Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi A3 Sportback a Audi S3: Frontální útok

Audi na nás v Paříži nachystalo nejen sportovní verzi S3, ale také S Line paket pro A3 Sportback a k dobru přidalo pár informací o kabrioletu.
Zpět na článek
28. 9. 2012 20:23
Tak nějak nevím...
... Co je vlastně na tomhle autě nového. Audi tu sterilitu dotáhlo k dokonalosti tak, že nový model vypadá k nerozeznání od starého >:D :yes:
Rozbalit vlákno
6
28. 9. 2012 22:55
Re: Tak nějak nevím...
Je vidět,že jsi ji v životě na vlastní oči neviděl ani jednou... Jinak by jsi něco tak stupidního v životě nemohl napsat ;-)
29. 9. 2012 08:36
Re: Tak nějak nevím...
Jasně, ono vlastně Audi neni na silnicích vůbec vidět, v Praze se neprodává, jelikož je tak nezajímavé >:-[] Jestli se ti můj názor nelíbí, je to tvůj boj >:D

Pro mě je Audi značka sterilního designu, ten "single frame" mě prostě nebere. Jediný Audi co se mi líbí je řada A5. Btw včera jsem viděl R8 a take neni k zahození ;-)
Avatar - Ham.
29. 9. 2012 00:18
Re: Tak nějak nevím...
Nové je úplně všechno. Jenom design zůstává stejný, což evidentně řada lidí kvituje.
Avatar - white label
29. 9. 2012 01:14
Re: Tak nějak nevím...
Design zůstává skoro! stejný. Téměř dokonalá evoluce. :yes:
Jeden detail mě ale docela vadí, myslí u S3 ty gumové pedály. 8-s
"Kovové" budou asi mít zase až modely RS, přitom Golf GTI už je má v základu a u eSek od Audi zase nepůjdou určitě ani připlatit. :no:
Avatar - 3_diamanty
29. 9. 2012 08:39
Re: Tak nějak nevím...
suhlas.... vacsiu nudu sterilitu a impotenciu ako nam serviruje audi a vw v automobilovom svete nenajdeme... totalne o nicom auta a to uz tvrdim davno :yes:
1. 10. 2012 09:39
Re: Tak nějak nevím...
Stačí se trochu v S3 projet a slova "nuda, sterilita a impotence" rychle zapomeneš >:-[]
29. 9. 2012 21:37
Nuda a sterilita
Musim suhlasim, ta nuda a sterilita tam je. Vsetky tlacitka su na rovnakom (podobnom) mieste ako v Golfe, Passate, Octavke atd...Rozdiel od inych znaciek je predsa zbadat po niekolko hodinovej jazde. Sadnes spat do svojho auta a dojde Ti, aka dobra ta nuda (kvalita podvozku, pruznost motora...) bola. Nie som slepy fanda styroch kruhov, ale z vlastnej skusenosti viem, ze nie su az take zle, ako to niektori tvrdia.
PS: co sa tyka kvality spracovania, nehadzujte vsetky znacky koncernu do jednoho vrecka. Ten odstup AUDI je jednoznacny (pouzite materialy, vyladenie jednotlivych systemov, napr. motormanagement toho isteho motora...aj ked konecna cena je vysoka)
Rozbalit vlákno
0