Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Opel Mokka na nových fotografiích, dostane kompletní bezpečnostní výbavu

18. 9. 2012 • 07:55
27
14
Zobrazit náhledy (27)
Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka
Poslední modely Opelu nešetří pokročilými asistenčními systémy. Malé SUV Mokka bude v tomto trendu pokračovat.

I malé SUV může nabídnout rozsáhlý seznam bezpečnostní výbavy. Důkaz se rozhodl přinést Opel se svým modelem Mokka, který se začne prodávat v závěru roku. Ještě před uvedením na trh se představují jeho asistenční systémy.

Nikoho asi nepřekvapí přítomnost stabilizačního systému a asistentů pro rozjezd do kopce (HSA) a sjíždění svahů (HDC). K tomu se ale za příplatek přidá i kamera Opel Eye, která má v nejnovější generaci celou řadu funkcí.

Její první funkcí je rozpoznávání dopravních značek, od letoška v modernizované verzi (TSR II). Mokka ale nebude ochuzena ani o významnější asistenty – varování před opuštěním jízdního pruhu (LDW) a upozornění na hrozící čelní srážku (FCA). Všechny systémy samozřejmě půjde vypnout, u FCA také vybrat ze tří stupňů citlivosti.

Osvětlení vozovky zajistí adaptivní světlomety AFL+, které kombinují bi-xenonové světlomety s LED denním svícením, asistentem dálkových světel, natáčením světelného paprsku a odbočovacím světlem.

Mokka nabídne pohon předních nebo všech kol a trojici motorů: 1,6/85 kW, 1,4 Turbo/103 kW a dieselový 1,7 CDTI/96 kW.

Související články

Témata
19. 9. 2012 18:33
Re: Uf...
Pravda. Opel Mouka zklamal. Extrémní výška pontonu karoserie (maskovaná černou spodní částí), malá okna, mizerná světlost - přední nárazník snad níž než u klasických aut. Jízdní vlastnosti předpokládám nic moc díky vysokému těžišti, spotřeba zbytečně vysoká díky špatné aerodynamice. Ale pár detailů vypadá cool a řidič sedí vysoko, takže to bude mít úspěch.
19. 9. 2012 08:22
Re: Další mrdka pro holky.
A které je to správné auto jako fakt pro chlapy?
19. 9. 2012 04:27
Další mrdka pro holky.
Ještě k tomu za 500.
18. 9. 2012 19:31
Uf...
Inak nechutný zemiak na kolesách... Je fakt strašné, aké príšery sa postupne dostávajú na cesty. Krása a dobrý vkus sú v automobilovom svete už takmer cudzincami...
18. 9. 2012 17:19
Re: Zaujímavé
Ty se jdi léčit chlapče, si opravdu nemocný. Za každou cenu nacpat k jakémukoli článku něco o ceedu, to už je na pováženou.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku