Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota Verso: Facelift od 399.900 Kč

Právě probíhá mezinárodní prezentace vylepšené verze kompaktního MPV Toyota Verso a my vám přinášíme jeho aktuální ceník.
Zpět na článek
Avatar - nalimer
17. 1. 2013 20:06
Re: Facelift
Priama cenova a japonska konkurencia je Mazda 5. V tej cene aj velmi dobre vybavena Altea XL. Moj sukromny etalon je Opel Zafira a pockam si na novu Kiu Carens. Naopak, sklamal me Mercedes B
17. 1. 2013 13:22
Re: toyota = *
Asi nemá co dělat o přestávce mezi dějepisem a přírodovědou. Mě dostal s priusem a green snoby bez duše >:D vlastně celkově, co slovo to perla :-)
Avatar - Cuba66
17. 1. 2013 13:08
Re: Facelift
Dal jsem si pro a proti, zjistil si od lidí, co mají předchozí verzi, jak jsou spokojený, kolik jim to žere atd. a řeknu vám, že za 399.900,- není lepší MPV s lepší výbavou. Ale samozřejmě, je to Toyota, takže pro někoho možná velká překážka :-) Nebo víte o lepším MPV za tuhle cenu? Novém, bazary nepočítám...
Avatar - Cuba66
17. 1. 2013 13:04
Re: toyota = *
Jj, pán je jistě velký znalec :-) Hlavně s tou Fábií, vysokou úzkou kozou, mě docela dostal :-) Ale pozor, nejsem nepřítel koncernu a OII + III i Rapid se mi líbí. Jen aby měl ipod jasno ;-)
17. 1. 2013 10:01
toyota = *
hnusne auto ako každa toyota :P auris novy či stary je humus, yaris nema ani na fabiu hlavne interier je na smiech, prius je auto pre green snobov bez duše.
toyota neser samdo europy
Avatar - nalimer
17. 1. 2013 09:55
Re: Facelift
pre 4 člennú rodinu auto akurát. FL pomohol onladiť auto. svojim spôsobom nedocenené auto. v interiéri by mi vadila prístrojová doska.
na druhú stranu pri výbere MPV by som sa ja osobne rozhodol pre iných kandidátov. ale to je subjektívny názor a podľa predajných čísiel, nie jediný.
Avatar - pumpkin
17. 1. 2013 07:47
Re: Facelift
Jasné, stačí pridať tenkú lesklú linku na prístrojovku, spaviť nové fotky a hneď je to o niečom inom, že? >:-[]
Avatar - PeterLuk
16. 1. 2013 23:06
Facelift
Facelift mu celkom pomohol. Z bezcharakterného je zrazu sympaťák. Aj interiér hneď vyzerá lepšie. :yes: