Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: SEAT Ibiza Bocanegra: Černá maska pro FR a Cupru za 22 resp. 20 tisíc Kč

Pro dva vrcholné modely třídveřové Ibizy SC je dostupná individualizační sada Bocanegra, podobná té na pilotní studii nové Ibizy.
Zpět na článek
7. 7. 2009 08:11
7. 7. 2009 11:06
7. 7. 2009 20:25
10. 7. 2009 08:38
Avatar - salamoon
6. 7. 2009 11:04
Celu tuto "zberatelsku" ediciu Bocanegra zvladne zacinajuci
strieknut cast predneho "cupra" narazniku do ciernej a prilepit napis bocanegra na kufor je veru ze tazka zberatelska edicia.

o chvilku tu budeme mat aj upravene predne svetla s tmavou kulisou,a cela bocanegra limitovana zberatelska seria vyznie ako vtip.
nehladiac na to,ze kolesa ci sedacky tam mozu byt este lepsie....
Rozbalit vlákno
2
6. 7. 2009 11:47
Re: Drahá čierna
Čo o to, úprava je to pekná. Ale 20 litrov za trochu čiernej, to je trošičku uhodené - aj polovičná cena by bola až až. Ale niet sa čo čudovať, je to asi exkluzívnejšia úprava ako biela strecha na Fabii, tak musí stáť viac. A asi sa im zdalo, že by vyzeralo divne, keby niečo navyše na najdrahších modeloch nestálo majland... :-!
Avatar - gld
7. 7. 2009 23:15
Re: Drahá čierna
sa tu prdúskate pre 20 tácov...za väčšie blbosti sa platia koľké prachy a dobre...navyše to vyzerá skvele
Avatar - white label
6. 7. 2009 11:50
Sám bych tomu nevěřil...
..., ale druhá barevná varianta této edice vypadá lépe,
tak nějak méně násilně....

[odkaz]

S novým Cliem RS další auto s "knírem"... :-!
Rozbalit vlákno
1
7. 7. 2009 08:09
Re: Sám bych tomu nevěřil...
V téhle vínovo-červené vypadá hodně dobře, ty sedadla se mi taky líbí, kdybych kupoval Ibizu FR tak bych určitě těch 20 navíc dal. Kdo nechce, kupovat to nemusí, ale já bych za tenhle počin SEAT spíš pochválil, je přeci super mít možnost si vybrat....
7. 7. 2009 01:48
Efektní drahota
Efektní to je, začerněná maska se mi líbí, ale v této cenové kategorii 22 klacků za trochu černé barvy je trochu moc. Seat si plate Ibizu s S Klasse :-)
Rozbalit vlákno
1
7. 7. 2009 08:12
Re: Efektní drahota
Doporučuju podívat se na příplatkovou výbavu S Klasse a potom srovnat cenu se Seatem :-)
Avatar - Pierro
7. 7. 2009 08:11
Bokanegra
Hošani ve španělsku se svými německými kolegy asi trochu přebrali se Sangrií. Tuhle bokanegra úpravu dostanu na Cupru od stodolářského Jardy bertoňáka na desetinu požadované částky. Díky, tohle beru jako ne zrovna povedený žert. Tady nejsme u Audi ani u Mercedesu. Tady se bavíme o SEATU!!!! :-| :-!
Rozbalit vlákno
3
7. 7. 2009 11:06
Re: Bokanegra
Tak schválně, kde ti stříknou střechu, nárazník a zrcátka pod 15k tak aby sis z nárazníku neublinknul? :-!
Avatar - white label
7. 7. 2009 14:40
Re: Bokanegra
Souhlasím s tebou, také jsem o tom podobně uvažoval, jen ta střecha (v tomto případě) není "stříkaná" ale "panoramatická"...
;-)
7. 7. 2009 20:25
Re: Bokanegra
tak to jsem si nevšim' mea culpa :-)
7. 7. 2009 09:38
Tak to mi hlava nebere
Na první pohled to vypadá jako klasická Ibiza bez nárazníku a masky, jakoby vpředu byla opticky jen ohromná díra. Opravdu krásný tuning, nebo spíš tuzing. A ještě chtít za něco tak trapnýho 20 tyček, to nemyslí vážně.
Kdyby na auto hodili třeba zakrytování spodku kvůli aerodynamice nebo třeba elektricky nastavitelné spoilery, elektricky zatmavitelná okna, prostě něco praktického, ale to by chtělo víc práce, takhle se vezme plechovka černé barvy a mají vystaráno ;-\
Rozbalit vlákno
2
Avatar - gld
7. 7. 2009 23:19
Re: Tak to mi hlava nebere
šmejd seatí..čo teprv taký prasát f tédéíčku f plnej kalbe na hlínách voe...to je to pravé pre nás automobilových štamgastov
...

sa zobuď, ty nastaviteľný spojler 8-s
Avatar - white label
7. 7. 2009 23:39
Re: Tak to mi hlava nebere
Taxi Taxi bude asi jeho oblíbená filmová série... :*) ;-)
10. 7. 2009 08:38
????
vypada to strasne :-)
Rozbalit vlákno
0