Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Suzuki SX4 dostane v roce 2015 menšího bratra

Druhá generace malého SUV SX4 nám povyrostla a vytvořilo se tak místo pro nový, ještě menší crossover, zacílený na vozy jako je Opel Mokka nebo Renault Captur.
Zpět na článek
18. 6. 2013 11:54
20. 6. 2013 21:23
Avatar - 3_diamanty
11. 6. 2013 13:35
dobra sprava
uz som sa bal ze mensi cross nebude.... a terajsia stara dobra SX4ka skonci bez priameho nastupcu .. vyzera to tak ze ten novy maly cross by mohol velkostne fakticky nahradit sucasnu SX4-ku.... aj ked pod inym menom ... kedze meno SX4 si zobral novy vacsi cross ktory sa uz snazi konkurovat kaskaju
Rozbalit vlákno
4
11. 6. 2013 14:37
Re: dobra sprava
cize neurobia rovnaku chybu, ako ford, ked sa snazi nahradit europsky fusion novym b-maxom, ktory je o 40% drahsi a dovolim si tvrdit, ze nepraktickejsi

urcite nahradnik za sucasnu sx4 bude aj cenovo zaujimavy, kedze dnes zaklad sx4 ide na slovensku od 9990,- euro - chcelo by to akurat vacsi kufor, kedze tych tusim 270l, ktore ponuka sucasna sx4 je pre rodinu malo, aj ked motor 1,6 je super
Avatar - 3_diamanty
11. 6. 2013 14:46
Re: dobra sprava
suhlas... za 10 000 eur solidne male stvorkolkove auto.... so slusnym motorom... kufor je sice na urovni feldy ale kolkokrat clovek jazdi s plnym kufrom... malokedy.... razvor by mozno mohol byt o kusok vacsi tak uvidime... ak bude cena zase okolo tych 10 000 tak to bude zase bestselleer u nas... som rad ze suzuki napriek tomu ze v eu je stratove a je to pre nu bezvyznamny trh tak ... som rad ze tu nekonci a snazi sa dalej ponukat zaujimave auta.... velka skoda kizashiho.... mohlo to byt nielen stylove ale aj uspesne auto nebyt tej prehnanej ceny a chybajuceho diesla....ale to uz je jedno...
Avatar - Jaros71
11. 6. 2013 15:24
Re: dobra sprava
Nová SX4 bude cenově asi dost vysoko.. :-!
Menší model je logický krok..cena bude dost důležitá!
Suzuki je , jako např.Fiat a Renault , vnímána jako levnější značka.
11. 6. 2013 16:09
Re: dobra sprava
Tak to možná vnímáš ty. Když čtu diskuse v Anglii nebo jinde v Evropě, tak tam zase každej nadává, že je Renault moc drahej. Frantíci taky Renaultu nadávají za vysoké ceny a ohánějí se levným VW. :-)VW je poslední dobou v Evropě hodně levný a začíná se pomalu blížit škodovce. Jen doufám, že se ty nízké ceny neprojeví na kvalitě. Motory TSI snad jsou dostatečným varováním, že i šetření má své hranice.
11. 6. 2013 15:24
Už jsem se bál, že Suzuki udělá fatální chybu,
naštěstí NE :-)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
11. 6. 2013 15:44
Re: Už jsem se bál, že Suzuki udělá fatální chybu,
aj ked dost nerozumiem tomu preco sa vacsi model nevolal nejako inak a novy pripravovany mensi cross by logicky dostal nazov SX4.....
Avatar - PeterLuk
11. 6. 2013 20:28
Re: Už jsem se bál, že Suzuki udělá fatální chybu,
:yes: :yes:
Avatar - chup44
11. 6. 2013 20:42
Trochu sa bojím
že tá menšia SX4 nebude mat taký úspech ako doterajšia kedže už nerobia Taliani dizajn...Nič proti Suzuki,Swift je pekný ale nový S-Cross už nemá také nadčasové tvary ako mala prvá SX4 aj keď je pravda že sa to asi vždy nepodarí.Ale myslím že dobre nastavená cenová politika to zachrání ked tak :-)
Rozbalit vlákno
0
18. 6. 2013 11:54
sem s nou
s automobilovym priemyslom do ide dole vodou, spolahlive a dobre jazdiace auta aby clovek lupou hladal, suzuki je velmi sympaticka znacka - spolahlivost, dobre jazdne vlastnosti, dobra cena. frantici su makki, opel tucny, fiat nezaujimavy, ford liter nechcem, dacia je lowcost, vw/seat/skoda s TSI a DSG rizikove, a potom ze preco sa nedari predavat auta v EU. Ja viem, kriza. Ale ak clovek chce nieco, co bude dobre jazdit a bude spolahlive, ma na vyber v podstate iba suzuki za dobru cenu alebo mazdu trochu drahsiu ale s vybavou ako u premie...
Rozbalit vlákno
1
Avatar - pelikoš
20. 6. 2013 21:23
Re: sem s nou
tak to ti dobře poradím-jedině nissan ;-)