Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nuselský most dnes slaví 40 let

Plány na přemostění Nuselského údolí se datují na začátek 20. století, Nuselský most byl nicméně dokončen až v sedmdesátých letech.
Zpět na článek
23. 2. 2013 09:58
23. 2. 2013 22:20
Avatar - RoadRunner426
22. 2. 2013 14:50
Výročí Nuseláku
Tak mě napadá docela morbidní způsob, jak by tohle výročí mohla Praha osalvit. Mohla by z něj nechat dobrovolně skočit 40 sebevrahů a Ti, kteří by pád přežili by dostali čtyřicetikarátové hodinky na památku :-). Prosím čtenáře, aby to brali jen jako černý humor - nemyslím to vážně. Když jsem si koncem článku četl, že z něj už skočilo víc jak 300 lidí, tak mě nic lepšího nenapadlo. Oslavy formou výstřelů dělobuchů, ohňostrojů a petard nesnáším kvůli hluku stejně jako všechna zvířata.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Pekelná Micinka
22. 2. 2013 15:41
Re: Výročí Nuseláku
My přišli o spolužáka z ročníku na základní škole. Bylo mu 14 let.
Avatar - RoadRunner426
22. 2. 2013 15:52
Re: Výročí Nuseláku
Tak to je smutné. Skočil zrovna z Nuseláku? Já zase přišel o spolužákyni v 1. třídě na základce, neskočila z mostu, ale jezdila v paneláku na zábradlí, neudržela balanc a spadla do šachty za výtahem, od té doby se ve spoustě paneláků tyto místa zakrývají roštem, aby se to už neopakovalo.
Avatar - Pekelná Micinka
22. 2. 2013 16:04
Re: Výročí Nuseláku
Kdyby neskonal na tomto místě, nepsal bych to.
Avatar - šmoula nešika
22. 2. 2013 21:36
Re: Výročí Nuseláku
Tak pochmurné téma už tu asi nevládlo dlouho... :-( No nic.
Avatar - Pekelná Micinka
22. 2. 2013 22:35
Re: Výročí Nuseláku
Myslím, že daleko chmurnější téma je chování velké skupiny lidí v silničním provozu a následky z toho plynoucí pro mnoho nevinných.
Avatar - Pekelná Micinka
22. 2. 2013 22:25
Nuselský most
Co k Nuselskému mostu napsat více. Je to dílo své doby, ale nutno dodat, že do krajiny zasahuje minimálně, takový oblouk, co byl plánován dříve, by daleko více dominoval pohledu na údolí. Z technického hlediska je obdivuhodné, že i přes zásadní změny již během stavebních prací, související s rozhodnutím o provozu sovětských souprav metra, se podařilo změny provést bez nějakých velkých viditelných úprav.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - lordlord
23. 2. 2013 09:58
.
těch tanků bylo 66, viděl jsem i fotky, kdy při testech mostu z vozovky odpalovali nějaké rakety
Rozbalit vlákno
0
23. 2. 2013 12:49
Podle neoficiálních informací
bude rekonstrukce stát 10x víc než ve skutečnosti ale všechno bude navenek naprosto v pořádku. Záruka na odvedenou práci bude v tajné smluvě stanovena na půl roku. Rekonstrukci bude řídit podle neoficiálních informací nějaký Janoušek s Bémem ;-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ada je zase tady
23. 2. 2013 21:19
Asociace
Vždy, když jedu po Nuseláku, vzpomenu na zcela hloupý a nesmyslný zákon o povinném celodenním svícení. Popojíždění v zácpě na Nuseláku za plného slunečního světla při okolní teplotě 30°C je dobrým příkladem takové blbosti. :no:
Rozbalit vlákno
1
23. 2. 2013 22:20
Re: Asociace
Svítit se, samozřejmě, musí. Za snížené viditelnosti. Nebo když je polární noc. :-!

Jinak kdo nevidí i ve dne, ať raději vrátí papíry. A je mi jedno, že sedí s i celou rodinou v parlamentu a že mají továrnu na žárovky do aut.