Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Cadenza dostane tygří nos: Facelift pro model 2013

Kia uvolnila první informace o modernizovaném sedanu Cadenza pro modelový rok 2013.
Zpět na článek
30. 10. 2012 09:48
31. 10. 2012 09:29
29. 10. 2012 18:35
Pocet predanych kusov?
Krasny facelift, naozaj podarene! Ale zaujimalo by ma, kolko kusov sa pocas prvej generacie podarilo vo svete predat.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - peter_ko
29. 10. 2012 18:40
aké pekné BMW...
... aha to je KIA... ;-)
Rozbalit vlákno
3
29. 10. 2012 19:43
Re: aké pekné BMW...
:yes:

A k tomu mi připomíná to lepší od BMW, hlavně 6ku!
30. 10. 2012 10:21
Re: aké pekné BMW...
Ale opravdu teď vypadá dobře :-)
30. 10. 2012 10:35
Re: aké pekné BMW...
Tak mně to připomíná spíš Jaguara, ale to je otázka úhlu pohledu.
Avatar - Guttalax
29. 10. 2012 18:43
Otvírák na lahváče
;-) ;-) Mě ty čumáky připomínají otvíráky na pívo. Ty před tím byly hezčí,ale né vždy se vše povede. :-!
Rozbalit vlákno
1
30. 10. 2012 07:35
Re: Otvírák na lahváče
>:D >:-[]
29. 10. 2012 22:09
A Topper se posere...
Ne, musim uznat, že zase ošklivý to nejni. Ale v tý * zase vidím A6 ale nevadí. Poenta je v tom, že pan Topper se tu bude rozplývat, ale kdyby tohle auto mělo na sobě znak VW nebo Audi, tak je to trapná a nudná jebka. Blb.
Rozbalit vlákno
9
Avatar - 3_diamanty
30. 10. 2012 07:09
Re: A Topper se posere...
presne tak..... keby to malo logo vw za vela by to auto nestalo :yes:

skvely postreh >:D :yes: Cipisku :yes: to je dobry zaklad do buducna aby si sa nucil rozlisovat smejdy od kvality :yes:
Avatar - KANKUNEN
30. 10. 2012 07:34
Re: A Topper se posere...
Nemusel jsi reagovat, on nepotřeboval potvrdit, že jeho slova jsou pravdivá.
30. 10. 2012 08:50
Re: A Topper se posere...
Šmejdy od kvality rozlišuji ale narozdíl od tebe jsem ledasčím jel a jezdím a nemelu tu tupé debility jen na základě novinových článků jako ty... :no:
30. 10. 2012 09:02
Re: A Topper se posere...
Ovládej svůj slovník!!!
Avatar - Czerwik
30. 10. 2012 09:31
Re: A Topper se posere...
začína to tu vyzerať ako na nejakom fejsbúku kde malé deti komentujú MEME obrázky so sexuálnou tematikou... ;-\
30. 10. 2012 08:14
Re: A Topper se posere...
Ty jsi ale inteligent...k autu nic nemáš, jen nevybíravý napadání diskutéra. pro mě nejsi víc než poslední slovo svýho "příspěvku".
30. 10. 2012 08:58
Re: A Topper se posere...
Ahoj, napsal jsem přeci, že to není ošklivé auto a že mi jeho záď připomíná A6. To, že pak reaguji na člověka, jež tu na webu vždy hodnotí auta zcena neobjektivně, nesmyslně a nenávistně jen na základě nějakých pseudočlánků, které jsi přečetl je moje věc a navíc to směřovalo k panu Topperovi - nehledě na to, že mám pravdu. Pokud tě jeho nesmyslná kritika a plky které píše nechávají chladným, omlouvám se, já to už prostě nevydržel, takže se klidně nechám pasovat na blba a žíly mi to rozhodně netrhá. Pokud tě to teda natolik ničí, nemusíš to číst, tobě to směřováno nebylo, naopak když já tedy o autu nemám co říct a panTopper ano, stejně jako u jeho jiných výživných komentářů, které jsou velmi, velmi sofistikované, dej si mě do black listu a užívej si komentáře výše zmíněné osoby.

PS: jsem si taktéž nevšiml, že máš oheň u zadku, když pan Topper píše kupříkladu, že Audi by si koupil jen vyšinutý člověk a podobné perly. Když už tedy, tak na všechny stejný metr prosím. Děkuji!

Přeji příjemný den :-)
30. 10. 2012 09:01
Re: A Topper se posere...
Nikdy se tu nenosilo urážení diskutérů, teď se tu rozmáhá...když si to někdo neumí vydiskutovat s dotyčným, použije výrazivo hodný pubescenta a hurá s tím do světa. To mi vadí...hodně!
30. 10. 2012 14:50
Re: A Topper se posere...
Bohužel, máš pravdu - je to tady čím dál víc jak v parlamentu, osobní napadání, urážky, přisprostlé výkřiky do prázdna, k tématu se většinou moc nediskutuje. Ti kterým to hodně vadilo, již z diskuzí na auto.cz pomalu vyklízí pozice, nebo zmizeli úplně. :'-(
Avatar - GeorgeWWW
30. 10. 2012 08:12
Stejné čumáky
Tak bohužel to už postihlo i Kiu. To, pro co jsem ji obdivoval a odsuzoval Hyundai - tedy to, že jednotlivé modely si zachovávají svou identitu - už je pryč i u této značky. "Ceedovský" čumák má po Carensi další Kie ;-\
Rozbalit vlákno
1
Avatar - twistedTSD
30. 10. 2012 17:02
Re: Stejné čumáky
Což by nebylo tak zlé, kdyby ten čumák za něco stál, jenže nestojí. Snad na všech autech, na kterých už je, vypadá divně, "tupě" a vůbec nesedí ke zbytku auta. A zrovna Cadenza byla jednou z nejpěknějších Kií, škoda...
Avatar - Dinar
30. 10. 2012 09:48
Auto s knírem,
tak na mě ve zpětném zrcátku dělají dojem nové Kia masky. Takový minimrož. ;-)
Rozbalit vlákno
0
31. 10. 2012 09:29
KIA?
Já tedy nic špatného na značce KIA nevidím. Znám lidi, které mají vozy od KIE a mají někteří natočeno okolo 170 tis. a jediné co odešlo je turbo a snad čepy, což je úplně normální. Takže pokud někdo mi furt cpe do hlavy, že to jsou vraky atd, tak to jsou bohužel Škodovkáři ( kteří by mohli spíš šoupat nohama).
Rozbalit vlákno
0