Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autem na hory: Speciální příloha Auto.cz

Za pořádným sněhem, a tedy pravými zimními radovánkami se musí do hor. Ty české jsou blízko a cenově přijatelné, ty za hranicemi možná o něco dražší, ale zase nabízejí lepší a delší sjezdovky. Takže hurá do auta a jedeme…
Zpět na článek
26. 11. 2012 01:35
26. 11. 2012 09:09
26. 11. 2012 11:15
27. 11. 2012 09:21
3. 1. 2013 08:12
26. 11. 2012 01:35
SNĚHOVÁ NADÍLKA
Velmi zřetelná a upřímná pochvala za článek, resp. za články :yes: Výborně nahuštěné informace, téma aktuální. Směr je tedy jasný - hory.

P.S. Prostší diskusní jedinci sice budou v upoutávkové fotodokumentaci postrádat jejich oblíbená auta, avšak proč neozdobit zasněžené vlásenky produkcí z nejmilejších, produkcí ze stale mladé Mladé Boleslavi? Ostatně kdo ví, zda by ti jejich plakátoví "miláčci" vůbec dokázali vyšplhat do takových horských výšin jako YETI či SUPERB :yes:

Tedy - BRAVO HORY :yes:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Choochoo
26. 11. 2012 09:13
Re: SNĚHOVÁ NADÍLKA
Uvodni foto pekne, ale jinak bida
Hlavne ten Superb, to je vyslovene splhoun >:D Jezevcik byl odjakziva nornik, zadny splhoun. Spise bych rekl, ze si tu reklamu na horach dokazali pekne zaplatit, ale co jineho zde cekat, ze ;-)
26. 11. 2012 09:51
Re: SNĚHOVÁ NADÍLKA
Je fakt, že já jsem před livignem na zasněžené cestě ve stoupání málem zůstal a musel nasadit řetězy. Bylo to skoro před koncem kdy jsem musel spomalit v zatáčce protože dodávka dhl, kterou jsem měl na laně nebezpečně přejížděla do protisměru ... >:D
26. 11. 2012 14:54
Re: SNĚHOVÁ NADÍLKA
a to tvoje plagatove auto by vystveralo do hor? ;-)
hezká fotka
te Octavky 4x4, kterak se prodira prasanem :yes:
Rozbalit vlákno
6
26. 11. 2012 08:00
Re: hezká fotka
drobná poznámka. Jak takhle podle předku poznáš, že je to 4x4 ;-)
26. 11. 2012 09:09
Re: hezká fotka
To je přece jasný, když má přístup do databáze registračních značek. :-)
Re: hezká fotka
To je jednoduché, stačí se podívat na ten sníh, které odhazují zadní kola. :-!
26. 11. 2012 11:12
Re: hezká fotka
Mně to teda spíš připadá, že to auto na ručku klouže bokem z kopce. >:D
26. 11. 2012 11:15
Re: hezká fotka
Přesně tak. řidič to rozjel na takových 80+ na cestě a pak vlítl bokem do sněhu. Pak ho vzali na kurtnu a vytáhli, protože auto po tom musel 100% jít na břicho.
26. 11. 2012 11:27
Re: hezká fotka
Ty tam vidíš zadní kola nebo si z nás děláš srandu ;-) Jak píše dole martin to auto může klidně klouzat bokem po rozhození přes ráčnu. Toho sněhu tam zas není tolik aby si s tím dvoukola hravě neporadila, ale v zásadě je to jedno. Prostě je to hezká fotka :yes:
26. 11. 2012 09:38
Udaje o Taliansku
Vdaka za tuto sluzbu, je to naozaj prakticky zdroj informacii. Mozno by nebolo zle urcite spresnenie: napriklad v Taliansku su zimne gumy (alebo minimalne retaze v aute) povinne od 15. oktobra do 15. aprila na mnohych miestach, cez ktore clovek musi prechadzat, nielen vo Val d'Aosta a nielen, ked je na ceste sneh - pozri napr. [odkaz] A tiez s tym alkoholom treba dat pozor, lebo uvedeny limit neplati pre vodicov mladsich ako 21 rokov, pre tych, ktorí maju vodicske opravnenie kratsie ako tri roky a pre profesionalnych vodicov: tito vsetci nesmu nafukat vobec - napr. [odkaz]
Rozbalit vlákno
0
Avatar - FISHkaa
27. 11. 2012 09:21
Rakousko
Chybí mi tam informace o povinnosti mít řetězy (v autě) při vjezdu do některých horských středisek v Alpách... ;-)
Rozbalit vlákno
1
3. 1. 2013 08:12
Re: Rakousko
Tady toho chybí trochu více než jen toto. Třeba povinnost v Itálii reflexních vest i pro spolujezdce.
25. 9. 2021 18:53
vybavení do hor.
Já se do hor bojím s jakýmkoliv autem. Je mi celkově nepříjemné ten sníh a ta zima a že jste mokří a že se nedá pořádně nikam sednout, protože hned máte mokrý a studený zadek a celé je mi to hodně nepříjemné to nejkvalitnější vybavení do hor https://www.sportli.sk/…ovanie-a-do-hor/ Vás nezachrání do hrozného nekomfortu.
Rozbalit vlákno
0