Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ceny náhradních dílů - ze 4500 najednou 10 000 Kč!

O desetikoruny, ale také o hrst tisícovek. Nahoru i dolů. Tak se pohnuly ceny náhradních dílů pro nejčastější auta na trhu.
Zpět na článek
21. 8. 2014 10:52
Moje zkušenost
Vlastním automobil Škoda Fabia ( rok výroby 2006). Po najetých 180 000km mi odešel startér. Předchozí zkušenosti z lokálními dodavateli byly víc než žalostné. Jednak kvůli dlouhé době dodání, tak hlavně kvůli přehnané ceně. Rozhodl jsem se tedy najít někoho na internetu, nakonec jsem objednal na eshopech specializových přímo pro značku Škoda. - www.nahradnidily-skoda.cz a www.nd-skoda-volkswagen.cz. Velká spokojenost, jak s cenou tak i jednáním. Pokud by jste měli nějaké tipy na jiné eshopy. Budu rád. Díky
13. 1. 2013 15:41
Re: Nejvíc se ušetří
Neřikám, že to není možný, ale poděl se o cenu za dopravu a dopravce.

Taky tady můžu psát jak jsem si chtěl objednat v USA knížku za 40 USD, levněji než v ČR, ale expres doprava za 400 USD až pod nos. A rázem je výhodná cena v .... Chce to říci i B, nejen A. Že se dá spousta věcí koupit v zahraničí levněji ví každej, ale po započtení nákladů na dopravu se to už nevyplácí. Navíc ze zemí mimo EU + DPH a clo.
Avatar - gld
10. 1. 2013 09:12
Re: Výber dielov
"zacvakaLA"

Tam bude problém. Origo servis, vidia že panička ani nevie prečo sa kolečká krútia a naúčtujú jej takú faktúru že chlap by im na mieste vrazil. Je to síce nechutná podnikateľská praktika ale tak to chodí aj na západe. Keď fachman vidí, že sa nevyznáš, tak ťa ošklbe.

100 euro nestojí palivový filter ani na veyron, nie to na citróna. Zistil by som cez online katalóg skutočnú cenu dielu a na milých servisákov poštval obchodnú inšpekciu len taký fukot.
9. 1. 2013 23:35
NĚJAK MUSÍ DOSTAT
značkové prodejny/servisy peníze zpátky, když musí zlevnit auta, aby vůbec prodaly !
Avatar - Barrichello
9. 1. 2013 20:06
Re: Výber dielov
Mě stál na jaguara 450 Kč, origo Jaguar. >:D
Avatar - Barrichello
9. 1. 2013 20:04
Re: Nejvíc se ušetří
Já nemam potřebu nikoho lakovat, tady máš tracking list

Friday, January 04, 2013 Location Time Pieces
16 Delivered - Signed for by : XXXX Praha XX 11:49

15 With delivery courier PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE 10:10

Thursday, January 03, 2013 Location Time Pieces
14 Delivery attempted - consignee premises closed PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE 10:18

13 With delivery courier PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE 09:57

12 Departed Facility in PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE 08:33

11 Processed at PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE 08:20

10 Arrived at Sort Facility PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE 08:00

9 Departed Facility in LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 03:20

8 Processed at LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 01:49

7 Arrived at Sort Facility LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 01:34

Wednesday, January 02, 2013 Location Time Pieces
6 Departed Facility in EAST MIDLANDS - UK EAST MIDLANDS - UK 22:40

5 Processed at EAST MIDLANDS - UK EAST MIDLANDS - UK 20:39

4 Arrived at Sort Facility EAST MIDLANDS - UK EAST MIDLANDS - UK 20:00

3 Departed Facility in GATWICK - UK GATWICK - UK 18:03

2 Processed at GATWICK - UK GATWICK - UK 18:02

1 Shipment picked up GATWICK - UK 17:07
9. 1. 2013 17:16
Re: Nejvíc se ušetří
Řekl bych že kecáš. Tak rychle ti z Anglie nic nepřijde. Leda že si zaplatíš expres dopravu a ta stojí neskutečnou řepu. Jen ze sousedního Německa stoji expres balík do 4kg přes DHL skoro 80 Euro, 8 kg 132 atd. Maximálně 20 kg a tam je už cena 221 Euro. Víc ti expres nepřivezou. To samý Hermes. V pátek mi byl poslán balík z Holandska, GLS, vycvakal jsme 60 Euro a dodnes ho nemám. Tak tu nelakuj pohádkama neználky. >:D

Ještě se sluší dodat, že i za tyhle nehorázný love dovalej jen předmět o max. rozměru 120 x 60 x 60.
Do toho se spousta dílů nevejde. Pa.
9. 1. 2013 16:15
Re: Výber dielov
Mojej znamej menili palivovy filter na C3 1,4HDI. Zacvakala vyse 100 euro! Merci bien PSA!!!
Avatar - Barrichello
9. 1. 2013 15:09
Re: Nejvíc se ušetří
>:D >:D >:D

to bude tím, že jedinej columbus kterej za něco stál se jmenoval Kryštof >:D
Avatar - gld
9. 1. 2013 14:38
Výber dielov
Do porovnania ste mali dať viac spotrebné diely. Čelné okno ešte beriem ale nárazníky a svetlá? Čo tak skôr tlmiče, ramená, brzdové kotúče, doštičky..
9. 1. 2013 14:19
Re: Nejvíc se ušetří
Tak rychly ako zlodeji Columbusu alebo airbagov na Octaviu nie je ani anglicky e-shop.
Avatar - Barrichello
9. 1. 2013 12:34
Nejvíc se ušetří
když člověk nepodpoří místní zloděje a na zahraniční zančky nakupuje díly z ciziny. Čím větší exotika, co se týče zančky, tím víc se ušetří.

Naposledy mi šel díl z británie, ve středu objednáno, v pátek na stole.

Tak rychlé nejsou ani české eshopy >:D >:D