Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Octavia Combi: Nová generace je levnější než ta odcházející

Octavii II ve verzi Combi Škoda stále nabízí, za ceny od 368.900 Kč. Ceník nové generace začíná na 364.900 Kč a novinka je levnější i po zohlednění příplatkové výbavy.
Zpět na článek
4. 4. 2013 16:04
5. 4. 2013 11:55
5. 4. 2013 13:12
5. 4. 2013 14:06
4. 4. 2013 16:18
4. 4. 2013 16:26
4. 4. 2013 16:46
5. 4. 2013 11:56
5. 4. 2013 21:15
8. 4. 2013 13:27
4. 4. 2013 16:30
4. 4. 2013 22:25
5. 4. 2013 07:41
5. 4. 2013 12:50
5. 4. 2013 19:28
5. 4. 2013 22:03
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2013 15:40
Ať hledám jak hledám..
..stále nemohu najít KDE je tím malinkým písmem napsáno KOMERČNÍ PRESENTACE :-)
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Aladeen
4. 4. 2013 16:19
Re: Ať hledám jak hledám..
>:D :yes: Asi zabudli , určite to opravia
Avatar - 4hill
4. 4. 2013 17:19
Re: Ať hledám jak hledám..
Dospělý člověk si dokáže z článku vzít potřebné informace bez humbuku o domnělém úmyslu článku. Nepřekvapuje mne že se tu sešla hromada "plivačů" které článek vůbec nezajímá a ani dané informace nepotřebují. Hlavně aby neutekla příležitost si kopnout. Osobně čtu jen to co mne zajímá a komentuju jen když mám k věci co říct.. :-!
Avatar - peV
4. 4. 2013 18:58
Re: Ať hledám jak hledám..
Amen :yes:
Avatar - guze
4. 4. 2013 21:46
Re: Ať hledám jak hledám..
Tak tak :-)
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2013 20:49
Re: Ať hledám jak hledám..
On by si z článku dokázal vzít potřebné informace i pubescent - a pokud by nebyl "zaostalý" i on by nejspíš poznal ROZDÍL mezi "komerční presentací" a "nezávislým článkem"
Pěkný den :-)
5. 4. 2013 11:52
Re: Ať hledám jak hledám..
Tobě se asi dá říct jedině to, co řekl Jan Kraus coby Sprosťák ve filmu Černí baroni oné fifleně v erakci na její odpověď, když jí požádal o tanec......

Nakonec, že máš komplex z Volkswagenu, Audi a škodovky tady ví každý, je to jedna ze zdejších jistot, takže nám to nemusíš dokazovat znova a znova. Nesmíš si myslet (v tomto případě je docela zábavná představa, že jsi vůbec něčeho takového schopná...), že ostatní jsou stejně tupí, jako ty. I když zásda, podle sebe soudím tebe v tvém případě asi dost sedí....
Avatar - Hammunasakra
5. 4. 2013 16:51
Re: Ať hledám jak hledám..
Na to se dá říct jediné - kdo je TAKOVÝ tVWouba že NEpozná rozdíl mezi (skrytou) komerční presentací a nezávislým textem.. (a navíc se za tyto praktiky "bije")
..ten si (tu komerční presentaci MÍSTO nezávislého textu) ZASLOUŽÍ ;-)
Avatar - 3_diamanty
4. 4. 2013 15:48
na O3 sa setrilo
takze to ze podlieza o par korun nadhernu O2 je uplne normalne, tie vyplne dveri v novej O3 su jasna ukazka setrenia...
Rozbalit vlákno
12
4. 4. 2013 16:07
Re: na O3 sa setrilo
prosím Tě a už jsi v ní seděl? Nebo jen soudíš z obrázku?
Avatar - Ozzman
4. 4. 2013 16:43
Re: na O3 sa setrilo
Tak, Topper na ní hází špínu obligátně o tom žádná, ale verze ambition OIII vs ambition OII.. OII vypadá kvalitněji. Narozdíl od toppera mam s tímto osobní zkušenost :-) Ale když zas do nebe vychvaluje korejce, tak ti opravdu lepší než OIII nejsou :-)
Avatar - tune.lar
4. 4. 2013 20:51
Re: na O3 sa setrilo
kteří korejci? i40? i30? elantra? veloster? genesis? Nejsem fanatik, ale v rodině máme dva korejce a ve firmě jsou také,takže vím, o co jde. Sám bych preferoval místo Oktávky, jakýkoliv model od H/K od i30/ceed výše. Ať už chcete nebo ne, korejci se při pohledu na shade ( pokud vůbec mají tucha co to j e za značku) škrábou na zadku.

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]
Avatar - Nerez
4. 4. 2013 21:08
Re: na O3 sa setrilo
Až na ten Genesis vidím zrůdičku vedle zrůdičky. Hlavně elantra, to je vrchol nevkusu 8-s
Avatar - Ozzman
4. 4. 2013 23:10
Re: na O3 sa setrilo
Mluvíme o interiéru rozumíme?:) Jinak Elantra to si fakt uhodil hřebíček na hlavičku :-) Tam je to i z venku fakt nepovedený >:D
Avatar - tune.lar
5. 4. 2013 12:44
Re: na O3 sa setrilo
Dobrá už rozumíme :-), co se interiéru týče, ohledně vzhledu at si udelá obrázek každý sám,

i40

[odkaz]

i30

[odkaz]

Octavia 3

[odkaz]

Pravidelně sedlám novou i30, na oktu sem se byl pouze kouknout a sedlal ji pouze v salonu, nicméně věnoval sem ji spoustu času a vnímal každý detail.

A s klidem na srdci, uznávám, že H/K je na tom lépe, než nová okta, která je slepenec odpadu od VW. Dvojková okta, na tom byla materiálově a pocitově lépe než tato nová.

A to se není čemu divit, když se šetří.
Avatar - Ozzman
5. 4. 2013 23:14
Re: na O3 sa setrilo
A seděls v jaky výbavě? Jestli jezdíš s i 30 v plný polní a sedels v základní OIII tak se není čemu divit.. v základu ta Octavka neni žádná sláva. Porovnávej tedy výbavy. Mě se zas v Hyundai zdálo plastové králotvství 10 let nazpět Jinak souhlas O II vypadá vevnitř kvalitněji.
Avatar - Starfighter
5. 4. 2013 13:24
Re: na O3 sa setrilo
-Nejsem fanatik
-v rodině máme dva korejce
-korejci se při pohledu na shade ( pokud vůbec mají tucha co to j e za značku) škrábou na zadku.

:-! >:-[]
5. 4. 2013 15:49
Re: na O3 sa setrilo
Jezdím služební i40 kombi, manželka má i30 kombi v 99kW GDI ve výbavě trikolor + doplňky. Tak přesně naopak OIII si nečuchne ke komfortu korejců.... :no: :no: A to ještě za 327 000,- s DPH co stála ta i30 UŽ VŮBEC NE !!!
Avatar - tune.lar
5. 4. 2013 19:22
Re: na O3 sa setrilo
Tak, tak, doma máme starou i30 + novou i30, ta nová je o dvě generace dál, starou si pujčuji na vyblbnutí na okrsky, netrhne se z žádné zatáčky. Služebně jezdím mondeem a meganem.

Pokud někdo kupuje nové auto za 300 000, i30 je nejlepší volba, nejvíc muziky za stejnou cenu jako u konkurence. Výbavu tady sepisovat nemá smysl, bylo by to na celou A4,

Fandím všem značkám, at si každý koupí co chce, ale kupovat holobyt, ve stejné lokalitě za stejnou cenu jako vybavený byt, ťuk, ťuk
5. 4. 2013 21:13
Re: na O3 sa setrilo
Při pohledu na fotky (hlavně první tři) se mi otáčí žaludek... ne ne děkuji nechci...
5. 4. 2013 07:44
Re: na O3 sa setrilo
Ano sedel som vo vsetkych troch vybavach. Najvyssia vyzera ako tak dobre, ta najnizsia, tak tam je ten interier taky hrozny - naozaj na GULKU. Samozrejme detaily ako lacne vyplne dveri biju do oci aj v tej najvyssej vybave. Naozaj vidiet, ze sa oproti O2 podstatne setrilo... ;-)
4. 4. 2013 15:50
klima v základu
Mně hlavně přijde docela síla, že v tý základní výbavě se připlácí i za blbou manuální klimatizaci, když takovej bratr Golf má v základu automatickou :))
Holt Škoda. Od kol, volantu a hnusnejch sedaček platíš za všechno >:D
Rozbalit vlákno
1
4. 4. 2013 16:07
Re: klima v základu
To víš, VW jim to tak nakázalo, takových věcí najdeš bohužel víc.
4. 4. 2013 16:04
.
sranda clanok, redakcia (reklamne oddelenie Skody auto) promptne zareagovala na diskusiu k dnesnemu clanku o cenach novej O III kombi, kde vela ludi kritizovalo jej cenu.
takze predsa len sa ju nakoniec oplati kupovat.

tesim sa na zajtrajsi clanok kedy sa bude porovnavat modra O III tsi s cervenou O III tsi.
Rozbalit vlákno
3
5. 4. 2013 11:55
Re: .
Nikdo tě nenutí lízt na českej server a tam blít, jak je to blbý. Zkus si hledat články jinde.....
5. 4. 2013 14:06
Re: .
si mi teda dal, idem sa hanbit do kuta ;-)
Avatar - Aladeen
4. 4. 2013 16:18
Lacnejšia
Ale nie len cenou ;-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - leone
4. 4. 2013 16:19
D R A H Á !!!!!
ano cena "OD" je zajímavá,....ALE normální motor (min.1.4TSi) a středně průměrná výbava,....a jsem přes "půl mega",...to teda není levné to je BĚS !!!
...to tam klidně nacpěte 1,0MPi a můžete s cenou skočit od 299 000,- >:D >:D >:D ....nebudete stačit vyrábět >:D a lidi Vám utrhnou ruce :yes:
Rozbalit vlákno
1
5. 4. 2013 00:37
Re: D R A H Á !!!!!
Normlání motor? 70-80% procentům lidí bude naprosto dostačovat a i vyhovovat 1.2 77kW TSI.
4. 4. 2013 16:26
Nabídka
Možná jsem z jiného světa, ale cokoliv v nižší střední nad 550.000,- je předražený zbytečný luxus. Navíc některé věci mi přijdou více než úsměvné. Jakkoliv jsem patriot, tak např. vyhřívání čelního skla v roce 2013 je něco co Ford zcela běžně do svých vozů montuje přibližně 30 let a nemusí k tomu dělat takový PR humbuk - jeho zákazníci to toiž vědí...
Octavia může být samozřejmě stále stejně drahá nebo i levnější právě proto, že je jednodušší (než konkurence) a stále více dílů pochází z Ruska a dálnějšího východu (ověřte si v MB).
Ovšem v momentě, kdy na Evropu dopadá stín krize v Automotiv a jihokorejská konkurence prakticky smazala ztrátu je hraní-si na (cenovou) primadonu balancováním na tenkém ledě. Já osobně bych Škodu nebral z mnoha důvodů:
1/ oproti VW ztratila cenovou výhodu
2/ oproti VW ztratila technicky
3/ oproti H/K je mnohem dražší a takový Ceed SW v plné je cenově zcela jinde a přitom se technicky nemá za co stydět
4/ uniformita všech škodovek je děsivá - pokud se mi nelíbí Rapid, nebude se mi líbit i to ostatní - tady neexistuje varianta...
5/ diesely má lepší Francie, benzíny pak Ford
6/ zkuste se projet v Octavii s 17" koly po průměrné české cestě a budete zoufat, pak se podívejte jak vypadá Octavia s 16" koly a budete zoufat podruhé :-)
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Ozzman
4. 4. 2013 16:46
Re: Nabídka
Tak o tech PR řečích.. Věci, co má OIII ve výbavě mají konkurenční auta už pěknou řádku let. Třeba i dokonce Superb (automatické parkování) a dělá se s tim humbuk. Na druhou stranu, tyhle věci mají auta ve střední třídě a výše a ty si je mužeš koupit i do oktávky, konečně! >:D O tom to je :-) Taky mě to zezačátku štvalo, ale co... :-) Reklama funguje dobře, mrkni na prodeje >:D
5. 4. 2013 11:56
Re: Nabídka
Přidej těch palců ještě deset a smajlíků taky, bude to průkaznější - ale co se týká tebe.
Avatar - Hammunasakra
5. 4. 2013 16:53
Re: Nabídka
..copak že jste NEreagoval na TEXT, ale JEN na jeho "pochválení"? ;-)
Jako že "na holku si troufnu", ten text byl PŘÍLIŠ FAKTický - do toho "nepu(j)du"? :-)
5. 4. 2013 21:15
Re: Nabídka
Mám 1.8 TDDi Focuse z roku 2004 a vyhřívané čelní sklo rozhodně nemá....
8. 4. 2013 13:27
Re: Nabídka
Příště lépe vybírej... :-)
Avatar - dal
4. 4. 2013 16:30
Objevili Ameriku
A nový Golf je levnější než starý Golf, nová i30 je levnější než stará i30, nový Civic je levnější než starý Civic atd.atd.atd. A když se podíváme o kolik jsou nová levnější než stará, tak OIII šla dolů nejméně.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Ozzman
4. 4. 2013 16:47
Re: Objevili Ameriku
Hlavně je to nakonfigurováno tak, aby nová octa vyšla levněji:) Třeba když si u ty první verze odpustíš navinu, tak se hned začne mazat rozdíl ceny :-) atd... :-)
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2013 21:54
Re: Objevili Ameriku
Tak JISTĚ tu vyjdou podobné srovnávací články i o dalších vozech..
..nebo NEee? ;-)
4. 4. 2013 18:46
Škoda slevnila.. a M. Boleslav krmí lidi.
Mám pocit, že nás neustále Das Auto a spol. krmí nesmysly..... Nabízí se srovnání s telefony. Před 18 roky stála Nokie, kterou jsem nafasoval skoro 20 000 CZK a telefon byl "kus železa" a dnes by telefonoval. Tenkrát bylo cca 60 000 mobilů v ČR a telefonovali jenom ti co na to měli.... Dnes kdo chce, ten si koupí Jabko nebo Samsung za 20 000 a snad se mu nerozpadne za 3 roky. Ostatní pořídí střední nebo nízkou třídu od 2000 do 8000 a stačí jim to. Rozpad telefonu za 3 roky nikdo neřeší. Srovnání s auty je nasnadě, spousta aut dříve vyrobených jsou neskuteční držáci ve srovnání s dneškem. Dnes ale kdo chce, ten si koupí prémii ve vyšší střední (Mercedes, AUDI, BMW,... a klidně zaplatí 1MIO +. Má snad naději, že se mu auto nerozsype do tří let. No a ti ostatní koupí spodek, nižší střední a střední za nějaké peníze a jezdí než se neco velkého pokazí.. Některá auta už jsou stejný spotřebák jak telefony.. A tady se nám Das Auto potažmo Škoda snaží namluvit, že si to máme koupit skoro za cenu prémie... Zaplať pánbůh, že v tomhle národě už lidi prohlédli a nejsou všichni tupé ovwce... :-)
Rozbalit vlákno
7
Avatar - tune.lar
4. 4. 2013 20:56
Re: Škoda slevnila.. a M. Boleslav krmí lidi.
S těmi telefony nemáte pravdu, neznám telefon, který by se rozsypal po třech letech, pokud majtel není alkoholik.
Avatar - Ozzman
4. 4. 2013 23:12
Re: Škoda slevnila.. a M. Boleslav krmí lidi.
Já jich takovejch už měl a napříč výrobci , troufnu si říct, že i když alkohol občas piju, za alkoholika se nepovažuju >:D
Avatar - tune.lar
5. 4. 2013 19:28
Re: Škoda slevnila.. a M. Boleslav krmí lidi.
já jich měl 22, ale to byly doby kdy jsem nepreferoval operační systém, a kupoval pouze podle vzhledu, motoroly, samsunga sem měl jednoho E720. Prasklé skla, prasklé kryty atd, si měním sám. Nedovedu si představit jak se telefon při běžném opotřebení rozesype :-)
Avatar - volvo s60
5. 4. 2013 08:49
Re: Škoda slevnila.. a M. Boleslav krmí lidi.
Kolik si myslíš že vydrží motor TSI 1,2? 150t km? >:D :no:
5. 4. 2013 17:37
Re: Škoda slevnila.. a M. Boleslav krmí lidi.
To už mají první Oktávky 3 najeto tolik, že máš praktické zkušenosti?
Avatar - volvo s60
5. 4. 2013 18:09
Re: Škoda slevnila.. a M. Boleslav krmí lidi.
Ale ty motory už ano pitrys!
Avatar - volvo s60
5. 4. 2013 18:10
Re: Škoda slevnila.. a M. Boleslav krmí lidi.
Ale ty motory už ano pitrys! >:-[]
4. 4. 2013 22:25
hmm
tu to je celkom pekne povedane

[odkaz]

som zvedavy ked pridu korejci s turbo motormi, co to spravi ( zatial ma v tomto skoda vyhodu ). napr. novy ceed sw velmi pekne auto az som necakal, musel som uznat ze schreier urobil peknu pracu napriek tomu, ze som koncernista. zacina sa mi zdat, ze kia ako stracala na skodu ked prisla na trh, tak v sucastnosti maju vlak o nieco rychlejsie rozbehnuty a zacinaju ju nebezpecne dorovnavat, len sa desim rychleho predbehnutia, co by bola velka skoda.
Rozbalit vlákno
0
5. 4. 2013 06:53
Sen Českého Pepíka
569k za mr*ku s haldexem na 16'', nedivil bych se pokud na plecháčích, s plastovýma dveřma a chcípák 1.6TDI, krásně nastavená výbava kdy vás ukecají na 750k aby to mělo autoklimu,, metlu, volant a sedačky v zádu >:D

Chápu, bewundernswertesten ÜBERWAGEN který půjde na odbyt jak teplé rohlíky od pekaře, páč základ je opravdu bohatý (mlhovky a rádio s CD)

Haldex V - úspora na hmotnosti 1,4kg (rozuměj, os*ali jsme to ještě více)

Má to alespoň záruku delší než 2 roky? Nebo nahoře nejsou * a mají to dobře kalkulieren?!
Rozbalit vlákno
1
Avatar - RWD
5. 4. 2013 09:54
Re: Sen Českého Pepíka
AD cena: souhlasím, ale otázkou je, kolik lidí si do rodiny vlastně novou OII koupilo? Drtivá většina ji koupí až jako ojetinu, stejně tomu bude u OIII. Lidi marně očekávají, že dostanou levné a dobré auto... levné a dobré jako pojem je ale nesmysl. To neexistuje a když, tak ojediněle. Škodovka prodává za cenu, za kterou ví, nebo si myslí, že prodá, to je celé.

AD Haldex V: toď otázka.. ale jen proto, že haldex V pravděpodobně nemá žádné významné inovace oproti IV neznamená, že je špatný. IV byla dobrá, pokud něco neošidili a vypadá to že snad ne, je to myslím OK.

AD záruka: dlouhá záruka je v podobě Hyundai i Kia pouze iluze "kvality". Mají mnohem dražší servis než škodovka, takže se jim záruka vlastně vyplácí hned 2x:
1) musíš jezdit do auth. servisu abys ji udržel a platit šíleny peníze
2) mají auto pod kontrolou, takže můžou v tichosti měnit vadné komponenty a potlačovat tak mediální průsery s nekvalitou.

Záruka je ovšem jen na věci co se obyčejně nekazí a nepodléhají "opotřebení". Za mě tedy pouze iluze
5. 4. 2013 07:41
Su to uzernici!
Este pred eurom som jazdil na Octavii 1,8 DSG, ktorej cena bola skoro 900.000 SK!!!
Sorry, Octavia je prachsproste konfekcne auto s technikou, ktora sa bucha v milionovych seriach.
Cena je teraz nizsia, ale stale je to zderstvo! :no:
Rozbalit vlákno
2
5. 4. 2013 07:57
Re: Su to uzernici!
To kto kupil za tie peniaze? :-O

Pochopim iba jeden dovod a to, ze niektori ludia chcu mat auto v plnke a "nebyt napadni". Tak radsej kupia skodu ako nejaku strednu triedu za rovnaku cenu. Raz mi jeden zivnostnik povedal: "Vies, keby som prisiel do firmy v Audi/BMW/MB, tak mi nabuduce nedaju zarobit... ;-)
6. 4. 2013 08:47
Re: Su to uzernici!
Trosku vysoka cena za taketo maskovanie. A co vtedy, ked sef ma tiez Octaviu? Potom na bicykli? Je zaujimave, kolko far stoji pred statnou spravou a policajnymi budovami a "nema problema".
Avatar - vabis
5. 4. 2013 08:07
cena odráží kvalitu
Vzhledem k tomu, že v automobilovém průmyslu dochází k a znekvalitňování HW, který je nahrazován stále levnější elektronikou, tak se nelze divit, že musí klesat i cena :yes:
Rozbalit vlákno
1
5. 4. 2013 11:35
Re: cena odráží kvalitu
Ved keby to tak bolo, lenze nie je! Ak porovnavame OII/OIII, tak nova octavia ma vzadu torznu priecku (okrem 4x4 a najsilnejsej motorizacie), plastove vyplne dveri, a tvrde plasty. Vsetko veci, ktore mala OII lepsie. Pritom nova Octavia nie je veru az o tolko lacnejsia, ako by si tieto "uspory" zasluzili...
5. 4. 2013 09:30
Zase taháme na nudli ty hloupý čecháčky...
Zase to redakce s PR oddělením Škodovky pěkně napsala...jako reakce na diskusní témata o tom, jak je O3 drahá se tu objeví článek, který si hraje na to, že to není pravda. Stačí, ale zabrouzdat do detailů jejich kalkulací a člověk zjišťuje, že to není vůbec pravda a milá redakce nám všem zcela záměrně ohýbá realitu, aby to vypadalo tak jak potřebují.
Stačí si u benzínu spočítat umělé zdražení O2 díky BT hands-free a navigaci, plus těch pár drobností a jsme na "totožné ceně" nové O3. U 4x4 je to dokonce tak, že O2 je levnější.
Stejně to mimochodem fungovalo i u liftu...
Proč tu škodovku neustále tlačíte tak okatě? Proč prostě neřeknete, že nová O3 je za stejné peníze větší auto (a má samozřejmě horší materiály v interiéru, ale to byste nedodali)...modernější není, moderní technologie (jediný posun je kolenní airbag) jsou jen za příplatek.
Vlastně sám sebe překvapuju, že se tomu pořád ještě divím... ;-\
Rozbalit vlákno
3
5. 4. 2013 11:59
Re: Zase taháme na nudli ty hloupý čecháčky...
Nicméně to sem napsat musíš, co?
5. 4. 2013 12:26
Re: Zase taháme na nudli ty hloupý čecháčky...
Já chápu, že lidem jako jsi ty se nelíbí, když někdo napíše něco pravdivého o modle a zrovna se to nehodí do krámu...
5. 4. 2013 13:00
Re: Zase taháme na nudli ty hloupý čecháčky...
:yes: :yes: :yes:

Pod to bych se podepsal.

Jo, ale pár šílenců se ozve. Navzdory jednoduše prokazatelným faktům. Beran je začátek.
Avatar - Well-being
5. 4. 2013 10:34
Logika věci,
je-li něco horší, mělo by to být i levnější ... ;-)
Rozbalit vlákno
0
5. 4. 2013 12:50
He?
Levnější než OII ale dražší než veškerá konkurence (v ČR teda, abych byl, na rozdíl od VW fans, přesný).

Ke konfiguraci - kdo ze skutečných zájemců by dal těch 800? Upřímně - leda neználek, velký fanda nebo úplný blb. Ne, toto skutečně není střední třída. Stále se bavíme o C segmentu.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - petrumr
5. 4. 2013 19:28
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - jozephko
5. 4. 2013 21:29
Interiér novej Octávky pôsobí až luxusne
Nie som priaznivcom škodoviek, ale interiér novej Octávky a prakticky aj celé auto je urobené presne podľa mojej chuti. Nádherný je stredový panel, kde Škodovka ako jediná (!) z podobne tvarovaných prístrojoviek pekne dodržala tvar písmena V. Je to zvláštne, ale zdá sa mi to celé hodnotnejšie ako v Golfe či dokonca v Audinách. U Audin mi totiž vadí tá hrozná asymetria. A aj sedačky sú oveľa mäkšie ako v dvojkovej Octávii.
Podľa mňa nikto v tejto triede nepredáva lepšie auto ako škodovka. Je vidieť, že ľudia z Česany majú hlavu na rozmýšľanie, a nie na parádu.
Ale Octaviu by som si aj tak nekúpil - hlavne kvôli dlhoprstým.
Rozbalit vlákno
0
5. 4. 2013 22:03
Titulek
Skvělý titulek, akorát bych dodal "a mnohem lepší!"
Rozbalit vlákno
0