Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan 370Z: Nové Zetko v Česku startuje těsně pod milionem Kč

Nissan nastavil cenu základního provedení modelu 370Z na 999.900,- Kč. Nová generace „Zetka“ je tak o nemalých 130 tisíc Kč levnější než 350Z. Prodej bude zahájen 8. června 2009.
Zpět na článek
3. 6. 2009 13:12
neregistrovaný "Deen"
3. 6. 2009 21:42
neregistrovaný "maxo"
4. 6. 2009 17:22
neregistrovaný "maxo"
4. 6. 2009 18:00
neregistrovaný "maxo"
7. 6. 2009 21:41
neregistrovaný "maxo"
7. 6. 2009 21:13
neregistrovaný "maxo"
7. 6. 2009 22:41
neregistrovaný "maxo"
8. 6. 2009 23:37
neregistrovaný "maxo"
10. 6. 2009 19:27
neregistrovaný "maxo"
10. 6. 2009 20:55
neregistrovaný "maxo"
10. 6. 2009 21:26
neregistrovaný "maxo"
10. 6. 2009 19:27
neregistrovaný "maxo"
10. 6. 2009 20:54
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 10:46
4. 6. 2009 09:27
3. 6. 2009 11:21
neregistrovaný "turbomotor"
3. 6. 2009 11:41
neregistrovaný "RIO2"
3. 6. 2009 12:10
3. 6. 2009 13:14
3. 6. 2009 13:10
neregistrovaný "Deen"
3. 6. 2009 14:14
3. 6. 2009 21:49
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 21:59
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 22:14
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 21:40
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 21:58
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 22:15
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 22:28
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 22:36
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 23:30
neregistrovaný "maxo"
4. 6. 2009 17:16
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 15:05
Avatar - ryman
3. 6. 2009 00:54
Tak se to robí "po japonski"
měli by ty smajlíky nějak předělat a přidat mezi ně animovaný slintací smajlík >:D jinak poctivý sporťák s duší za poctivé peníze o kterém nemá cenu pochybovat :yes: :yes: :yes: :-)
Rozbalit vlákno
12
3. 6. 2009 05:59
Re: Tak se to robí "po japonski"
tak jest :yes: :yes:
Avatar - pelikoš
3. 6. 2009 07:58
Re: kdo nevěří,ať tam běží
měli by přidat ještě jednoho-učůrávajícího >:-[]
bez pochyby nejlepší a bezkonkurenční nabídka na trhu.chvilku jsem si zvykal,páč 350 měla laťku sakra vysoko,ale 370 ji posunula zase o notný kus dál.BRAVO NISSAN :yes:
Avatar - pelikoš
3. 6. 2009 08:30
Re: kdo nevěří,ať tam běží
musím reagovat ještě jednou...v tý žlutý je to mr.fantaZtic
Avatar - white label
3. 6. 2009 11:05
Re: kdo nevěří,ať tam běží
Pro vás dva přidat jednoho smajlíčka..."úchyláčka"... :yes: >:D
Avatar - pelikoš
3. 6. 2009 18:38
Re: kdo nevěří,ať tam běží
;-)
3. 6. 2009 08:06
Re: kdo nevěří,ať tam běží
Tak jest. Slusny sportak, za velmi pekne peniaze, dostupny aj obycajnym ludom. Nissan si zasluzi jednoznacne pochvalu!
Avatar - Enthusiastic.driver
3. 6. 2009 09:56
Re: kdo nevěří,ať tam běží
Vravíš, u vás aj v době kríze majů obyčajní ľudé víc jak 30.000 ojro na nové Zetko? Poslúchaj, potreoval bych zohniat jakúsi garsonku u Košic, bo su též taky obyčajný človek, len nemám Zetko. A rád bych to zmenil... >:D >:D Tím jsem chtěl svou otřesnou slovenštinou říci, že Zetko bude i pro obyčejné lidi z východního bloku, tak za 15 let a 200.000 najetých km jako polorozpadlá vylítaná hajtra :'-(
Avatar - Leg
3. 6. 2009 16:12
Re: kdo nevěří,ať tam běží
Takže tá hatlanina mala byť slovenčina >:D >:D >:D Ale ja by som určite lepšie s češtinou nedopadol.

Inak súhlas, ak aj u nás už niekto má toľko peňazí na kúpu auta (čo pri pohľade na tunajší autopark nie je nič až tak výnimočné), väčšinou si Zetko nemôže dovoliť z iných dôvodov - potrebuje buď niečo priestornejšie, pretože má rodinu, alebo pohodlnejšie a ekonomickejšie, lebo toho veľa najazdí alebo niečo reprezentatívnejšie, lebo proste potrebuje robiť dojem v zamestnaní atď
Takže tá cena sa vzhľadom na schopnosti a možnosti auta zdá výhodná, na druhej strane si u nás rozhodne nemôže dovoliť dať za takúto hračku toľko peňazí len tak hocikto.
Avatar - white label
3. 6. 2009 11:02
Re: kdo nevěří,ať tam běží
S jakou duší? Duše už se na moderních autech nepoužívají pěkně dlouho... :*) >:-[]
Avatar - ryman
3. 6. 2009 12:07
Re: kdo nevěří,ať tam běží
haha >:D myslím, že víš.. v tomhle autě se vyplatí vozit nějaké ty "duše" navíc ve schránce před spolujezdcem, co kdybys chytil na lep nějakou hezkou kolemjdoucí >:-[] >:-[] >:-[] :yes: v brně je dneska krásně jasno :-) :yes:
Avatar - white label
3. 6. 2009 12:35
Re: kdo nevěří,ať tam běží
Koukám, že ty v tom máš taky docela "jasno"..., jak to funguje s těmi "kočkolapy"... :yes: ;-)

P.S. Já to neznám, jsem trochu "konzerva"... >:-[]
Avatar - Katikakus
3. 6. 2009 14:36
Re: kdo nevěří,ať tam běží
Jo, pekny kus auta, skvele parametry, vyborny pomer cena/vykon/zabava. V teto kategorii favorit cislo 1. Nissan :yes:
Avatar - iudex
3. 6. 2009 09:00
A to se vyplatí...
Tak tomu hovorím slovo do boja: 22 kW (30 k) naviac, na stovku rýchlejsie o 6 desatín, a to o 130t lacnejsie :yes:
A i ked sú tu mnohí citliví na uvádzanie Nissanu a Porsche v jednej vete, pýtam sa, preco dat o 79O tisíc Kc viac za Caymana S slabsieho o 26 kW?!!!
Rozbalit vlákno
46
3. 6. 2009 12:26
Re: A to se vyplatí...
A ještě lepší zvuk než 350 :-)
[odkaz]
3. 6. 2009 12:36
Re: A to se vyplatí...
A zober si k tomu, ze Zetko je vykonovo velmi blizko 911 a jej cena je uz uplne niekde inde.
Avatar - white label
3. 6. 2009 12:42
Re: A to se vyplatí...
Tak přece nemůžete poměr cena/kvalita auta měřit v "jednotkách" kW/Kč... ;-\ ;-)
3. 6. 2009 12:48
Re: A to se vyplatí...
Uznam 350 interier nebola vypracovana nejak velmi pekne, ale 370z je uz fajn, subjektivne sa mi paci ovela ovela viac ako cayman.911(997) tiez nie je nic extra. Porsche ma stale meno, ale do nekonecna to nepojde.
Avatar - white label
3. 6. 2009 12:51
Re: A to se vyplatí...
Víš kolik lidí už si tohle myslelo před tebou...? :*) ;-)
neregistrovaný "Deen"
3. 6. 2009 13:12
Re: A to se vyplatí...
Protoze je to PORSCHE... ;-)
Avatar - white label
3. 6. 2009 20:07
Re: A to se vyplatí...
Přesně tak...můžeš mít "jen" hodně dobrý mnohokiloWatový sporťák za dobrou cenu..., nebo "už" sporťák přímo od PORSCHE! :yes:
:-! ;-)
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 21:42
Re: A to se vyplatí...
tak tak, PORSCHE je PORSCHE a nie, len vykonmi a jazdnymi vlastnostami.
4. 6. 2009 09:46
Re: A to se vyplatí...
Na kolkych porschakoch si si uz zajazdil? 8-s
neregistrovaný "maxo"
4. 6. 2009 17:22
Re: A to se vyplatí...
no priznam sa, ze ani na jednom porsche som nesoferoval, ale sedel som v nejakych 911 a sedel som aj v 350Z a dost mi hovoria veci ako Image,Tradicia,sportova ikona a v neposlednej rade kvalita a v tychto veciach je Porsche uplne ina liga.Tym nechcem zhadzovat kvality 350Z alebo 370Z, ale PORSCHE je PORSCHE.
Avatar - white label
4. 6. 2009 17:55
Re: A to se vyplatí...
To by tu přiznal opravdu jen málokdo :yes: ...
Srovnávat jízdu v Caymanu, nebo dokonce v 911 s 350/370Z je těžce mimo...a to nejen z pohledu tradice a image...stačí se např. podívat kde má motor Porsche a kde Nissan, kerý tak koncepčně odpovídá spíš někdejší 924/944.
350/370Z je opravdu hlavně auto na "vyblbnutí se" a kdybych měl volit auto např. na opravdu delší (ale i dlouhou) cestu mezi 350/370Z a klasickou Carrerou 911, byla by moje volba pro 911 jednoznačná...
neregistrovaný "maxo"
4. 6. 2009 18:00
Re: A to se vyplatí...
tak v tom je to kuzlo 911 , ze ta je naozaj pouzitelna na denne pouzitie a dlhe trasy a inak zase suhlasim s tvojim nazorom. :yes:
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: A to se vyplatí...
maxo - dovolím si nesouhlasit..vyjmenuji ti x aut bez tradice a image (slovo image u aut nesnáším - v dnešní době je to přežitek)a rozhodně bych do toho výčtu nezahrnul 350 Z,jelikož ,,image,,a sportovní ikona je (kdo neví,za pár minut při brouzdání na netu hned zjistí).
Porsche je výborné auto,ale v dnešní době jsou už lepší,na špici už nějakej ten pátek Porsche nefiguruje.
Tajže i když Hyundai udělal coupé (Genesis) se zádním náhonem a samosvorem,tak bude asi špatné jelikož Hyundai nemá image a sport.ducha,takže nebrat....trochu blbost,ne?
,,Cayman S,, je jednoznačně a s přehledem to nejlepší Porsche,ale cenově je úplně někde jinde než Z,takže pro dnešní dobu dává 370 větší smysl,to je jasný.
6. 6. 2009 14:46
Re: A to se vyplatí...
niekto tu číta SPEED?! :yes:
Avatar - pelikoš
6. 6. 2009 18:33
Re: A to se vyplatí...
a taky autocar,určitě lepší,než autobild ;-)
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: A to se vyplatí...
martinius - nejen speed ;-) - píše mojito
Avatar - white label
6. 6. 2009 23:14
Re: A to se vyplatí...
Nevím přesně co opravdu "nesnášíš" (já třeba vejce) ;-) , ale "image" se nevztahuje jen ke "konkrétnímu" typu auta, ale významně i k určité značce (výrobci) obecně...
Že je v dnešní době image přežitek?! Nebuď bláhový...
Čeho se asi tak podle tebe snaží docílit např. reklama, které je i dnes (v období krize) všude tolik kolem nás...?
Především kladného "působení" určité značky, nebo jejího produktu a jejího lepšího (celkového) dojmu na veřejnost...tedy jejího lepšího "IMAGE".
Nepředstavitelný objem peněz, který z firem "teče" právě do marketingu a s ním spojené reklamy, je důkazem, že image dnes rozhodně není přežitek, ale spíš právě naopak...
Lepší dojem na veřejnost (image) lze samozřejmě dosáhnout
i zdánlivě jednoduchší a "levnější" formou, jako například dlouhodobě dobrými zkušenostmi většiny zákazníků s jednotlivými produkty určité značky...ovšem v dnešním vysoce konkurenčním prostředí je to pro většinu, hlavně méně "zavedených" firem, běh na hodně dlouho trať, s výsledkem (umístěním) nejasným a hlavně nejistým...
Proto se "uchylují" prostřednictvím marketingu k mnohdy zřetelně klamavým reklamám (např. prášky na praní apod.)...prostě pro dobrou image se i dnes snaží dělat firmy maximum a to všemi prostředky...

Co se týče pojmu ikona, tak ten lze v tomto případu nejlépe jednoslovně vyjádřit slovem "symbol", ve smyslu - typický představiltel (pro většinu)...
Ptám se tedy..., když vezmu vzorek naprosto různých 100 lidí, kteří ovšem nečtou (tak jako my) AUTOCAR, SPEED, TopGear apod....
a zeptám se jich na "typickou" značku vyrábějící dobrá a známá sportovní auta..., a s ní spojený určitý konkrétní typ tohoto auta...kolik lidí si např. vedle Ferari a jeho GTO, vzpomene na Porsche a jeho 911, a kolik naopak třeba na Nissan a jeho 350/370Z...?
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: A to se vyplatí...
white label - vcelku souhlasím,asi moc čtu :-).Napsal jsem jen svůj osobní názor,kter asi už ve svém věku nezměním.Stejné je to i se slovem ZÁBAVA - další profláklé slovíčko hlavně v motoristických časopisech.Jak můžou vědět,že se v konkrétním autě bude každý bavit,to ja naprostá stupidita.Bavit se může někdo na 1/4 míle na dragsterech,někdo ve chirurgickém GT-R atp.,což evidentně neuznávají.Bohužel spousta lidí se jejich ,,nemocí,,nakazila a tak trochu to přežvykují u konkrétních značek.
Tvůj příspěvek byl ale věcný a z 95 % s ním musím ...bohužel souhlasit :-) i když s tím Genesisem a Caymanem mám pravdu pravdoucí - jsou to velice dobrá auta,stejně jako zetko
Avatar - white label
7. 6. 2009 10:34
Re: A to se vyplatí...
Samozřejmě rozumím tomu jak si to myslel a s tou ZÁBAVOU také souhlasím...
Šlo mi jen o to, že se tu často skloňují pojmy image, nebo ikona, bez "trefení" podstaty významu těchto slov...
Smějem se např. reklamě na prášek na praní a pak jdem
a stejně si ho koupíme spíš než ten, který už "známe"
z reklamy...tak že se smějem vlastně spíš sami sobě...
>:-[]
A dej na trh např. objektivně lepší! (s pravdou pravdoucí) prací prostředek za lepší cenu! a kašli při tom na image a...
...už ti "stačí" jen hodně! štěstí, budeš ho určitě potřebovat...
;-)
Tak to funguje a ani my dva to bohužel nezměníme a zřejmě to
i občas "nevědomě" podporujeme... :-!

P.S. Jinak ale zrovna u Porsche si nemyslím, že je kvalita nějak významně pod úrovní vlastní image značky..., jako u příkladu většiny těch pr. prášků...
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: A to se vyplatí...
white - v žádném případě neshazuji Porsche,páč věří že je to velmi kvalitně zpracované auto,jinak opět se vším souhlas,tentokrát 100 % :-).Dnes nějaké ,,moudra,,už nenapíšu jelikož na mě leze nějakej bacil,ale s tvým názory souhlasím...máš to v ,,kebuli,, docela srovnaný >:D :yes:
Avatar - white label
7. 6. 2009 20:39
Re: A to se vyplatí...
Díky... a zkus na noc dva origo šumivé Aspiriny
s céčkem...pokud to není ještě rozjeté i Oscillococcinum...
a pokud je to spojené s nějakým (i menším) zánětem,
taky Phlogenzym... :-!
Měj se... a zbav se toho co nejdřív...
;-)
neregistrovaný "maxo"
7. 6. 2009 21:41
Re: A to se vyplatí...
ano pane doktore. ;-)
neregistrovaný "maxo"
7. 6. 2009 21:13
Re: A to se vyplatí...
mojito nejak tak som to myslel ako pise white, ja som sa Ta nechcel dotknut, ani tvojej manzelky, ale pre mna je PORSCHE naozaj sportova ikona, teda symbol s velkym S, ale to neznamena, ze 350Z nie je pre mna uchvatne auto, prave naopak je a aj som mal moznost sa v nom previezt a zazitky boli neskutocne, fakt je to stroj pre ostrych tvrdych chlapov bez kompromisu, citil som sa obrazne ako v motokare, bolo to fyzicky narocne, proste pre mna auto na vikendove vyblaznenie, ale nie pre kazdodenny zivot a vobec mi nevadi, ze neznie NISSAN tak luxusne ako PORSCHE, ale pre mna to nie je az taky symbol ako PORSCHE.PORSCHE je pre mna vysnivany sen od malicka a stale pretrvava a stale bude.Nejazdil som PORSCHE klasicke, len SUV, ale som v nom sedel, ale tam vsade na mna dychal ten symbol jedinecnosti, ktory som necitil v 350Z.
A ze je PORSCHE vhodnejsie na denno denne pouzitie mam, len vycitane z testov a zo skusenosti niektorych majitelov.
;-)
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: A to se vyplatí...
maxo - teď jsi to napsal trošku jinak než předtím (možná jsem ten starší příspěvek nepochopil).Mě a určitě ani Fefe (ona tuhle diskuzi nečetla)ses nedotkl,nejsem tak nedůtklivý,ač to tak možná někdy vypadá ;-) .Já ,,obhajuji,,auta,která znám a mám je moc rád >:D .
Mě image moc nebere,kdybych si mohl vybrat měl dost peněz tak : GT-R,Caymann S a 370 Z by byla poslední,mít 2 mega,tak jednoznačně Cayman by vyhrál nad zetkem (GT-R je dražší).
Ty zbožňuješ Porsche,já taky ale Nissan a jeho GT-R je o trošičku lepší šálek kávy,pro mě ;-).U Porsche se sejří,že si bere zbytečně velký peníze za auto,které má hodně velkou konkurenci v zet (o 750 000 Kč lepší není i když zahrnu tu ,,image,,)..a trochu by mohli být odvážnější designen,není jen můj názor,že ten stále stejný vzhled se už omrzel - mimo GT samozřejmě!
Závěrem ale musím napsat,že to vidíš hodně podobnou optikou jak já >:-[]
neregistrovaný "maxo"
7. 6. 2009 22:41
Re: A to se vyplatí...
ono niekedy sa mi nechce rozpisovat a nemam taky talent, ze viem napisat nieco kratke a zrozumitelne.
Co sa tyka GT-R tak to je jednoznacne momentalne aj pre mna supersport cislo jedna a to celkom jednoznacne, jedine co mi vadi je ten interier, ale viem, ze ten nie je az tak dolezity u tychto supersportov.Osobne ja u Porsche radsej nejaku 911 ako Caymann, najradsej nieco ako GT2, alebo GT3, alebo turbo a prave mna berie to, ze si PORSCHE zachovava ten svoj designovy styl.Urcite suhlasim, ze rozdiel medzi nobl znackami a klasickejsimi, nie je zdaleka taky ako cena, to iste dnes aj plati medzi premiou versus klasicky vyrobcovia.Ja osobne mozem aj R8 a ta nema zatial silny symbol, ale verim, ze postupom casu ho bude stale vylepsovat. ;-)
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: A to se vyplatí...
maxo - já jsem v GT-R seděl a interiér se mi líbil docela dost (na Nissan až překvapivě dobře zpracován).R8 ypadá naprosto úžasně a myslím si,že si už ,,image,vypracovala.
Vedle naší garáže má soused černýho Caymanna a když s tím vyjede tak obdivně hodím očko ;-) .
Brzo pojedu na Slovensko,ale jen Trenčín,Nováky a zpět ;-\
neregistrovaný "maxo"
8. 6. 2009 23:37
Re: A to se vyplatí...
To tam mate nejake VIP garaze.Ja som v Parizi a na SR budem v lete, uz zaciatkom jula, teda 7 mesiac a Trencin je blizko, ale to budes asi uz davno v Cechach.
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: A to se vyplatí...
maxo - VIP garáže ne,je to trochu náhoda ;-) .I přes léto se na Slovensko nejspíš dostanu,tak to třeba klapne,dám vědět ;-)
Avatar - white label
9. 6. 2009 20:43
Re: A to se vyplatí...
Nebo si dáme zpicha u mě...to budete mít oba tak "na půl cesty...", stejně se chcem s Maxou (ne Martinem!) v létě někde "srazit"... ;-)
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: A to se vyplatí...
white - mě nedělá problém někam zajet ;-)
neregistrovaný "maxo"
10. 6. 2009 19:27
Re: A to se vyplatí...
mne taktiez nie. ;-)
Avatar - white label
10. 6. 2009 20:35
Re: A to se vyplatí...
No, ty aby ses taky hned nepřidal...! ;-\
No tak já vám teda kluci křena dělat nebudu... :*)

P.S. Tady to trochu smrdí vašimi vzájemnými SZ... (sexy zadky) >:-[]
To je určitě ta akce cos včera večer avizoval... ;-)
neregistrovaný "maxo"
10. 6. 2009 20:55
Re: A to se vyplatí...
neplas ho, on nevie o co ide, este nam ho odplasis. >:-[] >:D
Avatar - white label
10. 6. 2009 21:07
Re: A to se vyplatí...
Už ho neplaším nám, ale jen tobě... >:-[] >:D
neregistrovaný "maxo"
10. 6. 2009 21:26
Re: A to se vyplatí...
co uz si sa s nim zrazil?
Avatar - white label
10. 6. 2009 23:43
Re: A to se vyplatí...
Nežárli zase..., ani nemáš zatím důvod... :*) >:-[]
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: A to se vyplatí...
white - Mám vás rád oba >:D ,kde je ten tvůj střed cesty?
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: A to se vyplatí...
Až dnes jsem prolítla tuto diskusi.Takže jen pro upřesnění:
samoopravovací lak je - ano,jak zde někdo tipoval - za určité teploty se 'zatáhne'.Škrábance nesmí být ale příliš hluboké.

A plete se ten,který uvadí,že 350Z není auto pro běžné užívání.Delší trasa bez problémů(vyzkoušeno).Snad až na ty naše dálnice...Nemá kufr?Blbost.Na sporťák dostačující.Velký nákup do něj v poho naskládáte a na dovču ve dvou s kufrem rovněž můžete.Slušný,ne? ;-)
Avatar - white label
10. 6. 2009 20:27
Re: A to se vyplatí...
Ale mně už docela jo... >:D Jsem si jen tak říkal, že ušetříte každý "půlku" cesty..., no a já, jen tak čistě náhodou... dvě celé! >:-[]
Je mi jasné, že teď najezdíš většinu kilometrů stejně "zbytečně"...
;-)
neregistrovaný "maxo"
10. 6. 2009 19:27
Re: A to se vyplatí...
S maxou? S martinem? :-O
Zrazit? :-O
Avatar - white label
10. 6. 2009 20:38
Re: A to se vyplatí...
Martin Maxa - "pouplární" český zpěvák...
srazit - stretnúť
neregistrovaný "maxo"
10. 6. 2009 20:54
Re: A to se vyplatí...
ja viem kto je MAXA svalnaty, ale ja som myslel , ze sa chces zrazit so mnou, ved pockaj ja Ta zrazim, ale k zemi. >:-[] >:D
Avatar - white label
10. 6. 2009 21:02
Re: A to se vyplatí...
To bys musel být MAXA a ne MAXO... ;-) >:D
3. 6. 2009 23:29
Re: A to se vyplatí...
Chybí image :yes:
6. 6. 2009 14:50
Re: A to se vyplatí...
image caymana nieje ziadna slava..urcite nestoji za 790 tis...moj nazor
Avatar - pelikoš
6. 6. 2009 18:35
Re: A to se vyplatí...
zetku určitě ne!
Avatar - Enthusiastic.driver
3. 6. 2009 10:04
Problém sportovních kupé
Je to sice strašně pěkné, že se dá za méně než milion sehnat nové sportovní kupé s výkonem přes 300k, leč prakticky to na prodejních číslech nezmění vůbec nic. Problém 370Z a podobných kupé je velmi prostý - lidé, kteří ho chtějí, na něj většinou nemají a ti co na něj mají, už vyznávají jiné priority, než zběsilý atmosférický šestiválec a adrenalinové chování zádě. Takže, sice to je imo naprosto bezkonkurenční cenová nabídka a sám si z ní sedám na zadek, ale imo to k ničemu nepřispěje, protože cílová skupina zákazníků je natolik úzká a specifická, že se snížením ceny pod milion stejně nerozroste.
Rozbalit vlákno
3
3. 6. 2009 10:43
Re: Problém sportovních kupé
Na tom je urcite velky kus pravdy.
Avatar - Enthusiastic.driver
3. 6. 2009 10:54
Re: Problém sportovních kupé
smutné pravdy. Mít mega, tak vím, za co je utratím :-)
3. 6. 2009 23:27
Re: Problém sportovních kupé
Souhlasím .... chybí tu image.
Avatar - skejpa
3. 6. 2009 10:07
dobra investice
to auto se mi nelibi. ani vnitrek se mi nelibi (no, zas tak strasny to neni :-) ). jenze se mi libi schopnosti a cena. kdyz se skloubej tyhle dve veci, rekl bych, ze ted nema konkurenci...
Rozbalit vlákno
0
3. 6. 2009 10:46
Pekne
Slusne sportove naradie, za relativne dobru cenu oproti konkurencii a v tej zltej vyzera fakt suprovo. Interier slabsi, ale to tam nikoho nezaujima. :yes:

Neviete niekto, co je to samoopravovaci lak? Akoze je makky a po skrabancoch sa zaleje? Napr. po nahriati? Mozno uplna somarina, ale to ma napadlo ako prve...
Rozbalit vlákno
1
4. 6. 2009 09:27
Re: Pekne
Lak se sám nezacelí pokud je poškozen do té míry, že dojde k přerušení vazeb ve vnitřní struktuře laku, nebo k jeho odloupnutí. Doba potřebná k zacelení laku závisí na okolní teplotě a na hloubce jeho poškození. V
některých případech může zacelení trvat až jeden týden.
zdroj:cennik CR nissan 370z.
neregistrovaný "turbomotor"
3. 6. 2009 11:21
Další..
..neúspěšný pokus o sesazení Fabie RS z trůnu...
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "RIO2"
3. 6. 2009 11:41
Re: Další..
>:D >:D >:D Nemajú šancu!!!!!
Avatar - ryman
3. 6. 2009 12:10
Re: Další..
LOL :yes: :yes: :yes: >:D >:D >:D >:-[]
Avatar - white label
3. 6. 2009 12:38
Re: Další..
Já bych se tak moc nesmál, tím "pokusem" určitě myslel jen prodeje v ČR... 8-s :*) >:-[]
Avatar - ryman
3. 6. 2009 13:14
Re: Další..
tak pokud to bylo myšleno takhle tak veškerou čest teda :-) :-! :yes:
Avatar - Mira328i
3. 6. 2009 21:38
Re: Další..
..to si nemyslim,přední náhon je pořád jen přední náhon ať je sebelepší...zadní je o zábavě o tom krásným pocitu..kterej nikdy s předním nahonem nebude.
neregistrovaný "Deen"
3. 6. 2009 13:10
370z vs. 350z
Cena pro CR je teda velice pekna, tak se mi to libi. :yes: :yes:

Ovsem nazivo je to docela bida, podle fotek jsem cekal hodne a tesil se na prvni setkani. Naproti u importera ho maji v bile barve a kdyz ho porovnam s 350z (ktere stoji kousek vedle v trochu jine bile) tak 370z vypada jak odnekud z koreje. Pro me teda vzhledove dost zklamani... :'-(

Ale stejne bych si ho koupil kvuli tomu co je pod kapotou :-!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Mira328i
3. 6. 2009 14:14
konkurence
Moc dobrý auto ale myslim že na novou Z4 to nemá.. :-!
Motory se asi srovnávat ani nedají a to přijde určo ještě Z4 M :-)
Rozbalit vlákno
28
Avatar - pelikoš
3. 6. 2009 18:37
Re: konkurence
nikdo nepopírá,že má bmw asi navrch,ale postav je vedle sebe,zadej všechny proměnné (cena,výbava,výkon, spotřeba,atd.),no a vítěz v podobě bmw není tak jasný...
Avatar - Mira328i
3. 6. 2009 20:13
Re: konkurence
..to je samozřejmě pravda,bmw ale taky začíná lehce pod mega,ale za slušnej motor (35i)..se musí zaplatit.
Je moc dobře že vytvořili auto který má navrch před těma předohrabama..ford..atd...
Správný auto pro zábavu má zadek:-)
Avatar - white label
3. 6. 2009 20:29
Re: konkurence
Přesně tak, podobně jako správní kluci u nás v klubu...,
...ti mají vlastně taky zadek...pro zábavu... :yes: ;-) >:D

P.S. I ty "předohraby" od Fordu(FoRS) mají "zadky"...,
jako každé auto... :*) >:-[]
Avatar - Mira328i
3. 6. 2009 20:49
Re: konkurence
Zadní náhon,samosvor..a min šestivál..pak je to zajímavý..:-)
Avatar - white label
3. 6. 2009 21:44
Re: konkurence
Jasně, zadek včetně "samosvoru", případně i ten šestivál (5+ty),
to vše je u nás možné..., tak se někdy stav..., pak to bude určitě zajímavý... :yes: ;-) >:D
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 21:49
Re: konkurence
teda Ty nebudes mat nikdy dost.Aj ja chcem byt spolumajitelom. :-(
Avatar - white label
3. 6. 2009 21:51
Re: konkurence
Dost koho? Zaměstnanců, nebo "návštěvníků"...klubu...? ;-)
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 21:59
Re: konkurence
Ty vole, Ty si kanec. :yes:
Avatar - white label
3. 6. 2009 22:13
Re: konkurence
Někdy spíš ten vůl, Ty "kamzíku". :yes:
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 22:14
Re: konkurence
>:D
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 21:40
Re: konkurence
maju zadky, ale nie take pohyblive a aktivne. >:D
Avatar - white label
3. 6. 2009 21:48
Re: konkurence
Kde ses zas tak dlouho flákal...?
Si usnul v MOULIN ROUGE...?
Já ten nábor do klubu tady sám neutáhnu! :no: ;-)
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 21:58
Re: konkurence
Ten MOULIN ROUGE ma zacina viac a viac oslovovat, asi starnem. ;-)
Avatar - white label
3. 6. 2009 22:11
Re: konkurence
Naopak...duševně konečně mládneš...!
Raděj tam tak moc nechoď..., aby se ti na stará kolena ještě nazačaly líbit i holky...! :no: ;-) >:D
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 22:15
Re: konkurence
Ja a stary? >:D
Avatar - white label
3. 6. 2009 22:21
Re: konkurence
Né, neboj..., máš přece SZ(Sexy Zadek)! >:D
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 22:28
Re: konkurence
nie si prvy co mi to hovori, ale aj tak diky. ;-)
Avatar - white label
3. 6. 2009 22:33
Re: konkurence
Taky asi nejsem první, který ti "něco" jen "hovorí"... :*) >:D
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 22:36
Re: konkurence
>:D
Avatar - pelikoš
4. 6. 2009 07:43
Re: konkurence
a co SP(sexy předek)? >:D
Avatar - Mira328i
3. 6. 2009 21:23
Re: konkurence
Zadní náhon,samosvor..a min šestivál..pak je to zajímavý..:-)
3. 6. 2009 23:26
Re: konkurence
BMW Z4 je podle mě taky určitě lepší (mít prachy, tak jdu jedině do ní), ale Nissan je trošku jiné auto ... řekl bych pro jiný typ lidí než Z4 .....
neregistrovaný "maxo"
3. 6. 2009 23:30
Re: konkurence
Ja si to nemyslim, podla mna obidve tieto auta su pre ostrych chlapov a jazda v nich je blizka motokare.Jediny rozdiel je v Image.
Avatar - Enthusiastic.driver
4. 6. 2009 08:53
Re: konkurence
Pane, k motokáře má blízko třeba takový Opel Speedster, ale určitě ne, jedenapůltunka od Nissanu >:D 370Z je takové divočejší GT pro všední dny.
neregistrovaný "maxo"
4. 6. 2009 17:16
Re: konkurence
samozrejme blizko obrazne povedane, myslene skor pocitovo, ze po ostrej jazde v tychto autach sa clovek citi dolamany ako po par jazdach na motokare, vsetko ho boli, od hlavy az po paty.
No a na vsedne dni nie je ani jeden, su to vyslovene surove a tvrde auta na ostre vyblaznenie.
Avatar - white label
4. 6. 2009 17:38
Re: konkurence
Kdo chce pochopit, pochopí, kdo nechce, chytá za slovo... ;-)
Avatar - Enthusiastic.driver
4. 6. 2009 17:57
Re: konkurence
Pokud člověk nevypne ESP a bude se krotit na mokru, tak současná 350Z nemá s denním používáním jediný problém (pravda, nemá to kufr). Při defenzivní jízdě žádné zvláštní nároky na řidiče neklade a imo je až překvapivě komfortní. Samozřejmě, při ostré jízdě to takový samet nebude - ale to snad u žádného schopného auta :-) PS: vycházím z předpokladu, že 370Z bude svému předchůdci velmi podobná
6. 6. 2009 14:56
Re: konkurence
sklamanie roka..Z4 M sa vyrabat nebude..hlavne ze tie obludy X5 M a X6 M ano.. :no:
3. 6. 2009 15:05
370Z
Tak pre mna uplna jednicka. Som velmi rad, ze 370z ma aj v europe automat a dokonca 7stupnovy.
Rozbalit vlákno
0
3. 6. 2009 18:15
lepší zevnitř...
Interiér vypadá o mnoho lépe než exteriér... Zvenku je to pro mě trochu zklamání, první Zetko bylo tedy mnohem povedenějíš. Zevnitř je to ale nádhera, vypadá to útulně i příjemně...
Rozbalit vlákno
0
3. 6. 2009 23:22
Dobré, ale .....
:-) tohle auto bude mít určitě dobré jízdní vlastnosti, brzdy, výkon motoru ..... jen ten design by mohl být o trošku hezčí ... nemyslíte?
Rozbalit vlákno
1
4. 6. 2009 09:41
Tragédie a nenápadné ticho
Pánové, po přečtení příspěvků si musím "opět" trochu "rejpnout" do Hondy.
Možná jsem sám, ale tuším že ne, kdo vnímal Hondu jako tu "sportovně-masivní" automobilku v jap. V evropě bych k ní dříve viděl analogii v BMW.
Bohužel, po "zazdění" modelů, které tento dojem vytvořili, důrazu "na zelenou" a "definici" sportovnosti značky už jen díky CTR jsem mírně řečeno zklamán.
Naproti tomu je pro mne Nissan velkým překvapením. Samozřejmě, dnes již legendární Skyline byl a vlastně do teď je dostatečnou sportovní ikonou, k níž se dají přičíst ještě další modely, které už ale nebyli v evropě tak známé, jako modely Hondy. Nelze ale říct, že by se kdy Nissanu podařilo vybudovat v evropě "tak silnou" sportovní image jako Hondě.
A dnes ? "Běžné" modely Nissanu si nehrají na sportovní náčiní, ale v podstatě jen na "to" čím by i být měli ( a jsou ) a to "běžným" mainstreamem.
A k tomu Nissan "přibalil" modely, díky kterým se o něm začalo v automobilových kruzích hodně mluvit.
Trochu kontroverzní GT-R, které bylo Nissanem velmi chytře tlačeno do role toho, kdo "porazí" Porsche, což se ale opravdu stát nemohlo (teď se nabavme o stopkách) a znovuoživená řada Z, které bojuje relativní jednoduchostí, zábavou a velmi příznovou cenou.
A místo důkazu o tom, že se Nissanu tato strategie vyplácí bych použil i tuto diskuzi.
Není náhodou pro Nissan obrovským úspěchem, že v jedné větě jsou s ním zmiňovány takové ikony jako Porsche či BMW ?
Takže závěr gratulace Nissanu. :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Enthusiastic.driver
4. 6. 2009 10:00
Re: Tragédie a nenápadné ticho
:yes: :yes: :yes: