Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chrysler 200 2014: Příští generace představí nový designérský styl značky

Chrysler připravuje radikálně nový design všech svých vozů, první na řadě bude příští Chrysler 200. U Lancie určitě mají radost...
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
23. 1. 2013 21:17
Re: fotky....
Na tom se shodneme.

Proto bych si to nikdy nekoupil, Sebring co jsem měl byl proti tomu opravdu naprostá nádhera.
23. 1. 2013 18:51
Re: fotky....
O ceně jsem nepsal ani slovo...

Každopádně ten Sebring i Compass vypadaj příšerně.
Avatar - Barrichello
23. 1. 2013 13:41
Re: fotky....
Jako že bych na ně neměl?
Nebud trapnej jo, když chceš bejt vtipnej a rejpat, tak musíš vědět která bije.

07 Sebring začíná na 150 tis Kč [odkaz]
další v podstatě nejetej kousek [odkaz]

compass začíná na 189 tis [odkaz]

Za cenu jaguaru [odkaz] bych si mohl koupit oba dva tyhle modely, ale nekupuju si designové paskvily.
I kdyby měly logo RR a i když je to má oblíbená značka.

Takže ti to repnutí zase nevyšlo, střílíš slepejma vid.
Ona závist je blbá vlastnost, víme.
23. 1. 2013 12:18
Re: fotky....
Jistě, to jsou na tebe ještě moc mladá auta >:D
Avatar - Barrichello
23. 1. 2013 08:30
Re: Značka neznačka
No však to přesně korensponduje s tím co sem předpovídal a co tu říkám - kdo chtěl stylovou ameriku si něpůjde koupit přelepence, ono je tu pořád ještě GM a FORD USA, či možnost si to dodge a Chryslera dovést z USA.

Kdo je fanda do itlaskýho designu a techniky, nekoupí si to protože ej to amerika.

A typický zákazník Lancie je žena co hledá prdítko do ěmsta typu Ypsilon.

Potom rpdeje vypadaj jak vypadaj, Voyagery mírně pod tím co se prodávalo pod Chryslerem, 300C v poklesu tak 65% oproti chrysleru, 200 se tu neprodává a tak je ajsné že výsledná čísla sou mnohem horší než bývala kdysi.

Navíc bylo zrušen i prodej Dodge, takže se sám fait připravil tímto krokem o export tisíců aut.

Komu není rady, tomu není pomoci.
23. 1. 2013 07:17
Značka neznačka
"nasvědčuje tomu, že rebadgeované Chryslery u zákazníků velké nadšení nevyvolaly"

Tu nie je problém v produkte ale v značke! Hovoril som s predajcom "Lancie" ako zákazníci reagujú na 300 a Voyager. Chryslerový zákazníci zäčša radšej idú ku konkurencii nechcú "taliana". Lanciový tý majú ambície a peniaze tak po Deltu. No a ak dojde niekto nový 300 hodnotí zvnútra super zvonka super cena super a potom si ide kúpiť radšej niečo čo má značku teda image.

Ešte väčším prekvapením pre mňa bolo stretnutie s Talianom ako oni vnímajú rebrendované autá. Pre nich je Lancia hlavne MALÉ štýlové auto nie však nejaká dobrá značka. Aj keď Chryslery tam pred krízou mali dobré predaje sa po preznačkovaní nepredávajú ani tam.
Avatar - Barrichello
22. 1. 2013 20:55
Re: To jsem zvědavej
Mam poněkud jiný názor, na LH series (Concorde, Imtrepid, LHS) nebo na 300C či Stratus nebo Sebring 01-06 to nemá ani omylem.....

Ty uata měli osobitý styl, skvělá koncepce cab forward (vyjma 300c); nadčasoé tvary, moderní přitom tam byl cítit americký směr.

Dart je korejec kříženej s japoncem.

On 200 taky není žádná perla ale ještě to pořád jde.
Ale Avenger je hezčí, o tom není sporu.
Avatar - euro89
22. 1. 2013 19:10
Re: To jsem zvědavej
Jak jsem si přečetl nadpis, hned jsem věděl, že budeš mít radost! >:-[] Btw. vkus američanů na design opravdu nechápu. Dart je jedno z nejhezčích aut, který kdy koncern Chrysler vyrobil. Když ho srovnám třeba s Neonem, který vypadá jak automobilový kvasimodo a přesto se prodával mnohem líp, tak bych řekl, že američany kromě obezity těžce trápí i porucha zraku. :-!
Avatar - Barrichello
22. 1. 2013 14:18
Re: fotky....
Já mam pořád chryslery rád, ale nebudu chváílit za každou cenu vše co vypustí, stejně jako sem to nědělal ani v minulosti a věci typu Compass před faceliftem a Sebring 07-10 bych si nikdy nekoupil.

Stejně tak bych si ze současný nabídky nekoupil Dart.
Nevidím jedinej důvod, to můžu jít pro Suzuki Kizashi, to je mnohem hezčí.
Avatar - Barrichello
22. 1. 2013 14:15
Re: To jsem zvědavej
Z tohoto koceptu vychází částečně ta současná 200, ale samo na původní Sebring nešlo naroubovat vše.
Avatar - Barrichello
22. 1. 2013 14:14
Re: To jsem zvědavej
No náhodou současná 200 vypadá dobře, asi maximum co šlo vytěžit z hrůzného modelu Sebring 2007-2010.

Změně designu se vůbec nebráním, jen mam obavy po shlédnutí Dartu a špionážních fotek nového Liberty že to bude tragédie...
Avatar - Barrichello
22. 1. 2013 14:12
Re: To jsem zvědavej
Stratus/Sebring 200 měly a mají náhon na předek, takže nepředpokládám že by se na tom cokoliv měnilo
22. 1. 2013 13:52
Re: fotky....
Musíš chápat, že baryk je teď echt-jaguárista a nějaký chrysler-fiat je pro něj už póvl.
Avatar - DRBNUTY
22. 1. 2013 12:53
Re: To jsem zvědavej
Podla mna mali uz davno pustit do predaja toto:
[odkaz]
22. 1. 2013 12:15
fotky....
.... jsou s ohledem na text článku zcela irelevantní.... ;-) Jediné, co z nich vyplývá, je fakt, že CH200 opravdu bůhvíjak zajímavé auto není....

Čili sdělení článku je jediné: nové Chryslery budou vypadat jinak, ale zatím nevíme jak.... ;-)

A druhé zásadní sdělení z dikuse je to, že podle Barika se to určitě nepovede a bude to další strašný fiaťácký přešlap >:D
Avatar - Ham.
22. 1. 2013 12:05
Re: To jsem zvědavej
Díky, pomotal jsem si 200 a 300
Avatar - sargis
22. 1. 2013 12:00
Re: To jsem zvědavej
Hocico, co pride po tomto vytvore sa bude dat nazvat dizajn ;-)
22. 1. 2013 11:51
Re: To jsem zvědavej
Chrysler 200 má motory napříč už teď, podélně je má až 300...
Avatar - Ham.
22. 1. 2013 11:28
Re: To jsem zvědavej
na design se vykašli, ale technicky mě zaujal průhledový obrázek přední haubny, to vážně chtějí u dvoustovky přejít od motorů podélně na motory napříč?
Avatar - Barrichello
22. 1. 2013 11:07
To jsem zvědavej
jak tomu zas daj na prde*.......jestli to bude zrůdička typu Dart, tak potěš koště.