Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Design
| 19. 9. 2012 12:24
Predek moc peknej, zadek ponekud bez vyraznejsi zmeny, coz je dle meho trochu skoda, ten predek by si to zaslouzil ;-)
Design
| 19. 9. 2012 15:18
Súhlasím. Predok a profil OK, ale inteirér a zadok... Ale je to len facelift, nová generácia snáď bude krajšia. A osobne nemám nič proti dizajnovo nevýrazným autám, akým Verso je (teda až na to, že by som také nechcel ;-) ).
Design
| 19. 9. 2012 18:18
No jo, k faceliftu by to chtělo aji buttlift nebo asslift :-)
Design
| 20. 9. 2012 07:05
No chtelo by to trochu zasportovat k tomu predku, je to na tom zadku trochu povadly >:-[]
Al jinak povedny :yes: Co jineho cekat od Toyoty, nez spicku tridy ;-)
Design
| 20. 9. 2012 07:24
Ano ano, ségra ho teď má v hledáčku, tak snad úspěšně pořídí :-)
Další povedený facelift
| 19. 9. 2012 13:10
Verso dost prokouklo, exteriér vypadá výborně. Tak ještě něco udělat s těmi budíky vevnitř a bude to parádní střední MPV :yes:
Interiérový horor
| 19. 9. 2012 15:11
Toyota mi je sympatický, pred pár rokmi som mal Corollu a bol som s ňou spokojný. Ale toto je interiérový horor. Druhá generácia Corolly Verso bola najvydarenejšia. V mojom okolí je to azda najobľúbenejšie auto z druhej ruky. Ale čo zamyšľal autor tejto 3.generácie, to mi zostáva záhadou. Domnieval som sa, že facelift interiéru pomôže, ale kdeže...
Neviem, koľko ľudí si kúpi toto Verso PRÁVE kvôli jeho interiéru. Ale som presvedčený, že rádovo viac ľudí si ho práve preto NEkúpi.
Zostáva len dúfať, že pri ďalšej generácii "japonští soudruzi pochopí , kde udělali chybu".
Interiérový horor
| 19. 9. 2012 18:24
No, vypadá prostě jinak, vůbec bych ale neřekl, že špatně. Mi se líbí. Jak exteriér, tak interiér :yes:
Interiérový horor
| 20. 9. 2012 11:11
Suhlas. Odporucam testovat palubku, ked slnko je kolmo.
Cela stredova konzola je ako z nepodareneho animaku. Dolepena nasilu.
tak ja radsej carensa s klasickymi budikmi
| 19. 9. 2012 15:41
a lepsim dizajnom, toyota je zaujimava ale ten ufo dizajn nesadne kazdemu
tak ja radsej carensa s klasickymi budikmi
| 19. 9. 2012 18:25
Co si budem nalhávat, v každé třídě bys dal přednost H/K před čímkoliv jiným.
po aurisu
| 19. 9. 2012 15:46
jsem něco tak hezkýho od Toyoty nečekal :-) docela tomu novýmu předku začínám přicházet na chuť :yes:
po aurisu
| 19. 9. 2012 16:02
Ešte zlepšiť dizajn zadkov, že? Ináč súhlasím. ;-)
po aurisu
| 19. 9. 2012 16:23
ten zadek je fakt hodně nestravitelnej >:D a že mám rád originální neokoukaný auta..
po aurisu
| 19. 9. 2012 18:26
:yes:
verso
| 19. 9. 2012 20:07
tahle generace se toyotě hodně povedla a facelift dojem ještě vylepšil. jak píšete - úpravy by si zasloužily i zadní lampy, ale jinak pěkný. interier těžko hodnotit podle fotek, naživo to bude asi lepší. obecně mi vadí ty asymetrický výdechy vzduchu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku