Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mazdě se daří, rozšířila výrobu převodovek Skyactiv

Japonská automobilka reaguje na zájem o její vozy. Již od příštího roku chce vyrábět 1.140.000 převodovek Skyactiv ročně.
Zpět na článek
3. 7. 2013 13:24
3. 7. 2013 14:36
Avatar - KANKUNEN
3. 7. 2013 12:31
To je snad jasné,
že tyto nové technologie v době kdy se všichni snaží jen šidit si najde své zákazníky co se o auta zajímají víc než o dopravní prostředek. Mi slezla u benzínu spotřeba dolů o litr a polepšil jsem si o 45 koní při o 700 nižších otáčkách a s automatem.
Rozbalit vlákno
0
3. 7. 2013 13:24
Mazda
SUPER :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hittman
3. 7. 2013 14:36
Re: Mazda
Jo kdo přemýšlí hlavou a selským rozumem, tomu se to vyplácí... :-)
3. 7. 2013 14:48
Subjektivně objektivní gratulace
Subjektivně mám pocit, že Mazda ukazuje v evropě nejjasněji onen pověstný tah na branku ze všech jap. výrobců. Čísla očividně ukazují to samé. Uvidíme až novinky nebudou novinky a budou pevně sedět na trhu. A nutno také ocenit snahu o smysluplné řešení bez "jednoduchého" přidání turba. :yes:
Rozbalit vlákno
1
3. 7. 2013 19:22
Re: Subjektivně objektivní gratulace
:yes:
3. 7. 2013 19:45
Hlavně ať to vydrží
doufám, že zájem o Mazdy za chvíli neopadne a bude se jí takto dařit i nadále - zaslouží si to :yes: s figurkou jednoznačně souhlas :yes:
Rozbalit vlákno
0
3. 7. 2013 21:27
Hodně dobře se to čte...
... když člověk vidí, že se někdo stále ještě snaží jít svou vlastní cestou, být jiný, originální, nabídnout něco nového, aniž by se musel spojovat se do velkých koncernů, a přesto stále přežívá a dokonce se mu daří tak, že rozšiřuje výrobu navzdory původním představám.

Mazda byla pro mne zajímavá už dávno, kdy jako jediná rozvíjela skoro zapomenutý motor typu Wankel. Už tehdy čněla z davu. Dneska svým způsobem také. Je jasné, že pod marketingovým názvem SkyActiv se skrývají pouze určité nové technologie, ale zdá se, že Mazda vsadila na správnou kartu, a ať se to někomu líbí nebo ne, je obdivuhodné, jak se tato malá japonská automobilka drží statečně v konkurenci dnešních velkých koncernů, a jak krásné, a také technologicky vyzrálé vozy dnes produkuje.

Palec, nebo raději hned několik nahoru :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - vabis
3. 7. 2013 22:38
palec nahoru - vzor pro ostatní
Z přínosů si na zadek zásadním způsobem nesedám, nicméně si Mazda zaslouží velké plus, že se na rozdíl od ostatních, co se točí v kruhu snaží! Jde vidět, když se chce, tak to jde a ne opíjet zákazníky rohlíkem. Za mě tedy palec nahoru :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - twistedTSD
4. 7. 2013 00:27
Re: palec nahoru - vzor pro ostatní
:yes: Přístup Mazdy je sympatický. Zainvestovali do nových (a originálních) technologií, svou modelovou řadu totálně překopávají a nabízí velmi zajímavé produkty, čehož si - světe div se - zákazníci po celém světě všímají a kupují. Tak to má být. :yes:
3. 7. 2013 23:24
len nech rozsiruju vyrobu,
aby sme si aj mi normalny ludia mohli dovolit mazdu. Momentalne je omnoho menej mazd na predaj ako je dopyt, co pre kupujuceho nikdy nie je idealna situacia
Rozbalit vlákno
0