Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW přestane na německém trhu nabízet slevy

Mnichovská automobilka si chce v blízké době raději udržet ziskové marže než podíl na trhu.
Zpět na článek
7. 1. 2013 10:23
Avatar - roman.rs
7. 1. 2013 08:26
správný směr
Myslím, že by měli následovat i ostatní výrobci, jestli-že automobilky nemají na vývoj, kvalitní komponenty a provoz při nekonečném tlaku na cenu, nemůže to ani jinak dopadnout.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - peter222
7. 1. 2013 11:25
Re: správný směr
Netreba zabúdať ,že podiel na trhu generuje zisk. Ide o predaj náhradných dielov, kde sú marže neporovnatelne vyššie . Čiže ten smer nemusí byť úplne správny.
Avatar - KANKUNEN
7. 1. 2013 08:28
Pár příplatků
a u prémie to stojí jako 4 NaThálie, o zisk bych se nebál. Naopak Thálii chválím, každý v autě nepotřebuje tisíc serepetiček a měkčený plast. Plno lidí chce fungující převážedlo a nebudou muset kupovat šrot z Čínska.
Rozbalit vlákno
0
7. 1. 2013 09:07
Když přestane nabízet,
tak si o ni řeknu. Jinak nekoupím. >:D
Rozbalit vlákno
1
7. 1. 2013 11:05
Re: Když přestane nabízet,
Ty a německý auto, určitě...
7. 1. 2013 09:19
Snad to dodrzia
SOm zvedavy ci to dodrzia a ci sa to bude tykat aj inych trhov ako Nemecka. Napr na Slovensku to bolo prave BMW, ktore pokazilo premiovy trh - kym pred rokom 2008 sa davali zlavy radovo 3-5%, BMW s prichodom krizy zacalo davat zlavy aj okolo 20% (aj na nove auta do vyroby). Pravdepodobne to dotovala samotna fabrika.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Choochoo
7. 1. 2013 12:00
Re: Snad to dodrzia
Aby to nebyla vyzva ostatnim, jako Mercedesu atd., aby nasadili take cenu bez slev. Kdyz pak budou chtit lidi premii, tak ji pak budou muset stejne nekde koupit.
7. 1. 2013 13:39
Re: Snad to dodrzia
Říkají, že omezí, což neznamená, že nebudou. Slevy byly i dříve a dost vysoké, jen ne pro každého.
Avatar - Johny.Rico
7. 1. 2013 10:23
Nevadí mi
Beru to jako experiment a jsem zvědav, co se stane. Možná nám tak bude po Evropě jezdit více Equusů >:D
Rozbalit vlákno
1
Avatar - MarTin1
7. 1. 2013 10:25
Re: Nevadí mi
Co jsou ochotny automobilky udělat pro to, aby byly oni ti první, nad tím zůstává rozum stát :-)).
Avatar - šmoula nešika
7. 1. 2013 15:06
Taktika...
... přebraná od Rapidu. V Čechách se to neujalo.

P.S. Jinak mám Škodu rád.
Rozbalit vlákno
0