Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Peugeot ve Francii přeruší výrobu 208

Dočasně zastavena bude výroba tohoto modelu se lvem ve znaku také v trnavském závodě.
Zpět na článek
9. 10. 2012 09:35
9. 10. 2012 09:35
skvele auticko
Male auto presne jake by melo byt. Stylove, mile, hodnotne pusobici, zabavne a s vybornou multimedialni vybavou. Pro mladsiho cloveka ve meste jasna volba. Anebo ma nekdo chut na Fabii?
Rozbalit vlákno
4
9. 10. 2012 12:52
Re: skvele auticko
Souhlasím, popsal si to docela výstižně. Fabka je fajn, ale až moc účelová a strohá ;-)
Avatar - PeterLuk
9. 10. 2012 13:29
Re: skvele auticko
:yes: :yes: :yes:

Ináč, na tomto obrázku vyzerá ten interiér priam luxusne : [odkaz]
Kam sa hrabe Fábka?

Peugeotu (a Citroenu) prajem, aby sa čo najrýchlejšie uzdravili (cháp : aby mali lepšie predaje) a myslím, že by bolo super ak by zrušili alianciu s GM a vytvorili novú s Toyotou. Výsledná aliancia by bola silná v Azií a USA (vďaka Toyote), zároveň by to umožnilo predaj Citroenov a Peugeotov v USA (možno sa budete čudovať čo by tam mohli v predávať, ale čo som čítal od Amíkov, majú veľký záujem napríklad o Fiat Panda takže prečo nie aj o 208ku?Fungovať by to mohlo, navyše bu tu Citroen predával DS-ky...), zvýšilo by to ich spoľahlivosť (najspoľahlivejší Citroen podľa TUV - C1 s technikou od Toyoty), Toyota by zas získala dodávky... ;-)
9. 10. 2012 13:34
Re: skvele auticko
To je hodne zuriva fantazie >:D Myslim, ze takova spoluprace nehrozi. Navic ted, kdy Toyota zajistila prisun dieslu od BMW.
9. 10. 2012 21:11
Re: skvele auticko
Nemôžem súhlasiť. Postupom času sa mi 208 páči stále menej. Nie že by to nebolo milé auto s nápadom, ale proste sa mi niečím prieči, nekúpil by som si ho.
Avatar - pallas
13. 10. 2012 02:14
Passat sa teraz vyraba len tri dni v tyzdni
ale o tom na auto.cz akosi zabudli napisat.
Rozbalit vlákno
0