Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: BMW Z4 – Prohlídka exteriéru i interiéru

Letošní lednový autosalon v Detroitu se stal místem světové premiéry druhé generace BMW Z4, které se může pochlubit pevnou skládací střechou.
Zpět na článek
neregistrovaný "babo"
23. 5. 2009 22:30
Re: První jízda
Z4 sDrive35i som nesiel, ale myslim, ze vo vseobecnosti pre 35i motor plati, ze turboefekt prakticky nema a reaguje lepsie ako spusta atomosfer s elektricky riadenou sktrtiacou klapkou.
Na predchadzajucej Z4 bolo divne, ako malo info davala o prednej naprave a jej strasna nevypocitatelnost. A vraj nova na tom v tomto smere nie je o nic lepsie :-(
Avatar - Hammunasakra
22. 5. 2009 17:16
Re: Milý Iudex(i)!
Možná byste si ROZUMNĚL i s "pachatelkou" podvozku Jaguar XK(R) a XF ;-)
PS: A Michelle je krom toho že VELMi SCHOPNÁ, tak i docela "pěkná" :-)
Avatar - iudex
22. 5. 2009 13:00
Re: Jednotka
Ked dizajn Z4 navrhovali holcicky, tak s takými holcickami by som si rozumel >:D >:D >:D
Avatar - Hammunasakra
22. 5. 2009 09:23
Re: Jednotka
Milý Iudex(i) - to je tak když auto dělají HOLČIČKY a chlapečky nechají .. třeba"povídat" si o autech někde na webu ;-)
Pěkný den :-)
Avatar - Hammunasakra
22. 5. 2009 09:21
Re: nadhera
Milý karlittoOO - NEJkrásnější asi opravdu JE.. :yes: :-)
.. což bude (jistojistě) tím, že ho "vymyslely/nakreslily" 2 HOLČIČKY ;-)
PS: Doufám, že se vám líbí i tak :-)
neregistrovaný "Great Man"
22. 5. 2009 04:05
První jízda
Minulý týden jsem se projel s sDrive35i. Akcelerace úžasná, ale turboefekt není můj šálek kávy a miluji vytáčení motoru, volím atmosféru. Dvouspojková převodovka pro rodinný sedan je zcela ideální, ale jelikož mám rád auto plně pod kontrolou a řadit mě baví (pokud máte jednou automat, pádla nepádla, řazení se nedotknete), objednal jsem si nakonec klasiku, přestože mě vyšší výkon lákal. Snad nebudu litovat :-)

Řízení, jak někteří redaktoři kritizují, je opravdu méně komunikativní, ale co nadělat. Ideální auto není. Chci auto na celý rok a to mi Boxster s plátěnou střechou nedá (mimo jiné jsme v Čechách a kapesní nožík místních závistivců udělá své).
neregistrovaný "Great Man"
22. 5. 2009 03:54
Re: Jednotka
sDrive35i můžeš mít i s manuálem
neregistrovaný "maxo"
21. 5. 2009 13:04
je to kus
tak tomuto hovorim auto. :yes:
21. 5. 2009 12:28
nadhera
Podle me nejkrasnejsi kupatko soucasnosti, asi cinknu panu Vrankovi a objednam si jizdu :-) I kdyz radsi ne, jeste bych se zamiloval...
Avatar - iudex
21. 5. 2009 09:26
Jednotka
Vcera som Z4 videl live a popozeral som si ju blizsie; prvý dojem bol výborný, auto vyzerá presne rovnako dynamicky a elegantne zároven, ako na fotkách. Najma sa mi nesmierne páci výrazná línia tiahnúca sa cez bocné dvere auta. Uz klasicky dobre vyzerá dllllllhá predná kapota a posunutie kabíny maximálne dozadu. Moj záver je taký, ze je to jednoznacná jednotka pri volbe roadsteru/cabria tejto triedy (myslím z konkurencie SLK, TT Roadster a i Boxster). Ako optimum by som volil atmosférickú 3,0 (kvoli charakteru a tiez ze twin-turbo nie je s manuálom).
neregistrovaný "helmuthhyb"
21. 5. 2009 08:02
testovacia jazda v renocar brno..
... minulý víkend som využil pozvanie od pánov s renocar brno a v jednej prekrásnej vinici som mal možnosť osobne sa zoznámiť zo Z4.. prvý dojem : dizajnovo o galaxiu ďalej ako jej predchodkyňa. Podstatne kultivovanejšia. Ale veľmi veľmi podarena....
Avatar - Pekelná Micinka
21. 5. 2009 01:53
Z4 je z5
Jednoznačná volba mezi malými kupé-kabriolety. I když první generace mi přišla o něco pohlednější. Hlavně zadní světla měla větší charakter.