Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Extrémní...přitažlivost
CHerokee
| 9. 11. 2012 14:51
To bude síla. Ale je fajn, že i taková auta stále vznikají, navíc s poctivým pořádným motorem.
Extrémní...přitažlivost
Stefič
| 9. 11. 2012 15:29
jojo, jenom škoda, že na něj nemám prachy ;-)
Extrémní...přitažlivost
šmoula nešika
| 9. 11. 2012 15:34
Ta barva jen těžko hledá konkurenci. Kontrastní lak kol a světel či karbon ho dovádějí k dokonalosti..., ale pořád je to meďour a ten se mi (kromě 300 SL) vždy líbil spíše jako limuzína.
Parametry pěkné...
boost.
| 9. 11. 2012 16:27
...ale je to šeredné. To vypadá, jak kdyby to tunil FAB Design. 8-s
Parametry pěkné...
Mig_35
| 9. 11. 2012 18:17
šeredné to snad není, ale stejně jako běžné SLS, skoro nic mi to neříká. Mám respekt k motorizaci, ale auto jako samotné je takové usedlé, nevýrazné... oproti tomu třeba SLR i po letech vypadá tak, že z něho člověku spadne čelist...
Parametry pěkné...
Skipper
| 9. 11. 2012 18:30
S SLR souhlas, jeden z nejkrásnéjších supersportů. Tady mi to prostě přijde takové přehnané. Všechny ty spojlery a difuzory se vůbec nehodí k tvarosloví SLS, které výborné navazuje na 300 SL a vzhledem připomíná spíše GT. Vypadá to prostě divné.
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 9. 11. 2012 23:39
Nu pro nás kdo NEhodnotí vozy dle "vytvarování vnějších plechů" je to PRÁVĚ NAOPAK = Mercedes SLS :yes: :yes: :-)
Parametry pěkné...
Anonym2811
| 10. 11. 2012 00:24
Buďme upřímní - tahle auta jsou o vzhledu. Kdo z nás by byl schopen alespoň občas využít parametry takového vozu ? Většina by nepřesáhla schopnosti třeba GTI nebo i limuzíny E500 či 550i. Tohle je v úplně jiné dimenzi a přesto to je už podle návrhu výrobce auto spíše pro parádu než něco jako track day car. Kdyby to bylo myšleno vážně tak letí pryč takové ptákoviny, jako plast na motoru, nebo kompletní obšití interiéru alcantarou. Závodníkům by to nechybělo a hezkých pár kilo by šlo dolů...

Takže hodnotit tyhle vozy podle vytvarování vnějších plechů je to, proč byly vyrobeny. Parametry motoru a celého vozu jsou jen pro větší wow efekt... ;-)
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 10. 11. 2012 00:49
SOUHLASím "napůl" - samozřejmě tak OBŘÍ výkon NEjde vlastně již "využít", na druhou stanu s tím vozem se BUDE jezdit "jinak" (bráno dle podobných příkladů..) + vzhled vozu je čím dál tím těžší hodnotit JEN dle obrázků (nebo i videa). Ca od dob BANGLEových je docela DOST vozů které působí naživo docela DOST "jinak" než na obrázcích či videu - nebo naopak (s trochou nadsázky) snad jen audi působí "vždy a všude stále stejně" ;-)
Parametry pěkné...
Hombre_71
| 9. 11. 2012 20:01
...ale myslím že o zákazníky nouzi mít nebudou a to je hlavní. Plkat a kritizovat můžeme, ale ruku na srdce, kupovat si ho jistě nikdo z nás nebude.
Parametry pěkné...
zastava
| 9. 11. 2012 20:14
Souhlas, přetuněné až hrůza. Na druhé straně meďoury série Black nebyly nikdy pro normální lidi, ale spíš pro cvoky, sedmnáctileté synky miliardářů apod. Navíc už normální AMG verze má moc tvrdé pružení, tohleto musí člověku za jízdy vytřepat vlasy z hlavy. Prostě tohle by si místo 911 Turba pořídil jedině plešatý blázen.
Parametry pěkné...
Mig_35
| 9. 11. 2012 20:21
nikdy jsem v takových autech neviděl sedět mladé borce to je fakt... zase na druhou stranu, kde by na to vzali:-)
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 10. 11. 2012 00:49
..(že by) od těch tatínků...? ;-)
Parametry pěkné...
Mig_35
| 11. 11. 2012 09:18
jako že jim to koupí za trest? pochybuju, že by si mladej borec řekl sám od sebe o SLS
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 11. 11. 2012 13:21
Kdyby VÁS v mládí (také) takhle "trestali" NEbyl byste (možná) dnes takový jaký jste.. ;-)
PS: Gratuluji k volebnímu úspěchu - byť JÁ třešničky NEsnáším.. :-)
Parametry pěkné...
MarTin1
| 11. 11. 2012 16:50
Já sem realtivně mladej a o SLS bych si řekl >:D >:D
Parametry pěkné...
Mig_35
| 11. 11. 2012 17:13
vsadil bych si na to, že by sis v té cenové relaci vybral jiné auto... radši.
Parametry pěkné...
MarTin1
| 11. 11. 2012 17:26
Přímo od dealera za 2.6 mega (v současné době na Chodově) bych neváhal ani minutu!!! Ale po pravdě když mám dát tyhle prachy za úzce zaměřené auto, tak by bylo ve verzi Roadster!
Parametry pěkné...
Mig_35
| 11. 11. 2012 17:36
Bavíme se o nových autech? To je zajímavá sleva. >:D >:D >:D
Parametry pěkné...
MarTin1
| 12. 11. 2012 00:24
17 000 najeto, plná záruka.... vozidlo v majetku Importu MB ČR
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 12. 11. 2012 02:19
No NEkupte to.. :yes: ;-)
Parametry pěkné...
Mig_35
| 12. 11. 2012 08:37
nové stojí okolo 5 M a já trvám na tom, že za ty peníze by sis koupil něco jiného...
Parametry pěkné...
MarTin1
| 12. 11. 2012 11:12
Si můj psycholog nebo z čehou soudíš, že bych si koupil něco jiného? >:D
Parametry pěkné...
Mig_35
| 12. 11. 2012 11:24
protože za 5M je Ferrari nebo cokoliv jiného... ne SLS pro důchodce
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 12. 11. 2012 16:09
(klidně i "běžné") SLS že je "pro důchodce"?!?!? To jste ale (fakt) TĚŽCE "mimo" :-)
Parametry pěkné...
MarTin1
| 12. 11. 2012 18:42
Kamaráde ty si FAKT mimo >:D >:D

Co bych asi dělal ze špagetou za 5 mega, se kterou se v ČR skoro nedá jezdit?? Mastil si EGO před základníma a středníma školama?? Sorry ale za 5 mega chci něco víc než jen uřvanej, užranej, nepohodlnej a barevně křiklavej ....politicky řečeno automobil.

Jo BTW je divný že tenhle důchodce dává naprdel všem těm špagetám v závodech >:D a na smyčce si GT s 458 taky nedaruje nic zadarmo
Parametry pěkné...
Mig_35
| 12. 11. 2012 19:17
to je sice možné, nicméně image toho auta je taková jaká je. a dokud si ho nekoupíš, tak je můj názor stejně tak dobrý jako tvůj:-)
Parametry pěkné...
MarTin1
| 12. 11. 2012 19:41
Hele nebudem se tu hádat jak malý děti >:D řeknu to takhle a dost politicky a snad i korektně.

Modelovej příklad:

Já (kéž by >:D ) ve středním věku (brrrr >:D ) mám rodinu, dům a jsem zabezpečenej takovým způsobem, že si tu radost udělat můžu, protože žena vozí děti do škol/ky RR, Cayenem,Q7,X5,ML (aby mě nikdo neobviňoval, že je to furt MB) já mám k dennímu používání limuzínu z D3 a chci si udělat radost a koupit si nějaký dělo. V podstatě mám na výběr Porsche, Ferrari, Lambo, Mc Laren, Aston a MB. Chci moct to auto používat bez omezení v ČR (za ty prachy aby ne) na běžný ježdění a když si budu chtít zablbnout tak mě perfektně sveze i na okruhu, tudíž mi vypadává MC Laren, Lambo a i to Ferrari (pokud nebudu uvažovat FF, ale to je zase o pár mega vejš) zbývá Aston, Porsche a ten Mercedes. Aston vyřazuji kvůli spolehlivosti a nejisté budoucnosti, zbývá to nejlepší = Porsche... jenže to má "každej druhej " a je furt "stejné" takže zbývá co? Mercedes SLS a proč?? Protože se naprosto vymyká zavedeným trendům a součásné produkci, je to úplně jinej pekáč.... někdo si z toho naprdel nesedne, ale je to prostě v současné době VRCHOL ŇEMECKÉ produkce. vyniká fantastickou univerzálností, která dosahuje i na etalon Porsche Turbo. Navíc je to furt Mercedes, tudíž servis skoro na každým rohu a s tím související věci...

Toť můj postoj.... asi bych to ještě doladil nějak, ale musim teď zmizet pryč.
Parametry pěkné...
Mig_35
| 12. 11. 2012 19:46
Nevím, jestli nový Turbo nebo nedejbože GT2 má každej... a na denní ježdění to úplně v pohodě je.
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 12. 11. 2012 16:12
(jak že je ta písnička...?) Já já já JENOM já...? :-)
PS: Tak nějak "bych si tipla" že vy NEbudete "typickým kupcem" vozu za 5M.. ;-)
Parametry pěkné...
Mig_35
| 12. 11. 2012 19:20
znáte tenhle?
K Novákům zavítal exekutor. Při zabavování majetku se z vedlejších dveří vykloní sousedka a volá: „Nezapomeňte jim vzít ty housle!”
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 12. 11. 2012 22:27
(po dlóóóuhé době) KONEČNĚ "normální" příspěveček (kde mohu dát :yes: :-)
Parametry pěkné...
Mig_35
| 13. 11. 2012 07:43
to mám radost. nakonec z nás budou kamarádi! mám rád lidi, co se umí udělat legraci ze sebe sama:-)
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 13. 11. 2012 09:12
Zase špatně - s lidmi co (u)dělají co vy + se za své PROKAZATELNĚ špatné činy odmítají omluvit NEkamarádím..
Parametry pěkné...
Mig_35
| 13. 11. 2012 20:02
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 14. 11. 2012 00:21
Tak tohle jsme snad RÁDA že NE"chápu" NE"rozumím" - a NEjsem si jistá zda po vás mám chtíít "vysvětlení"
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 11. 11. 2012 17:32
Tak snadné je PROHRÁT.. :-)
Parametry pěkné...
Mig_35
| 11. 11. 2012 17:11
tak to je dobře. já jsem se sebou docela spokojený. moje jméno nikde nevisí a nikde mně neshání za nesplacené pohledávky. přeji vám, aby se vám dostalo podobného štěstí. no snad někdy:-)
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 11. 11. 2012 17:39
Že jste se svým postavením "spojkojený" zkuste namlouvat někomu jinému - DÍKY ;-)
PS: A i když vaše "snaha" mi "škodit" je opravdu ZJEVNÁ - také mně nikdo NE"shání atd. - JEDINÝ kdo se tu o cosi (NEpěkného) snaží jste VY - a to tak BRUTALně, že to ani NEtajíte.. :-)
PPS: A řekla jsem že VÍM co jste za "typ" - co teď "zkoušíte"? Abch vás pochválila za vaší "hroší kůži"? Jak jste se ODMÍTL omluvit (za "ujeté" příspěvky které administrátor musel smazat), naopak v 68 soukromých zprávách zkoušel ještě "přitvrdit"?
Ne takové lidi u nás NEoceňujeme - jsou JEN přítěží, neprospívají nikomu a ničemu (a většinou ani státu na daních ;-)
Parametry pěkné...
Mig_35
| 11. 11. 2012 17:55
ta vaše křečovitá snaha všechny kolem přesvědčit jak jste na tom dobře... a do toho exekuční výměr:-) a ty zprávy, ty jste mi první začala psát vy, pamatujete?
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 11. 11. 2012 18:09
Ano - ať mi NEpíšete ani nijak jinak mne NEoběžujete.. PAMATUJI ;-)
Také si PAMATUJI jak jste sám od sebe "slíbil" (napsal) že už dál pokračovat NEbudete.. :-)
A také si pamatuji jak jste zkusil "100krát" opakovat že si pletu přímé vstřikování s turbem.. ;-)
A také jak jste se pokusil zveřejnit mou adresu... :yes: :-)
A (samozřejmě) také jakýsi exekuční výměr..
..vše s drobnou CHYBkOU - že ani jedna věc nebyla pravda - vždy to byly jen vaše slova (s evidentní snahou "100x opakovaná lež se stane pravdou" ;-)
PS: Takže: VÍM že se mne snažíte "pošpinit" mi "uškodit" JAK jen dokážete - klika že toho moc NEdokážete..
..jak už jsem se párkrát ptala - VÍTE alespoň (vy, když už ne já) PROČ to děláte??
Parametry pěkné...
Mig_35
| 11. 11. 2012 18:15
aha, takže vy jste mi napsala (jako první) abych vám už nepsal :-) :-) :-) :-) :-) :-)
to dává smysl :yes:
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 11. 11. 2012 18:21
Ano - v soukromých zprávách i "zde" jsem vám napsala ať mne již NEobtěžujete + napsal jste to později i sám - nic z toho jste NEdodržel, NErespektoval - vaše "osobnost" se (již) rýsuje VELMI ZŘETELNĚ
Tedy ono to bylo (skoro)jasné třeba už s tím VYMYŠLENÝM příspěvkem "turbo + přímý vstřik", ale kam to dotahujete "nyní" (poslední dobou :no: :-|
PS: Na to (jestli alespoň vy víte) PROČ a CO to děláte opět NEodpovíte???
Parametry pěkné...
Mig_35
| 11. 11. 2012 18:28
každé fórum musí mít svojeho šašoura a vy tu práci zastanete i na několika fórech najednou. dobrá práce :yes:
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 11. 11. 2012 18:46
Takže na to odpovědět (PROČ mne neustále - a už dlouho - "napadáte", bubosti si o mně vymýšlíte) narovinu NEmáte ...le - jak (ne)"překvapivé" :-|
PS: Mám vám připomenout KOLIKRÁT jsem VÁM opravovala vaše (auto)"nesmysly"? Včetně DNES? ;-)
Parametry pěkné...
Mig_35
| 11. 11. 2012 18:49
projděte si tuhle diskusi a pak mi řekněte, kdo koho napadá a kdo na koho reaguje ;-)
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 11. 11. 2012 18:55
Ano - napsala jsem "..že by od těch tatínků" = to asi bude (ve vašich očích) DRSNÁ urážka/napadení :-)
Takže VÁŽNĚ - napadl a obvinil jste mne opakovaně (první větší výmysl byl ten přímý vstřik vs přeplňování) - tohle aktuální "klič­ková­ní"/nes­chop­nost stát si za svým(i činy) - to snad ani nelze (nebudu) komentovat..
PS: Přiznávám že s typem lidí jako jste vy se opravdu moc NEsetkávám a svým způsobem mne to až "fascinovalo", nicméně už mne NEbavíte (nikam dál ne"pokračujete", jen tupě urážíte, vaše slovo nemá žádnou váhu atd.
Tak když NEjste schopen (ochoten) řici PROČ mne napadáte/urážíte atd., zvládnete napsat CO je vaším cílem? Jestli tedy nějaký vůbec máte.. :-)
Parametry pěkné...
Mig_35
| 11. 11. 2012 19:01
já se s váma nechci bavit. vy se furt snažíte hledat na mých příspěvcích chyby a shazovat je. co vás k tomu vede? ten příspěvek o exekuci? ale to je váš kostlivec ve skříni! plaťte si dluhy a budete mít pokoj.
PS to přeplňování už proboha nevytahujte, vidělo to dvacet lidí a všichni se svorně smáli vaší - neinformovanosti,
když to řeknu velmi kulantně:-)
tady máte tu diskusi, čtu to znova a koulejí se mi slzy jako hrachy [odkaz] jak jste pitomá
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 11. 11. 2012 19:15
Tak 20 lidí "VIDĚLO" příspěvek který NIKDO NEbyl schopen najít? >:-[]
Možná viděli ten VÁŠ kde mne z toho "obviňujte" - a TO je ten problém - furt a stále dokola JEN VAŠE slova.. ;-)
PS: Takže ani CÍL ŽÁDNÝ? Prostě JEN "napadat/urážet" (dokonce tak "přes hranu" že musí zasahovat administrátor stránek - a vy jste TAK "splachovací" že to (co vám smazal) klidně dál (stejně jako ten přímý vstřik) opakujete a opakujte..
..takže vy vlastně (ani sám) NEvíte co chcete..?
Parametry pěkné...
Mig_35
| 11. 11. 2012 19:27
já vás nenapadám. já se bavím na váš účet. to není totéž.
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 11. 11. 2012 19:32
:yes: :-) - takže vás tohle (urážení napadání atd.) BAVÍ?!?! No tak to VYSVĚTLUJE mnohé.. :no:
PS: A(ch jo a) já jsem (dle vás) PSYCHOPATka ;-)
PPS: Jsem ráda že to (vaše chování) již "chápu" a NErada že jsem pro to musela napsat nejvíc NEauto přípspěvků a doufám že to bylo poprvé a naposled :-)
PPPS: O co že NEexistuje (NEnajdete) můj VÁMI VYMYŠLENÝ příspěvek kterak si pletu přímé vstřikování.. (nebo řekněte SORRY, vymyslel jsem si to..). Tak CO, sázka nebo omluva? ;-)
Parametry pěkné...
Hammunasakra
| 11. 11. 2012 19:37
Broučku dal jste odkaz na CELOU diskuzi - NEzvládl byste trochu "konkretizovat"? :-)
(hele vy si OPRAVDU NEuvědomujete že já stále opravuji nějaké VAŠE "přeh­lédnu­tí/o­pome­nutí" CHYBkY? ;-)
PS: Mně se slzy jako hrachy NEkoulejí - když vám znovu a znovu něco o autech opravuji/na pravou míru uvádím (nicméně jak jsem psala - kombinace MIsoGynie (už vím z čeho je vaše přezdívka :-)) a BURANství BÝVÁ často spojena s VELKÝM SEBEvědomím..
..už jsem říkala že FALEŠNÝM? ;-)
Parametry pěkné...
MarTin1
| 11. 11. 2012 17:21
Ta "normální verze AMG" má býti SLS či SLS GT?? Můžu ti s klidem říci, že SLS má podvozek NAPROSTO v pohodě a já osobně (i podle zahraničních testů) s tímto autem v klidu přejedu z Prahy do Valencie a zpět. Jedna z nejsilnějších stránek tohodle auta je jeho univerzálnost, to je to co ho činí fantastickým.

Verze GT krom nového softwaru převodovky (mimochodem SLS použivá na chlup stejnou převodovku co F 458 Italia, výrobce GETRAG) má v sérii AMG performance podvozek, tudíž oproti "normální verzi" nemá to ono "comfort setting". O tomhle by se dalo hovořit jako o "tvrdém", ale zase díky němu je auto o cca 5sec na smyče rychlejší... tzn zajede stejnej čas jako 458 a to má cca 120kg nevýhodu.

To že je nevýrazné je pro někoho dobré, já si to osobně nemyslím, naopak když jsem měl tu jednodenní čest, tak to poutalo naprosto šílenou odezvu...... to že to nemá žlutou nebo červenou barvu špageťácké konkurence neznamená, že je to nevýrazné.

Ovšem se vší vážností uznávám jednu věc: To auto se buď líbí nebo nelíbí, podle mě není žádné mezi.
8000 otaciek
SrandistaSK
| 10. 11. 2012 01:04
Som nadseny, ze po dlhsej dobe sa vyskytol naozaj vysoko otackovy motor, ktoremu dokonca vyrobca v zaujme dosiahnutia tohoto cielu obetoval aj vsetkymi uznavany krutiaci moment.

Auto sice nikdy vlastnit nebudem, ale neda mi to. Mercedes/AMG - tlieskam!!!
8000 otaciek
Hammunasakra
| 10. 11. 2012 01:14
Nikdy NEřikejte "Nikdy"! Náhoda je "náhoda" - třeba zrovna.. ;-)
8000 otaciek
Ondris
| 10. 11. 2012 14:19
Ferrari má točivé motory úplně ve všech autech, i ta "laciná" Cali má omezovač v osmi tisících. :-)
Tyhle speciality obvykle točí dost, podívej se na 458, 911 GT3 nebo i lidovou M3.

Jinak souhlas, tohle bych si nechal líbit. Na SLS se mi moc líbí zvuk, takovej velkej hotrod.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku