Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Mercedes-Benz A: Airbag spolujezdce neochrání. Musí se vyměnit!

7 komentářů

Avatar - Ham.
Ham.
kvůli špatně bouchajícím předním bagům vybouchl v EURONCAP a všechny nové Citany se taktéž svolávají do servisů, asi podobný problém.
Avatar - AUDIRS6
AUDIRS6
hmm, som sice zastanca konkurencie 😉 , ale tak trochu mi je ich aj luto - furt nejaky problem, a nie a nie sa z toho vymotat - ale zrovna Citan - premaskovana "Kangoora" - tam ma ta katastrofa moc neprekvapila. No co uz, ked sa s nimi spojili, tak teraz si ponesu nasledky :-!
kyklop
V com je premaskovane kangoo katastrofalne?
Avatar - CHerokee
CHerokee
Tady ale asi malá série. Zatím mi nic nepřišlo a co jsem se ptal, bráchovi taky ne. Ale třeba ještě přijde...
Avatar - flyboyeda
flyboyeda
je to spíš D co se známky týče kdy D je nejhorší
Avatar - Magister
Magister
A to soudíš podle čeho? Podle mě ve své třídě si stojí velmi obstojně. Podle mě je nejlíbivější.
Avatar - escorpion
escorpion
Nejlibivejší je, ale vyrába sa v Maďarsku. Tiež som poškuľoval po novom áčku, 6 rokov servis v cene, 3 roky zákonné aj havarijné poistenie v cene. Pekné benefity, pri konfigurácii za 30 tisíc eur za A180 benzín na auto nižšej strednej triedy.
Keby sa vyrábal v Nemecku, nie je čo riešiť, kvalita. Maďarsko ? Poznám opel corsa od našich južných susedov a nechcem ani zadarmo.