Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: VW Golf Variant Comfort Edition: Akční kombi za 444.900 korun

Golf šesté generace dosud neskončil. Český importér přichystal novou akční nabídku Comfort Edition.
Zpět na článek
Avatar - KANKUNEN
14. 2. 2013 12:01
Zajímavé jak
Golfovi kombíky nejdou
Rozbalit vlákno
26
14. 2. 2013 12:09
Re: Zajímavé jak
Krasavec to není, ale nabídka je hodně slušná. Škoda, že stejný přístup nemá Škoda k doprodeji Octavie kombi..
Myslím, že pár lidí by raději vzalo OII než OIII, ale když je starší model dražší ... ;-\
14. 2. 2013 12:22
Re: Zajímavé jak
Stačí se podívat za kolik se prodávají Octavie Combi hlavně s TSI, zlevňuje taky a citelně. Na Golfa Variant si nějak nemůžu udělat názor, jednou se mi líbí, jednou zase vůbec. Čistě vzhledově se mi ale Octavia Combi zamlouvá víc.
Avatar - qwert88
14. 2. 2013 12:26
Re: Zajímavé jak
To je právě velký nesmysl,starší mode dražšíl než mladší,s tím by měla škoda něco rychle udělat.Právě o kombi minulé generace by byl velký zájem.Spíše se měla II slevnit nabízet třeba s omezenýmy motory a vybavami,jako dříve Trumf a šla by hodně na odbyt.Zdáse ale,že žádný Trumf nebude,neboť ho aso supluje Rapid.
14. 2. 2013 12:36
Re: Zajímavé jak
>:D A na to jsi přišel jak??? OIII Combi nebyla ještě ani předstřavena,natož aby se určily ceny pro náš trh a ty už víš,že OII Combi je dražší,než OIII Combi!!! >:D A ještě jí radíš,že by s tím Škoda měla rychle něco udělat, když ještě ani ve škodě ty ceny OIII neznají >:D

Neuvěřitelné,co sem chodí za individua >:D
14. 2. 2013 12:55
Re: Zajímavé jak
Ceny ještě známy nejsou, ale pokud sleduješ ceník škody, tak příplatek za kombi si snadno domyslíš ;-)
14. 2. 2013 12:37
Re: Zajímavé jak
Zákon nabídky a poptávky... Škoda by nebyla tak úspěšná,kdyby slevňovala modely,co jim lidi trhají z ruk ;-)
Avatar - Choochoo
14. 2. 2013 13:35
Re: Zajímavé jak
Osklivka to take neni oproti Golfu 3, 5 dvirku.
Avatar - Dinar
14. 2. 2013 12:44
Re: Zajímavé jak
Čtyřka, to byla praktická elegance, pětka, šestka je o ničem, sedmička je ale dle mého velmi povedená. Tedy pokud nejsi spíše na tohle [odkaz] Pozor, nesmát se, tohle je údajně auto, které má našlápnuto stát se s přehledem nejhezčím kombíkem nižší střední. >:D >:D
Avatar - bubucci
14. 2. 2013 13:29
Re: Zajímavé jak
člověku se nemusí líbit ta Honda, aby mohl říct že samotnému VW kombi prostě nejdou. Škoda má pěkné kombi, Audi má jedny z nejpovedenějších kombi, i Seat se jeví jako pohledné kombi, ale ty Golfy a starší Passaty, to je prostě děs.
Avatar - Dinar
14. 2. 2013 18:41
Re: Zajímavé jak
U golfu, pět, šest souhlas, ale u passatu?? Který myslíš, mě se vždycky jevil kombík passatu jako čnící nad soudobou konkurencí.
Avatar - Choochoo
14. 2. 2013 13:30
Re: Zajímavé jak
Tak to mas pravdu, s prehledem nejhezci kombik uz dle skicy :yes: , ty maluvky jsou pochybne ;-)
Trochu me bavi, jak je 5 a 6 o nicem. Kdyz to prislo na trh, tak to byla prej pecka a dnes je to o nicem. Dopadne tak asi i 7, pac je osizena vic nez 6 a designove je mezi 6 a 7 minimalni rozdil ;-) Pro me 4 byla jasne horsi nez 5,6,7, ty predni svetla jsou priserny
Avatar - Dinar
14. 2. 2013 18:30
Re: Zajímavé jak
Ty rendery jsou přesné, bohužel, čůčo! :-) Je mi vás trochu líto, po těch oslavách, co jste pořádali nad tou skicou, ale oslíky jste ze sebe udělali sami.
14. 2. 2013 19:33
Re: Zajímavé jak
Nebud tak zaujatej, clovece ;)
Avatar - Choochoo
14. 2. 2013 23:36
Re: Zajímavé jak
Ty mas nad oko s Kasparovi kravy, co je na nich presneho? Kterej rendr ma stejny svetla??? Ta prvni prasecina ma dokonce extra vysoky plechy na dverich a okno jak do tanku, to snad vidis na prvni skice? Nackove neumi design a ani obkreslit skicu :no: Ty svetla na skice jsou nadhera :yes:
Avatar - Dinar
15. 2. 2013 08:37
Re: Zajímavé jak
Jo, je to krása nesmírná, a je mi jasné, že ta skica má mnohem blíže k tomu, co vyjede na silnici, než ty rendery, tak to prostě chodí. >:D >:D
Avatar - Choochoo
18. 2. 2013 12:12
Re: Zajímavé jak
Rendery Autobild stvoril dle bocni skici a skica se zadkem prisla az pak ;-)
Proto je Autobild se zadnimi svetly a vikem uplne mimo.
Casova posloupnost uverejneni:
Honda - zari 2012: [odkaz]
Autobild - listopad 2012: [odkaz]
Honda - unor 2013: [odkaz]
Avatar - Emel
14. 2. 2013 14:42
Re: Zajímavé jak
Už jsou k sedmičce nějaké oficiální snímky?
Avatar - šmoula nešika
14. 2. 2013 21:57
Re: Zajímavé jak
K hatchi jo a ke kombíku... v Auto Bildu - arktický test.
14. 2. 2013 17:19
Re: Zajímavé jak
Aby ses nepocural, clovece ;)
Avatar - Dinar
14. 2. 2013 18:37
Re: Zajímavé jak
smíchy... >:D No, mohlo by se stát, a těžko se, při pohledu na tuhle karikaturu, ubránit, Ayrtone. ;-)
14. 2. 2013 19:32
Re: Zajímavé jak
Nemas duvod, brat si Sennu do ust, karikaturo ;) Golf Variant byl vzdycky hnusnej.. neco jako Cordoba Vario. Tfuj tajbl.
Avatar - Dinar
15. 2. 2013 08:45
Re: Zajímavé jak
Beru si do úst tebe, Ayrtone... nádech a výdech, zkus se tolik neprožívat. ;-)

"Golf variant byl vždycky hnusnej", jasně kvalitní design kombíku přece vždycky představoval civic aerodeck. Na co se párat s řešením karoserie kombíku, stačí nechat všechno, vč. zadních dveří, jak je, a jen k tomu přilepit kombizadek. [odkaz] Krása krás. >:D Vím, že chtít soudnost po hologramistech je zbytečné, takže jen... ;-)
15. 2. 2013 13:18
Re: Zajímavé jak
No dobre, pokusim se, pane ;)
Co se kombiku tyce, tak jim, priznam se, nerozumim. Ani cokoliv od Hondy v combi karoserii se mi nelibi. Narazku na civic nechapu - civicum vubec nerozumim a nezajimam se o ne. Honda je - co se me osoby tyce - zajimava jen u par modelu, ktere dokazu spocitat na prstech jedne ruky. To jen aby bylo jasno, ze nejsem Hondackej fanatik.
Kdyz uz bych ale mel uvazovat nad krasou kombiku, tak jednoznacne bych volil Audi B5 RS4 - to je nadhera. Taky se mi libi Saab 9-5 Aero v teto verzi a jeste se mi libi Skodovackej Sup. Mohl bych i napsat, ze se mi libi 156 Sportwagon, ale to je jen hromada hoven, prekrytych nadhernym, sametovym papirem.
Avatar - šmoula nešika
14. 2. 2013 21:59
Re: Zajímavé jak
Čtyřka moc praktická nebyla viz. velká kola a průměrný rozvor.
Avatar - Choochoo
14. 2. 2013 23:28
Re: Zajímavé jak
spise podprumerny rozvor, jako OI :no:
Avatar - sargis
14. 2. 2013 15:55
Re: Zajímavé jak
Jedou....fleet...