Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault Clio R.S. Grandtour: Zatím je to jen vize

Francouzská automobilka zvažuje malé ostré kombi. Škoda Fabia Combi RS tak možná dostane silného konkurenta.
Zpět na článek
17. 4. 2013 11:23
17. 4. 2013 12:22
17. 4. 2013 16:38
Avatar - 3_diamanty
17. 4. 2013 10:10
samy renault
tak s clankami o renaulte sa nam akosi vrece roztrhlo.... no ale k veci
;-)

ja si myslim ze clio rs kombi by mohlo mat pozitivne ohlasy u verejnosti a tak by ma seriova vyroba neprekvapila... aspon by to auto bolo prakticke podobne ako focus ST kombi :yes:
Rozbalit vlákno
9
Avatar - Ozzman
17. 4. 2013 10:25
Re: samy renault
Když sou tu Škodovky, tak si stěžuješ, teď je to Renault a taky si stěžuješ >:D Ach jo... neboj, brzy se objeví i článek o K/H :-)

P.S Focus je o třídu větší. V téhle třídě by Clio kombi nemělo konkurenci.
Avatar - 3_diamanty
17. 4. 2013 10:28
Re: samy renault
kedy som sa stazoval ze je tu vela clankov o skodovke? mozes hodit link? ;-)

mas pocit ze pri tomto clanku sa stazujem ze je tu vela clankov o renaulte?

ja viem ze je focus o triedu vacsi to mi nevravis ziadnu novinku ;-) ... len konstatujem ze ako kombik by to bolo prakticke auto podobne ako focus st kombi ;-)

ozzman.... v poslednom case mam pocit ze mi za kazdu cenu sa snazis odpisat ale nepises moc rozumne .... prepac ;-) .... pritom sme vzdy fajn pokecali

preco stale narazas na H/K neviem.... ja fandim aj inym autam a bavim sa vzdy aj o inych autach...

spominas si na svoju narazku na mna pri clanku o P208 GTi zo vcera?
citujem:
A kde je třeba Hjondáj i20 Supercharged?:D nebo Kia Picanto twin turbo? ... a potom ze ja kecam o korejcoch... ved ty ich mas stale v puse pod kazdym mojim prispevkom mi o nich pises...
Avatar - Ozzman
17. 4. 2013 10:55
Re: samy renault
Toppere:) Popichuju tě, protože a neřikej že ne si tahal a taháš Korejce pod každý článek, tak si z tebe dělám srandu >:D nic víc >:D Neřeš to tak moc >:D Není to tak dlouho, co sis na Škodu stěžoval, ale opravdu nemám čas vyhledávat diskuze a články, kde a přesně co to bylo. A ne neboj, opravdu nevyhledávám tvé komentáře. Jen píšeš pod články, které mne zajímají. Já mám Renault rád a fandím mu, proto jsem tu. Nové Clio kombi mne zajímá, ale i když se pohybuju v české metropoli, tak jsem ho zatím ještě nikde neviděl. Jsem na něj zvědavý.
Avatar - 3_diamanty
17. 4. 2013 10:57
Re: samy renault
na ja proti renaultu nic nemam a clio sa mi paci.... preto nechapem tie reakcie ;-) ... snad clio rs kombik bude ;-) drzim palce :yes:

na skodovku sa tu stazuju 9 z 10 tich citatelov.... ale ze sa tu o nej vela pise som sa nikde nestazoval... asi mam kratku pamat.... ved aj to je mozne.... nehadam sa ;-)
Avatar - Ozzman
17. 4. 2013 11:01
Re: samy renault
No, vidíš a já si pamatuju, že si tu nedávno řikal, že Renault nemusíš :-) To je jedno. Každopádně kombi v téhle třídě vozů moc konkurece nemá. Napadá mě leda Fabia R.S. kombi
Avatar - 3_diamanty
17. 4. 2013 11:09
Re: samy renault
renault sa vybral spravnym smerom.... a ja renaultu fandim.... nemusim ho mozno v tom zmysle ze pezoty mam radsej ale inak proti renaultu nic nemam... snad je to uz vysvetlene ;-)
Avatar - Ozzman
17. 4. 2013 11:30
Re: samy renault
Ok. Už nebudu rýpat. Peugeot mi sedí jak kde. Líbily se mi auta do 406. 406 coupé byla nádhera. 407 mi naopak přijde hodně zvláštní vůz i když na venek zaujme, interiér a posaz mi nesedí. Novou řadou Peugeotů sem nejel, tak nemohu soudit, ale vypadají hezky.
Avatar - 3_diamanty
17. 4. 2013 11:39
Re: samy renault
406 coupe je vazne nadhera.... zlate casy pininfariny a pezotu.... :'-( ach jaj kdeze su...

boze ako som zral 406tku kedysi..... :'-( a aj filmy taxi taxi s nou... , ta 407 uz veru nie je ono... ale teraz je myslim pezot opat na spravnej ceste... :yes:
Avatar - Ozzman
17. 4. 2013 12:29
Re: samy renault
Akorát neni nejlevnější. 406 sem jezdil jen sedanem a to byl opravdu komfortní francouz.
17. 4. 2013 11:23
jo
celkem pekna vize :-)
Rozbalit vlákno
0
17. 4. 2013 12:22
líbí se mi
nové clio se mi moc líbí a doufám, že se bude rs grandtour nakonec vyrábět - třeba si ho někdo koupí i u nás a zas bude na silnicích veseleji :-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Atlis
17. 4. 2013 14:11
clio r.s. v kombajnu
:yes: vyborny napad.

podstatne lepsi ako predavat trojdverovu fiestu st v europe a patdverovu v usa...
Rozbalit vlákno
1
Avatar - wladyk
17. 4. 2013 15:21
Re: clio r.s. v kombajnu
Lidové vozítko za lidovou cenu. To se bude prodávat jak houska na krámě. >:D
Avatar - Jaros71
17. 4. 2013 16:38
Sport a Combi
Pěkné..!! :yes: :yes:
Za mne ANO..vyrábět.
Renault sice není moje značka , ale vypadá to dobře.
Rozhodně líp než sportovní Fabia v kombíku.. ;-)
Když bude slušná cena , kupce si jistě najde.
Rozbalit vlákno
0