Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Polský trh v květnu 2013: Octavia opět nejprodávanějším autem

Škoda Octavia je po dvou měsících opět nejprodávanějším vozem v Polsku. V dubnu tento titul držela Škoda Fabia, o měsíc dříve Toyota Yaris.
Zpět na článek
7. 6. 2013 12:09
7. 6. 2013 12:09
7. 6. 2013 12:17
7. 6. 2013 15:18
7. 6. 2013 19:03
9. 6. 2013 01:33
7. 6. 2013 14:16
7. 6. 2013 15:21
Avatar - 3_diamanty
7. 6. 2013 11:36
zaujimavy trh
gratulacie skodovke.... ta je tu ako doma.... podobne ako aj u nas... je jasne vpredu

zaujimavejsie je to hlavne dalej... yaris drzi celkove 3 miesto... a celko 8-my je auris... to su velmi dobre vysledky toyoty v polsku.... trojica focus astra a golf su si v celkovych poctoch za 5 mesiacov tiez velmi velmi vyrovnane a predali takmer narovnako ... neuveritelne.... v cechach a na slovensku sa nemoze stat ze bude astra celkovo pred golfom.... takisto focus je v polsku velmi uspesny... na slovensku novy focus predava mizerne ako aj cely ford... a casy fordu v cechach uz tiez skoncili.... a napriklad taky sportage .... je zatial 7 najpredavanejsie auto polska, kto by to povedal.... klobuk dole.... sportage-u sa dobre dari aj u nas a pozeram ze aj prave v polsku ma vybornu celkovu poziciu.... gratulacia aj cliu ktore sa v strednej europe najlepsie uchytilo asi prave v polsku , napr na slovensku stretnut nove clio je zatial velka nahoda ;-)
Rozbalit vlákno
3
7. 6. 2013 11:55
Re: zaujimavy trh
Nový Yaris je poměrně povedené auto. Z posledních novinek mne oslovil nejvíce hned po novém Cliu. Výsledkům se tedy nedivím. ;-)
Avatar - 3_diamanty
7. 6. 2013 12:03
Re: zaujimavy trh
suhlasim... yaris je rozhodne podarene auto... spociatku som jeho dizajnu nie velmi vedel prist na chut aj ked som bol rad ze uz to nie je ovalne vajicko a ze konecne vyzera tak nejako uz dospelejsie.... najviac ma vsak potesilo to ze budiky su konecne pred vodicom a klasicke rucickove ... nie nejake digitalky v strede palubovky .... myslim ze aj toto pomohlo k predajom, mnoho ludi v konzervativnej europe oceni klasicke budiky ;-) naopak pozicia 208micky je realtivne v polsku slaba.. voci cliu yarisu .... a dalsim malym autam... ktovie ci za to nemozu prave tiez tie podivne budiky kdesi nad palubovkou
Avatar - dal
7. 6. 2013 12:09
Re: zaujimavy trh
Dle prodejů to vypadá, že poláci v průměru autům rozumějí víc jako my a nejsou zatíženi předsudky. Prostě kupují co se osvědčilo a nebojí se ani změny.
Avatar - sendador
7. 6. 2013 12:09
Fiat
Koukam, ze Fiat (s vyjimkou Ducata) vyklidil v Posku scenu. Skoda, byl to pro nej tradicni trh ;-\
Rozbalit vlákno
4
Avatar - 3_diamanty
7. 6. 2013 12:17
Re: Fiat
nova panda je uz draha.... punto uz zase trosku zastarale... zrejme aj to ma za nasledok pokles fiatu... ( casy lacnej ludovej pandy a oblubeneho cinquecenta a seicenta su prec ) bravo uz tiez nie je to co predosle stilo.... chyba mu kombik... , povedal by som ze miesto fiatu sa dost dobre etablovala toyota ... a zacina sa aj korejcom darit
Avatar - sendador
7. 6. 2013 15:18
Re: Fiat
Navic nova Panda uz neni pro polaky domaci produkt, 500 a Ypsilonka jsou zase o dost drazsi.
7. 6. 2013 19:03
Re: Fiat
I poláci už raději sáhnou po Citigo než pandě, a to je už co říct... [odkaz]
9. 6. 2013 01:33
Re: Fiat
Zaujimavy test, najma ta tlusta, cosi mota o Skoda citigo, ze je lepsia, ale ledva sa vmesti dozadu.
[odkaz]

Neviem naco tam stoji ten Golf; maju ho aj na hodnotiacich harkoch. Zrejme koncern je sponzor.
Najlepsie sa tam vyjadrila ta chuda baba, od nej to posobi tak prirodzene podane, daktori to maju naverklikovane, akoby sa dostali naucit, co maju povedat, jemu najmenej rozumiem.

Nevies prelozit, co vsetko splieta ten expert so Skodou a Alfa Romeo??
Avatar - PeterLuk
7. 6. 2013 14:16
Dodávky
Všimli ste si koľko je v prvej 25ke dodávok? Neviem ako je to u nás ale je to zaujímavé... :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - sendador
7. 6. 2013 15:21
Re: Dodávky
Napocital jsem dve - Ducato a Master. Zda je to hodne nebo malo neumim rict. V tabulkach naseho trhu uvadenych na tomto serveru nejsou dodavky uvedeny.
7. 6. 2013 17:01
ŠKODA JEDE
BRAVWO POLSKO!!! :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0