Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Pagani Zonda Revolucion: závoďák na rozloučenou

12 komentářů

Avatar - flyboyeda
flyboyeda
a je hezčí jak Huyura
Avatar - ericho33
ericho33
To nepochybne :yes:
Tomys69
Je to nadherna klasika. Jen si myslim,ze pokud motor pochazi z Pagani Zonda R,jak pisou,tak by to mel byt motor atmosfericky a ne biturbo.
Avatar - biscuit
biscuit
"Dnes už kultovní supersport Pagani Zonda ještě neřekl poslední slovo."
Co si to takhle po sobě přečíst? Je to jak když Vám dají v restauraci nedovařené jídlo...
Tomys69
Tak šlo mi především oto,očem jsem psal a ne oto,jak jsem to napsal.Jestli se jednalo o chybnou interpunkci,tak se zkusím polepšit.. 😉
Avatar - biscuit
biscuit
já myslím, že tady se jedná spíš o interupci, než interpunkci 😄
dát do jedné věty slova "dnes už ještě neřekl" je prostě divotvornost. Podle mě stačilo vynechat to "dnes už" 😉 uznávám, jsem na češtinu trochu přecitlivělej někdy, ale myslím, že je třeba psát skvěle, ne jen tak nějak... držím palce :-!
Avatar - Enthusiastic.driver
Enthusiastic.driver
Seš přecitlivělý 😉 Buďme rádi, že se tady nevyskytují fatální hrubice a la shoda podmětu s přísudkem, které na některých konkurenčních webech nejsou výjimkou... opakovaně...
Avatar - biscuit
biscuit
já trpím, když vidím a slyším, jak se lidi běžně vyjadřujou. často jejich věty nedávají smysl a oni to ani nevědí, protože neumí slova používat. proto si myslím, že by ve všech médiích měli na sobě redaktoři hodně pracovat. je to v zájmu kultury národa. navíc, co jinýho je vizitkou kvalit redaktora, než jeho vyjadřovací schopnosti 😉

samozřejmě i já někdy napíšu paskvil, nebo hrubku, takže do jistý míry toleruju, ale prostě ten, kdo chce psát, by to měl umět. nebo na sobě aspoň hodně makat (ta druhá skupina je mi vlastně i docela sympatičtější, protože ta píše ze zájmu o věc, ne proto, že umí skládat slova, ale občas se to prostě hůř čte 😉 )
Avatar - ericho33
ericho33
:yes:
touto "chorobou" trpím aj ja >😁 >😁 >😁
Tomys69
Já přece nic takového nenapsal,jen sem se vyhnul interpunkci😊
_MT_
Nechceš spíš říct diakritice? Napsal to autor článku, ty nejspíš Fokt nebudeš, takže proč jsi reagoval v první řadě?
Avatar - biscuit
biscuit
no ale tam žádná interpunkce nepomůže 😄 buď jiná formulace (např.: Pagani Zonda, dnes již kultovní supersport, ještě neřekl poslední slovo), nebo lépe odstranění nadbytečného, matoucího "Dnes už". je to o citu, těžko se to vysvětluje.