Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: VW Group se daří: Rostou prodeje i tržby

Výsledkům německého koncernu pomáhá nová platforma a rostoucí prodeje luxusních vozů.
Zpět na článek
Avatar - peV
1. 8. 2013 20:44
Re: Clanok jak noha
Njn, ja proti koncernu nic nemám. Za svoje fanaticke fanoušky tady na foru nemůže a na druhou stranu stejně fanatických odpůrců tu ma přinejmenším stejně. Moje strategie je prostá - do takových diskusí se nezapojuju.
2. 8. 2013 07:05
nebude to dlouho trvat
pokud rychle neudělají něco s kvalitou tak tento růst brzo skončí, mám koupené dva nové VW a kvalita je bída bídoucí :-(. Další auto už VW nebude :-(
1. 8. 2013 17:28
Skoda
A co Skode sa nedari - 11%? Zachvilu ju predbehne Seat.
1. 8. 2013 17:27
Re: Clanok jak noha
Ford ma teraz neskutocne zisky, bohuzial iba v US a Cine. V Cine fici Focus a v US zase remeselnici nakupuju pickupy, kedze pocas krizy nenakupovali a dobre ide aj hybrid Cmax.
Avatar - peV
1. 8. 2013 16:48
Re: Clanok jak noha
Přesně, ja snad taky začnu věřit na ty konspirační teorie o jakési nadstandartní vstřícnosti redakce k VW >:D
1. 8. 2013 15:16
Clanok jak noha
Ako akcionara ma najviac zaujima zisk, teda v konecnom dosledku moja dividenda. Zisk poklesol, teda nie je to az take ruzove.

Takisto veta: "Porsche prodalo 78.000 aut, což je také slušný výsledek." sama o sebe nic nehovori. Je to viac ci menej ako pred rokom? Podla [odkaz] v prvom polroku 2012 Porsche predalo 69.171 aut, takze zaver sedi, len to odovodnenie chyba 8-s

P. S. Kedy uverejnite vysledky Fiatu? :-)
1. 8. 2013 17:29
Re: Clanok jak noha
To je sice v zasade pekna myslienka, ale pravda je, ze VW investuje kazdy rok, nielen tento, a aj ked boli investicie v prvom polroku 2013 vyssie ako v prvom polroku 2012, aj po zohladneni tohto rozdielu zisk poklesol.

Pozri [odkaz]
Avatar - Snooob
1. 8. 2013 17:07
Re: Clanok jak noha
Neviem či myslíš mňa konkrétne?
Ak áno vez, že som to myslel všeobecne! Ako akcionár sa rád vzdám vyšších ziskov (aj niekoľko rokov) ak mi investície prinesú väčší úžitok v budúcnosti...
Avatar - Ja Prvni 123
1. 8. 2013 17:01
Re: Clanok jak noha
no - já o tom teda popravdě nemám pochybnosti.
;-)
A snad ještě víc než redakce je tady "klika" diskutujících, kteří jdou úplně řiční...

Zkus napsat, že FIAT zvýšil zisk o 443% a uslyšíš vodpád výkřiků, že je to jen díky Chrysleru a teda US, a že se to teda vlastně nepočítá...
O tom, že i ten zbytečnej nárůst prodejů aut VW přinely jiné značky koncernu a navíc převážně v Č9ně už se nemluví - a když už, tak je jen doklad geniality vedení koncernu.
;-)
A znova dodávám - mně snad ani nevadí VW... mě vadí ta klika tupých roztleskávačů!
Avatar - Ja Prvni 123
1. 8. 2013 16:57
Re: Clanok jak noha
Pššš!
To se tady ale nesmí říkat....
sesypou se na Tebe.
:-!
1. 8. 2013 20:04
v suvislosti s VW
planuje radakcia informovat aj o tomto?

[odkaz]

Podla mna je to vyrazne zaujimavejsia informacia ako napr. to, kolko aut Toyota zvolava na zvolavacku v USA ;-)
1. 8. 2013 18:08
Re: Skoda
Pokiaľ sa bude Octavia "biznis edišn" 1,6 TDI so 105k, päťkvaltom, torznou tyčou a s rádiom s pred 10rokov predávať za 22000€ a to ešte si tam musíš za ďalších 3000 popriplácať samozrejmosti, ani sa nedivím že pôjdu do straty. Však to nie je normálne čo za tie šroty pýtajú. Za tú cenu mám M6 alebo avensis...
Avatar - Snooob
1. 8. 2013 15:23
Re: Clanok jak noha
Akcionára zaujíma dlhodobo udržateľný zisk - keďže za poklesom zisku stoja investície (predpokladám, že budú úspešné) tak ako akcionár by som bol spokojný...
1. 8. 2013 20:38
Re: v suvislosti s VW
Mas pravdu, prehliadol som to a redakcii som bezdovodne krivdil ;-)
Avatar - Hammunasakra
1. 8. 2013 16:27
Re: Clanok jak noha
No hlavně nadpis a celý pojetí článku je tady totálně jiný než všude jinde [odkaz] >:D >:-[]
1. 8. 2013 15:40
Re: Clanok jak noha
Tym chces povedat, ze minuly rok investicie neboli?
1. 8. 2013 17:46
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.