi.... mokka to prestrelila
Avatar - twistedTSD
18. 9. 2012 15:41
Re: Zaujímavé
V čem je Ceed lepší než Mokka? 13000 éček mi připadá jako přiměřená cena.
18. 9. 2012 17:19
Re: Zaujímavé
Ty se jdi léčit chlapče, si opravdu nemocný. Za každou cenu nacpat k jakémukoli článku něco o ceedu, to už je na pováženou.
18. 9. 2012 14:55
strešné okno - bude či nie?
? :-)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
18. 9. 2012 14:58
Re: strešné okno - bude či nie?
uvidime ci bude...

vie mi niekto povedat vyhody stresneho okna? ja nevidim ziadnu....

nevyhod vidim vela
Avatar - R32
18. 9. 2012 15:57
Re: strešné okno - bude či nie?
Pokiaľ si ho v aute nikdy nemal tak vidíš len nevýhody. Ja som ho v starom aute mal a chcel som ho aj v novom no nedalo sa žiaľ doobjednať. Ako hlavnú výhodu považujem v lete rýchle odvetranie prehriatého vzduchu z interiéru bez toho aby som robil zbytočne veľký prievan. Potom nastupuje do práce klimatizácia. Ak je zatvorené príjemne ti presvetlí kabínu, no a potom je tiež super ho mať otvorené, trošku vzduchu, slnko nad hlavou, zvuky okolia... Skoro ako v kabriolete. >:D
No daj tie nevýhody.... :-!
18. 9. 2012 19:31
Uf...
Inak nechutný zemiak na kolesách... Je fakt strašné, aké príšery sa postupne dostávajú na cesty. Krása a dobrý vkus sú v automobilovom svete už takmer cudzincami...
Rozbalit vlákno
1
19. 9. 2012 18:33
Re: Uf...
Pravda. Opel Mouka zklamal. Extrémní výška pontonu karoserie (maskovaná černou spodní částí), malá okna, mizerná světlost - přední nárazník snad níž než u klasických aut. Jízdní vlastnosti předpokládám nic moc díky vysokému těžišti, spotřeba zbytečně vysoká díky špatné aerodynamice. Ale pár detailů vypadá cool a řidič sedí vysoko, takže to bude mít úspěch.
19. 9. 2012 04:27
Další mrdka pro holky.
Ještě k tomu za 500.
Rozbalit vlákno
1
19. 9. 2012 08:22
Re: Další mrdka pro holky.
A které je to správné auto jako fakt pro chlapy?