Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon Ženeva 2013: Toto vás zajímá nejvíc!

Zpravodajství z ženevského autosalonu znamená v podání Auto.cz víc než sto článků. Která témata vás oslovila nejvíc?
Zpět na článek
12. 3. 2013 14:09
12. 3. 2013 19:28
12. 3. 2013 20:00
12. 3. 2013 21:43
12. 3. 2013 21:04
Avatar - Ham.
12. 3. 2013 14:09
Ženeva
nechci být nezřízený optimista, ale letošní Ženeva se posunula sympatickým směrem. Minimum zelených nesmyslů, minimum upoutávek na téma spotřeba již od, zato plný pytel nových supersportů, opulentních luxusních kočárů, sportovních aut a nakonec i studie a koncepty z kterých se dají vybrat krásné kousky. Takže jako za starých dobrých časů hlavním tématem jsou opět koně pod kapotou, zrychlení, Vmax, jízdní vlastnosti a další antizelené veličiny, takže za mě :yes:
Rozbalit vlákno
5
Avatar - euro89
12. 3. 2013 19:28
Re: Ženeva
Minimum zelených nesmyslů? Byl jsi tam? Už několik let po sobě se tam všichni snaží tvářit co nejzeleněji a letošní rok nebyl vyjímkou, spíše naopak. Vzhledem k tomu, že už i Ferrari představilo nástupce Enza s elektromotorem, tak to vidím tak, že jsme opět o krok blíže záhubě. :-!
Avatar - 3_diamanty
12. 3. 2013 20:00
Re: Ženeva
veru tak... aj mclaren predstavil supersportiak a bol to hybrid.... :yes:

neviem preco si mnohi myslia ze len preto ze v zeneve bolo vela sportiakov tak akosi sa na ekologiu nepozeralo.... pozeralo sa a pozera sa stale viac bohuzial ;-\
Avatar - Pekelná Micinka
12. 3. 2013 20:01
Re: Ženeva
Já to nevidím tak tragicky. Co mi je hodně sympatické a je otázkou, co ukáže praxe, to je systém Citroënu využívající stlačený vzduch. Aspoň u menších aut, v případech, kdy často slouží převážnou většinu času ve velkých městech, to vidím jako způsob, jak reálně snížit emise zejména na křižovatkách a přitom se vyhnout drahým a ekologicky kontroverzním bateriím. Ani ta elektřina u Ferrari mi nevadí, je to prostě přirozený vývoj.
Avatar - euro89
12. 3. 2013 21:43
Re: Ženeva
Za přirozený vývoj se dá označit něco, co přijde přirozeně. Jednoduše tak, že by to automobilky chtěly vyrábět samy od sebe. Jenže všechny tyhle zelený nesmysly vznikají jen kvůli nesmyslné šikaně aut ze strany idiotů v Bruselu. :-! :no: Nebýt žádných EURO norem, průměrných limitů CO2 pro automobilky a jiných pí*ovin, prodávaly by se ještě dnes stejně dobrá auta, jako kdysi...
Avatar - Ham.
12. 3. 2013 21:04
Re: Ženeva
Ano, řadu let to vypadalo, že jediné novinky jsou ty zelené. Letos myslím dominují "nezelené" novinky, u nástupce Enza mě elektromotor absolutně neruší, nevšiml jsem si, že by někdo řešil spotřebu u tohoto auta.
13. 3. 2013 11:20
Civic není krásný?
Toto vypotit, proněmecké auto.cz už je asi opravdu v koncích. Krása je subjektivní a tímto se jen auto.cz shodilo. :-(
Rozbalit vlákno
1
13. 3. 2013 19:37
Re: Civic není krásný?
Tiez som sa pozastavil nad touto poznamkou. Skor mi to cele pride na smiech, ak je octavia vacsia bomba ako nove NSX, to sa nedostalo ani do tohto vyberu. :-)