Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi chce dohnat náskok BMW mezi SUV

Audi plánuje zdvojnásobení nabídky SUV do roku 2020 a chce předstihnout automobilku BMW. Cílem je získat více zákazníků a zvýšit zisky.
Zpět na článek
Avatar - Machýrek
23. 2. 2013 20:36
Re: Nevyhnutelne
Co popisujete, je v soucasne moderni civilizaci prirozeny vyvoj. Za nejakych deset, dvacet let, muze byt za premiovou povazovana treba Kia... co my vime?
Avatar - Hammunasakra
22. 2. 2013 00:21
Re: Nic ve zlém..
??? :-)
PS: Mému stádečku (koní) se DOBŘE daří, maminka o něj PEČUJE, krmí ho vždy jen tím NEJlepším a já jsem spokojena s nimi a oni se mnou... ;-)
..to asi NEznáte, to NEděláte, se svými miláčky si NEpovídáte, za perfektní jízdu je NEchválíte, nebo? :-)
PPS: Asi jste to psal v duchu teorie "podle sebe soudím tebe" = tím "vasim konim to stale nejak nejde" jste asi myslel ZNAČKU(-ky) automobilu?
Neb takto auta NErozděluji, tak mne to hned NEnapadlo (ale máte pravdu VĚTŠINA lidí auta dělí na "tuhle značku jo - tu mám rád" a "tuhle značku ne"). Tak já ŽÁDNÉ takové "koně" NEmám - fakt NEeee ;-)
Když jsem ale byla ještě "malá holka" MOC se mi líbily vozy Maserati - jestli vám to "stačí" :-)
Avatar - nardoxx
21. 2. 2013 21:37
Re: uz aj ten lacny qoros
Ja Q5 tri roky mam a servise som bol maximalne tak na povinej servisnej prehliadke :-)
21. 2. 2013 21:36
Re: Audi chce
Stale spatne, prvnim novodobym V16 motorem byl (fuj to se vam nebude libit) koncernovy 8.0 W16 z Bugatti Veyron davajici podle varianty 1000 a 1200PS. >:D
Jinak ten Cadillac V16 mel 165PS na svou dobu celkem solidni vykon, dneska slusna stredni trida. :-!
21. 2. 2013 18:56
Re: Nic ve zlém..
Jen tem vasim konim to stale nejak nejde ;-)
Avatar - bigsoul
21. 2. 2013 17:08
Re: Chtít může
BMW tu masku meni kazdy modelom vzdy je inak postavena inak tvarovana. Cele auto je ine a nie predchadzajuca generacia so vobec nepodoba. To ze ma ladvinky k BMW patri, ale AUDI ma tu masku stale taku istu a modeli su podobne ako vajce k vajcu. Korejci skor zabludili k MB ked som videl nove generacie vacsiny tried vydel som v tom Hiudai. BMW is the BEST!!!!
Avatar - Hammunasakra
21. 2. 2013 16:28
Re: Audi chce
Tak to PARDON :-)
(kolik tak tehdy V16 míval výkon?)
Tak tedy první "novodobý" V16? ;-)
PS: Nicméně i TAK by mi článeček/zmínka přišel "zajímavější" než do 2 textů "roztažené" info o spíš jen důkladněji faceliftovaném Bentley Flying Spur :-)
21. 2. 2013 13:36
Re: Audi chce
Jak prvni seriovy V16? Cadillac dodaval V16 motory do svych modelu uz na pocatku tricatych let.
Avatar - Hammunasakra
21. 2. 2013 11:56
Re: Nevyhnutelne
Mně se taková budoucnost spíš "moc NElíbí" - neb to budou dobou, kdy (dle a díky těm "doháněcím plánům") budou němečtí "prémioví" výrobci CHRLIT miliony vozů ročně (a nejen dle mne tím "prémiovost" svých výrobků jednoznačně DEKLASUJÍ :-|
PS: Co to je za LUXUSní oblečení (mám ráda třeba Prada či H-I-G-H) které nosí "každý druhý", kde se v prodejně potkává ředitelka firmy s posledním zaměstnancem - které nosí (skoro) VŠICHNI? Takhle "prémiové" zboží (auto, oblečení, hodinky...) na "prémiovosti" docela ZTRATÍ
Avatar - Hammunasakra
21. 2. 2013 11:51
Re: Audi chce
:yes: :-)
PS: No a "divte se" že to "tu a tam" někoho "oVWlivní" ;-)
PPS: Mne by spíš zajímalo CO se stane, až (jednou) audi opravdu někoho "dožene"? :-)
PPPS: 2 články o Bentley Flying Spur s W12 o 625 (či kolika) koní tu vyšly "den po sobě", o (z mého pohledu skoro NEJvětší AUTOmobilové UDÁLOSTi ROKU) přípravě prvního sériového motoru V16 (přes 700 PS) v novém Rolls Royce "ani muk"
Avatar - Hammunasakra
21. 2. 2013 11:49
Re: Nic ve zlém..
K vaší 1ní větě se NAPROSTO a ZCELA hlásím...
..a dělá to tak již (přes) těch 30 let :-)
Avatar - Hammunasakra
21. 2. 2013 11:48
Re: Nic ve zlém..
K vaší poslední větě se NAPROSTO a ZCELA hlásím :yes: ;-)
21. 2. 2013 09:37
Re: uz aj ten lacny qoros
To je ironicky vtip? Ten ohavny Mercedes je kraska? :-O
Avatar - Machýrek
21. 2. 2013 09:18
Nevyhnutelne
Nepochybuji, ze Audi uvedeneho zameru dosahne.
V budoucnu to vypada na zajimavy zavod "kdo ma vic variant na tema SUV"... a takova budoucnost se mi docela libi. Nejvic jsem zvedavy na novou X6 a konkurencni alternativy. A zda, resp. kdy se zapoji i Mercedes.
21. 2. 2013 08:46
Re: Nic ve zlém..
Audi dohani mohutne na vsech trzich. V roce 2012 uz dokazal v Evrope v prodejich Audi A6 prekonat Mercedes E, kteremu zatim jak to vypada nepomohl moc ani facelit. Celkove v EU prodejich je Audi v ramci tri premiovych znacek cislo jedna. Takze bych rekl, ze to dohaneni jim celkem jde a uz je z toho i predhaneni. :-)
Avatar - Choochoo
21. 2. 2013 08:25
Audi chce
Kolikpak tech PR clanku chce jeste bude?
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
Avatar - SneznyMuz
21. 2. 2013 06:46
Re: Nic ve zlém..
Ale jaký pokrok od konce 80 let Audi udelala a dohnala! Značka, která se zmohla a byla před bankrotem, dělá vrásky dvojici německých prémií a jistý jedinci to stále nemohou překousnout. Jste jedna z nich. Mimochodem velice zajímavé, že pokud se píše o Audi, vždy máte nejvíce příspěvků. V Německu je Audi chápána jako prémiový vůz a tam i patří. Stejně jako je u některých "čecháčku" stále vrytý komunismus, tak je stejně do některých jedinců vryto, že BMW a nikdo jiný a i kdyby je někdo posadil se zavázanýma očima do Audi, nebo BMW, nedokáže ani rozeznat v čem jede. Ano...přiznám se, že jsem fandou Audi, ale rovněž i BMW. Mě osobně je příjemnější ta první varianta. A pokud tady někdo "dementně" píše o 5% menšinách atd....pardon, to už o něčem svědčí. Některá auta má lepší BMW, některá Audi a tak i Mercedes (pokud mluvím o německé trojici).
Avatar - Hammunasakra
21. 2. 2013 02:02
Nic ve zlém..
..ale NE"dohání audi (různé) náskok(y)" už ... co si pamatuju (někdy od konce 80tých let)? ;-)
Avatar - HitmanPB
21. 2. 2013 01:04
Re: Chtít může
Zamestnanie Banglea bol najväčší omyl v histórii značky BMW.
Za to, ako sprznil predchádzajúce generácie 5-er a 7-er sa raz bude smažiť v pekle :-!
Avatar - white label
20. 2. 2013 22:28
Re: uz aj ten lacny qoros
Takže vás už je 5%? Přesto ale nemůžeš všechny soudit podle sebe a tvého partnera, drtivá většina ostatních chlapů (na rozdíl od tebe) totiž nemá partnery, ale partnerky... :-O >:D

P.S. Jen tu dál dokazuješ, že máš z objektivního úspěchu Audi mindrák jaksviňa. A už to zdaleka nejsou jen rozumné argumenty, které ti evidentně žalostně chybí... :*) ;-)
Avatar - VL4D
20. 2. 2013 22:15
Re: uz aj ten lacny qoros
Dovolím si reagovat.

Nevím, co je podle tebe 5% menšina. Já nepatřím do žádné menšiny a jezdím v Audi. Můžeš svoje názory něčím podložit?

Jinak, trochu si protiřečíš - na začátku příspěvku tvrdíš, že nikdo jiný, než ta tvá menšina si nekupuje automobily značky Audi. Pak píšeš, že 5% menšinu a blondýny potkávaš jenom v Mercedesu GLK („Já mám GLK a nehrozí mi, že bych v jiných potkával blondýny a 5% menšinu“). To znamená buď to, že koukáš jenom na tu tvou menšinu a blondýny, nebo se jedná čistě o náhodu, jelikož já dnes viděl dvě blondýny v Porsche Carrera.
Avatar - VL4D
20. 2. 2013 21:54
Re: Chtít může
V USA moc dobře vědí, že Audi je prestižní značka.

Jinak co se týče USA, tam nejsou tak konzervativní zákazníci, jako v Evropě (viz přijetí značek Lexus nebo Infiniti).
Avatar - VL4D
20. 2. 2013 21:46
Re: Chtít může
Překulacené patvary? - Něco podobného jako BMW X5/X6? Nebo?

Nudná maska? To je tvůj subjektivní názor, jelikož tohle se moc nedá zhodnotit objektivně.

Když si někdo kupuje německou značku kvůli prestiži, ten se rozhoduje mezi Audi, BMW, Porsche nebo Mercedesem. Audi nebo Porsche není o nic menší prémie, než BMW nebo Mercedes-Benz.

Myslím si, že ve většině případů rozhodují osobní sympatie. Důležitým kritériem je ještě charakter automobilu - vybíráme si tu značku, jejíž vozy nám sedí nejlépe. Často čtu, jak se někdo rozhoduje mezi Audi, BMW a Mercedesem. Tohle je přinejmenším divné, jezikož se jedná o značně rozdílné automobily (hlavně rozdíl mezi charakterem BMW a Mercedesu je značný).
Avatar - WinDiesel
20. 2. 2013 21:43
Re: Chtít může
BMW taky nic jiného než přední masku nemá. Od té doby, co Banglea vykopli nahoru, je BMW parodie na ledvinku a zbytek auta je Korea. Hnus, velebnosti.
Avatar - WinDiesel
20. 2. 2013 21:42
Re: uz aj ten lacny qoros
Ty a Tvůj partner? Nikdo jiný než 5% menšina si Audiny nemůže kupovat.
Já mám GLK a nehrozí mi, že bych v jiných potkával blondýny a 5% menšinu. A až budeš mít Q5 3 roky tak si povíme, kolikrát jsi skončil v servisu .........
Avatar - nardoxx
20. 2. 2013 21:25
Re: Chtít může
Za to BMW M-B meni Masku kazde 3 roky >:D
BMW nezmenilo Masku minimalne 35 rokov a o M-B ani nehovorim.
A k dizajnu, mne sa teda ovela viac paci Audi s akoze nudnym dizajnom ako MB napriklad CLA :no: >:-[]
20. 2. 2013 21:20
Re: Chtít může
Je to tak a zrovna v USA je dobře vidět ,jak berou značky podle prestiže .Audi je někde v pozadí ,zato Mercedes vždy kolem sebe měl určitou auru.
20. 2. 2013 20:21
Chtít může
Chtít může, ale s těmi jejich překulacenými patvary a nudnou okoukanou maskou, která se 10 let nezměnila si audi koupí jen nadšenec. :-)
Když už někdo koupí němce k vůli prestiži, tak se spíše poohlédne po opravdové prestiži což představuje Mercedes Benz a BMW.
20. 2. 2013 16:59
Re: uz aj ten lacny qoros
Když se podívám na Q5 a GLK v půlné výbavě, ne jak ty, žes tu dal q5ku v základu a GLK s paketem, tak Q5 je o moc hezčí, dynamické, a palubovka minimálně o level hezčí.... měl jsem možnost vyzkoušet si oba vozy a Q5 je jasná volba...taky jsme si ji v s-linu pořídili do garáže..
Avatar - strombolus
20. 2. 2013 15:15
Re: uz aj ten lacny qoros
Toppere podlé tvé "krásky" si o tobě nedělám iluze
radši kušuj brachu
Avatar - 3_diamanty
20. 2. 2013 14:29
Re: uz aj ten lacny qoros
povedal dr zoidberg ;-) tak to musi byt pravda :yes:
Avatar - Snooob
20. 2. 2013 14:26
Re: uz aj ten lacny qoros
Ty si mi už len odborík :-)
Avatar - 3_diamanty
20. 2. 2013 14:05
uz aj ten lacny qoros
ktoremu zakazali pouzivat pismeno Q vyzera lepsie ako tie Q modely od audi ..... skutocne neviem ako chce audi zvysit predaje v triede SUV.... rady Q povazujem osobne za nejmenej podarene audiny ( aj dizajnom ) je to len moj nazor..... taketo nudne beztvare krabice by mali zakazat v dnesnej dobe uz vyrabat.... 8-s

[odkaz] ;-\ osklivka
[odkaz] :yes: kraska

dalsia zrudicka bez napadu [odkaz]
8-s