Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Polo SUV dorazí s přídí konceptu Cross Coupé

Kompaktní SUV z Wolfsburgu zacílí na Nissan Juke nebo Opel Mokka.
Zpět na článek
16. 10. 2012 11:31
16. 10. 2012 12:07
16. 10. 2012 13:52
Avatar - 3_diamanty
16. 10. 2012 10:59
no mne sa ten predok velmi nepaci
uvidime co nam GTI k tomu povie mudreho ;-)
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Bubáq
16. 10. 2012 11:35
Re: no mne sa ten predok velmi nepaci
Ani mě se nelíbí... chybí mu větší atraktivnost, ať už ve sportovním směru, nebo ve směru rafinovanosti.
Avatar - 4hill
16. 10. 2012 12:15
Re: no mne sa ten predok velmi nepaci
Pokud považuješ za atraktivní mít světlomety až k čelnímu sklu tak bych radil Koreu >:-[]
Avatar - PeterLuk
16. 10. 2012 15:05
Re: no mne sa ten predok velmi nepaci
JJ, ani mne sa nepáči. Naopak, páči sa mi taký ako má koncept Giugiaro TEX. ;-)
16. 10. 2012 14:11
Re: no mne sa ten predok velmi nepaci
Absolútny designový hybrid. VW sa snaží byť nemecky konzervatívny v tvaroch no snaží sa dávať podľa mňa až príliš moderné detaily viď predná maska. Vyzerá to potom ako keď si stará 80-ročná babka oblečie obtiahnutý strieborný mini kostým.
16. 10. 2012 15:41
Re: no mne sa ten predok velmi nepaci
některá auta oproti tomu bohužel vypadají, jakoby si ta 80 letá paní ani žádný kostým neoblékla...
Avatar - 4hill
16. 10. 2012 11:31
Nádherný
kousek čistého designu.Tak nějak jsem si představoval směr Ikea designu u Volva.No snad bude nová XC 90 něco podobného. :yes:
Rozbalit vlákno
0
16. 10. 2012 12:07
designovy kompromis
Takto to dopada, kdyz se mermomocne vytvareji nove "tridy". To co je na obrazcich je designovy kompromis noveho radu. S mirnou nadsazkou bych rekl, ze si mohou s Thalii pogratulovat. Ve vertikale auto nesedi, vypada jako americky "monster track" kdybych nevedel rozmery (odhad dle pola), tak by mohlo toto vzezreni vyvolavat hruzu, takhle vyvola maximalne cukani koutku mych rtu. Dalsi problematickou partii je cela zad (siroky c sloupek, pidi ponorkove zadni okno) a defacto nulovy zadni previs (v kombinaci s traktorovym kolem). V realu uzky, vysoky a cely disproporcni.

- Dalsi designove postrehy - skaredy prolis na bocich (umocnujici kola) a mala zpetna zrdcatka.

+ plus nadherny designovy prvek, vicko od nadrze (prevzate z golfu).

Nejhorsi snimky:

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]
Rozbalit vlákno
0
16. 10. 2012 13:52
Tak tohle
se mi vážně líbí :yes: Líbivý, dynamický ale přitom nezáludný tvar bez přehnanýho množství křivek :-!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Misanick
16. 10. 2012 15:38
Nevypadá špatně
až na ten neskutečně úzký kufr ;-\ .
Rozbalit vlákno
0
16. 10. 2012 19:37
Tak tohle se vážně nepovedlo
Ač se mi nový designový jazyk VW celkově líbí, tak tenhle "koncept" Cross Coupé tedy nikoliv.

- Přední část - světla propojená lištami s maskou chladiče auto až moc rozšiřují a vypadá to jako jeden velký chromový grill. Celkově mi k autu nesedí.
- Boční profil působí těžkopádně
- Obrovská kola a výřezy blatníků jsou "až moc" :no:
- Jedině zadek auta je pěkný a povedený ;-)

Celkově nic moc, ale počkejme na realitu ;-)
Rozbalit vlákno
0