Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford Tourneo Courier, Connect, Custom a Grand Tourneo Connect: pro volný čas i práci

Ford v Ženevě představuje kompletní rodinku "lidských" dodávek Tourneo, která se ale v celé škále objeví v prodeji až v polovině roku 2014.
Zpět na článek
Avatar - twistedTSD
7. 3. 2013 13:12
Re: ospravedlnenie
Doblo ani jeho klon žádní krasavci nejsou, ale Berlingo/Partner (pro mě) koukatelné je.
6. 3. 2013 22:59
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
6. 3. 2013 22:59
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
6. 3. 2013 22:58
Re: ospravedlnenie
V Berlingu to vyzera zaujimavo, ako hifiveza z 90tych rokov ;-)
6. 3. 2013 22:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
6. 3. 2013 17:01
Nezklamal
Opět Ford nezklamal. Hnus, kam se podíváš.
Avatar - twistedTSD
6. 3. 2013 16:11
Re: ospravedlnenie
No, možná by pro mě bylo rychlejší vyjmenovat ty, které jsou ošklivější...Fordí design mi prostě nesedí...
6. 3. 2013 15:49
Re: Londýnské Taxi
Tak nějak, má podobné proporce jako všichni výše jmenovaní. Zajímavější bude ale verze Grand ;-)
6. 3. 2013 15:22
Re: ospravedlnenie
Na mna ten karamelovy plys z tavy neposobi dobre a cela ta plocha okolo radia vyzera divne.
Dokazem si predstavit, ze baby transporter by mohol byt uspesny, ale musel by vyzerat viac sumerne a hodnotne, nie tak gycovo.
6. 3. 2013 14:50
Re: ospravedlnenie
Práve interiér mi príde po ceste vzad nastolenej Fiestou a posledným Focusom ako krok vpred.
6. 3. 2013 14:49
Re: ospravedlnenie
Je to na smiech (či na plač?) jak sa tu podaktorí oháňate odbornými výrazmi a "odborným" hodnotením dizajnu... Vysvetlíš mi tú údajnú "optickú neproporčnosť" a "riešenie hlavnej línie čiarou"? Lebo ja som vážne asi blbec... :*)
Avatar - nalimer
6. 3. 2013 13:26
Re: ospravedlnenie
už len Dacia Doker mi príde krajšia.
úprimne - mne sa nepáči celý dizajn manuál Fordu. Otvorená tlama na prednom nárazniku vychádza z Aston Martinu. opticky je auto neproporčné.
viem prižmúriť oči pri transit connecte [odkaz] kde hlavná línia je riešená čiarou. ale tým končím.
6. 3. 2013 10:52
Re: ospravedlnenie
Exterier celkom ok, ale interier :no:
6. 3. 2013 07:33
Re: Londýnské Taxi
Ranault Kangoo, Citroen Berlingo, Peugeot Partner, Fiat Dobló, Opel Combo, Volkswagen Caddy. Ešte nejaká otázka?
6. 3. 2013 07:32
Re: ospravedlnenie
Myslím, že to konečne dostal do rúk normálny dizajnér a na ten voz sa dá pozerať. Dokonca interiér by som nazval vcelku vydareným, čo sa mi u Fordov v poslednom čase nestáva...
Avatar - King of the road.
5. 3. 2013 21:52
Londýnské Taxi
Mě to připadá jako velryba na kolečkách. Tímto chce Ford konkurovat? komu? Max tak Londýnským taxikum.
5. 3. 2013 19:31
Re: ospravedlnenie
Presne tak, na dodavku to ma naopak svizny styl a za me Fordu :yes: :yes:

Chces vic osobni a stylovejsi MPV vol z B- Max, C-Max, Grand C-Max, S- MAX a Galaxy.

Chces vice prostoru napr. pro praci, pro psy atd. nevadí ti více "pracovní " byt zajimavy design....jdi do rad Tourneo
5. 3. 2013 19:27
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - twistedTSD
5. 3. 2013 18:57
Re: ospravedlnenie
Nedá se říct, že by mě to u Fordu překvapovalo...
Avatar - nalimer
5. 3. 2013 18:52
ospravedlnenie
tymto sa chcem ospravedlnit tvorcom FL Hyundaiu ix35, ze som povazoval tento model za skaredy a utok na dizajn. ford dokazal vytvorit na dlhe obdobie skaredy voz v podobe tourneo connect. jeho vytvor sa len tak lahko neprekona.