Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Křečci jsou zpátky! Toto je reklama na novou Kiu Soul

Americké zastoupení Kia Motors vypustilo do světa novou reklamu. V hlavní roli jsou opět křečci a crossover Soul.
Zpět na článek
23. 8. 2013 11:44
23. 8. 2013 12:00
23. 8. 2013 15:02
Avatar - Choochoo
23. 8. 2013 11:44
Soul
Jedno z mala aut na trhu, ktere je zajimave, podobne jako Juke :yes:
Rozbalit vlákno
0
23. 8. 2013 12:00
KIA GAGA
To víš, nezapomínej, že na světě dnes v autech nejezdí jen eurodrzci, auto je přístupné kdekomu a opravdoví garážoví fajnšmekři, motoristé duší i srdcem jsou v podstatě v menšině. Ale ono je to tak správně, jen se musíš naučit potřebnou orientaci. Někdo prostě miluje horní reklamu, možná i "věří ve fitness", mimochodem, na ten film (Pot a krev) nutně jdi, je to učebnice života, někdo holt zase považuje za nejlepší reklamu na auto, koneckonců i na život, třeba zase něco jiného, a podle toho, jaká se ti líbí reklama si pak v životě vybíráš auto...

P.S. Lejdy Gaga... neznám. Možná je to ale proto, že se zajímám výhradně o hudbu...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
23. 8. 2013 12:03
mne sa novy soul paci
uz sa tesim na europsku verziu vo franfurkte ;-) , v eu sice uspech nikdy mat nebude ale rozhodne soul pari medzi najvacsie "korejske legendy" ak to mam takto povedat.... to auto ma svoju charizmu a v portfoliu znacky kia je nieco ako beetle v portfoliu vw.. proste auto pre mladych, zaujimave a dizajnom neprehliadnutelne vozitko :yes:
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Hafol
23. 8. 2013 14:37
Re: mne sa novy soul paci
A co to jsou ty "korejske legendy" ? >:D
23. 8. 2013 21:54
Re: mne sa novy soul paci
palce nahoru mluví jasně :yes: Soul se povedl a líbí se :-) Jeho neúspěch v našich končinách je způsobený mizerným marketingem. Soul je vhodný pro starší páry nejméně stejně tak jako pro mladé. To je můj názor jako aktivního soulisty ;-)
Avatar - Pekelná Micinka
23. 8. 2013 14:50
Hamster soul
Reklama je to pěkná a v rámci cílovky určitě víc v kontextu, než XF na gumě... 8-s
Rozbalit vlákno
0
Avatar - salamoon
23. 8. 2013 15:02
WAUW
v tej zelenej vyzera uzasne :yes:
Rozbalit vlákno
0